GEOMETRİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden geometri özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 geometri ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm geometri konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

geometri Özel Ders

Geometri özel ders eğitimi iyi bir geometri öğretmeninden alındığında son derece keyifli olmaktadır. Geometride konunun anlaşılması sorunun çözülmesi için çok önemlidir. Aynı zamanda öğrenilen bilgilerin soruda uygulamasını da bilmek geometri sorularının çözümünde en gerekli olgudur. Bu sebepledir ki geometri dersi konu anlatımlarının akabinde soru çözümleriyle desteklenir.

Geometri özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenleri tarafından verilir. Deneyimli geometri öğretmenleri öğrencilere soru çözümlerini nasıl yapabileceklerini ve püf noktaları öğreterek öğrencilerin konu ile ilgili tüm soru tarzlarını görmelerini sağlar. Geometride başarılı öğrenciler iyi geometri öğretmenlerinin yetiştirdiği öğrenciler olmaktadır.

Geometri özel ders eğitimleri birebir olarak alınmaktadır. Öğrenci deneyimli öğretmeninden bilmediği konuları öğrenir. Ardından soru çözümleriyle bildiklerini uygulama yöntemlerini görür. Bu sayede öğrenci geometri dersinde öğrendiklerini uygulayabilecek seviyeye gelir. Okul sınavlarında, LGS ve YKS sınavlarında geometri sorularını rahatlıkla çözebilir.

Geometri özel ders eğitimlerini haftalık olarak sabitleyerek düzenli bir şekilde almak oldukça faydalıdır. Geometri dersi diğer derslere benzemeyen ve bol soru çözümüyle farklı soru türlerini görmek zorunda olduğumuz bir derstir. Her soruda farklı bir yöntem kullanmak gerekebilir. Bir soru tek bir konu yerine birden fazla konuyu barındıran bir çözüme sahip olabilir. Bu çözüm sistemlerini oturtmak ancak iyi bir geometri öğretmeniyle mümkündür.

Özel geometri dersi

Özel geometri dersi eğitimleri sayesinde öğrenciler geometri sorularında ihtiyaçları olan görme yetisini elde eder. Geometri sorularını çözmek için konulara hakim olmak ve konuların birbirleriyle iç içe geçtiği soruları görebilmek, gerekli çözüm yollarını değerlendirebilmek gerekir. Alanında uzman geometri öğretmenlerinden alınan birebir dersler sayesinde öğrenciler geometri konularına hakimiyetlerini artırır. Bu sayede öğrencilerin geometri sorularını çözebilecek bilgilere sahip olmaları sağlanır.

Özel geometri dersi eğitimlerinde birçok farklı konu bir araya gelerek birlikte işlem görür. Birebir dersler sayesinde bu kombinasyonlar öğrenilir. Öğrencilerin tüm konulara hakim olmaları tüm soruları çözebilecekleri anlamına gelmez. Konuların iç içe nasıl işlem gördüğünü bilmek, soruların ne şekilde sorulduğu hakkında bilgi sahibi olmak son derece değerlidir. Bu yetkinlik de ancak bol soru çözerek elde edilebilir.

Özel geometri dersi eğitimlerinde öğrenilenlerin mutlaka sorularda uygulanması gerekir. Geometri, tecrübe işidir. Geometri öğretmenleri geometri sorularına baktıklarında çözüm yöntemlerini tecrübe ve bilgileriyle görür. Öğrenciler de aynı şekilde görebilme yetisini kazanmak için bol miktarda soru çözmelidir. Öğrenilen bilgiler sorular üzerinde pratiğe dönüştürülmeli, farklı soru türlerine hakimiyet kazanılana kadar soru çözülmelidir.

Özel geometri dersi eğitimlerinde öğretilen formüller ve bilgiler ezberlenmemelidir. Geometri dersi anlamlı, her hesabın bir açıklamasının bulunduğu, mantık örgüsüyle kurulu bilgiler bütünüdür. Geometri dersinde öğretilenleri ezberlemek daha sonra zorluk yaşamanıza sebep olur. Geometriyi neden ve sonuç ilişkisi kurarak anlamalı ve bol soru çözerek kavramalısınız. Geometri dersi öğrencilerin yaratıcılıkları, bakış açılarını geliştirir, farklı seçenekleri düşünmeye sev eder.

Özel geometri dersi eğitimlerinde öğrencilere geometri konuları öğretilir. Konularla ilgili soru çözmek öğrencinin olmazsa olmaz görevidir. Özel geometri dersine giren öğretmenler öğrencilere ders sonralarında ödevlendirme yapar. Ödevler öğrenilenleri uygulamaya ve farklı sorular görmelerini sağlamaya yöneliktir.

Birebir geometri dersi

Birebir geometri dersi eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenleri tarafından verilen eğitimlerdir. Derslerin tamamı Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da gerçekleştirilmektedir. Özel ders randevunuzu önceden planlayarak özel derslerinizi istediğiniz gün ve saatlerde alabilirsiniz. Özel ders planlaması yaparken öğretmenlerin uygun olduğu gün ve saatleri baz almalısınız. Ne kadar erken plan yapılırsa o kadar çok seçeneğe sahip olunur.

Birebir geometri dersi eğitimlerinde dersler öğrencinin hedefine yöneliktir. Tamamen birebir olarak gerçekleştirilen geometri derslerinde işlenen konular öğrencinin eksiklerini gidermek ve öğrenciyi hedefine ulaştırmak amacı taşır. Öğrenci hem okul sınavlarına hem de önemli sınavlara hazırlık yapabilir. Örneğin bursluluk sınavları, lise giriş veya üniversite giriş sınavlarına özel geometri dersleriyle hazırlık yapmak mümkündür.

Birebir geometri dersi eğitimleri de diğer tüm branş dersleri gibi aynı bedele alınabilmektedir. Öğrenciler geometrinin haricinde farklı derslerden de destek almak isterlerse özel ders paketlerini değerlendirebilirler. Toplu özel derslerin aileler açısından oldukça avantajlı seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenci ders aldıkça özel ders bedelini ödeyebileceği gibi toplu özel ders alarak ders kredisi tanımlatabilir. Ders alımlarında herhangi bir kısıt bulunmamakla birlikte avantajlı seçenekler sunulmuştur.

Birebir geometri dersi eğitimleri gibi diğer branş derslerinden de öğrenim görmek isteyen öğrenciler için oluşturulmuş özel ders paketleri, öğrencilerin aileleri için çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Öncelikle toplu özel ders alımlarında sağlanan birim ders indirimleri toplu bir indirim sağladığından son derece karlıdır. Bunun yanında özel ders paketleri aylık olarak düzenli bir şekilde ödendiğinden ödeme kolaylığı getirisi yönünden de ailelere yük olmamaktadır.

Birebir geometri dersi eğitimlerinin yanında diğer branşlardan da öğrenim görmek için özel ders paketlerinden faydalanabilirsiniz. Özel ders paketi oluşturduğunuzda sizlere belirli bir kredi tanımlanır. Bu krediyi planladığınız süreç zarfında her dersten kullanabilirsiniz. Tüm dersler 1 kredi sayılıp ders süreleri aynıdır.

geometri birebir ders
geometri-birebir-ozel-ders
geometri-ders-ozel
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.