İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden İngilizce özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm İngilizce konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders eğitimleri öğrencilerin eksiklerini gidermek adına alınan, birebir olarak yapılan eğitimlerdir. Mert Eğitim Merkezi’nde birebir İngilizce özel ders aldığınızda en az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden eğitim alırsınız. Bu da öğrencilerin dersten aldığı verimi maksimize eden önemli bir kıstastır. Mert Eğitim Merkezi’nde İngilizce’nin dışında herhangi bir dersten özel ders almak istediğinizde o dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeninden birebir ders alma imkanına sahipsiniz.

İngilizce özel ders eğitimlerinin gün ve saatleri tamamen öğrencinin talebine göre şekillenmekte olup öğretmenlerin de uygun olduğu saatlere göre planlanmaktadır. En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenleri öğrencilerin dersten maksimum verim almalarını sağlamakta ve öğrencilerin başarılı sonuçlar elde etmelerinde kilit rol oynamaktadır.

İngilizce özel ders eğitimlerinin deneyimli öğretmenlerle ve birebir yapılması öğrencilerin dersi iyi anlamasında önemli bir kıstastır. Öğrencilerin dikkatleri dağıldığında dersi takip etmeleri zorlaşır. Birebir derslerde dikkat dağılması pek mümkün olmamakla birlikte öğrencinin dikkati yorgunluğuna bağlı olarak dağıldığı durumlarda öğretmen ara vererek öğrencinin dinlenmesine olanak tanır.

İngilizce özel ders eğitimi öğrencilerin İngilizce’yi sevmelerinin sağlandığı, gerek konuşma, gerek yazma eğitimleri birebir İngilizce dersleriyle olumlu sonuçlar verir. Öğrenciler zorluk çektikleri tüm konularda birebir eğitim alarak kısa sürede İngilizce’de başarılı sayılabilecek seviyeye gelir. İşinde uzman ve işini seven İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak oldukça keyifli zaman geçirmenize ve İngilizce dersindeki tüm sorunlarınızı halletmenize olanak sağlar.

Özel İngilizce dersi

Özel İngilizce dersi eğitimleri en az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilen birebir eğitimlerdir. Öğrenciler eksik oldukları konulardan birebir İngilizce dersi alarak eksiklerini giderebilir. Aynı zamanda düzenli olarak İngilizce öğrenimi görerek kısa süre içerisinde karşılaştıkları soruları rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelebilir. Alanında uzman İngilizce öğretmenlerinden alınan birebir dersler tamamen öğrenciye özel, hedefe yöneliktir.

Özel İngilizce dersi alan bir öğrenci hedefine yönelik öğrenim görür. İster lise giriş sınavına ister üniversite giriş sınavına birebir İngilizce dersleriyle hazırlık mümkündür. Birebir İngilizce dersleri öğrenci için son derece faydalı, en verimli öğrenim şeklidir. Birebir İngilizce dersleri aynı zamanda okulda yapılan İngilizce sınavlarına yönelik de olabilir. Öğrenci yalnızca İngilizce dersini iyi öğrenmeyi hedefleyerek de birebir İngilizce öğrenimi görebilir.

Özel İngilizce dersi eğitimlerinde işlenen konuları hedef oluşturur. Eğer öğrenci okul sınavına hazırlanıyorsa öğrenciye okul sınavında sorumlu olduğu konulardan öğretim yapılır. İngilizce konuları her sınıf ve döneme göre farklılık gösterdiğinden hemen sonuç alabilmek adına o dönemin konuları değerlendirilir. Bu yalnızca sınav zamanı birebir İngilizce dersi talep eden öğrenciler için uygulanan özel ders şeklidir. Eğer öğrenci düzenli olarak birebir ders alıyorsa ekstra bir çaba sarf etmesine gerek kalmaz.

Özel İngilizce dersi eğitimleri de diğer tüm dersler gibi her hafta düzenli olarak alınabilir. Birebir dersleri haftalık olarak sabitleyerek sene boyunca veya istediğiniz süre zarfında alabilirsiniz. Alınan birebir derslerin tamamı en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilen desteği içerir. Öğrenciler hangi dersten birebir öğrenim görürse görsün Mert Eğitim’den mutlaka verim alır. Öğrencinin hedefine ulaşabilmesi bir zaman dilimi gerektirdiğinden çalışmaya ne kadar erken başlanırsa o denli verim alınır.

Özel İngilizce dersi almak isteyen öğrencilerin tek yapmaları gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan özel ders randevularını oluşturmaktır. Hangi gün ve saatlerde öğretmenlerin müsait olduğunu öğrenerek kendilerine en uygun gün ve saatleri kendileri için ayırtabilir. İşinde uzman, sayısız özel ders vermiş ve her öğrencisine mutlaka verim sağlamış öğretmenlerden birebir destek almak için Mert Eğitim Merkezi ile görüşmeli, randevunuzu oluşturmalısınız.

Birebir İngilizce dersi

Birebir İngilizce dersi eğitimlerinin tümü diğer branş derslerinin de yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Öğrenciler İngilizce derslerini Mert Eğitim’i arayarak randevu oluşturduktan sonra belirttikleri gün ve saatlerde alabilir. Derslere mutlaka en az 10 yıl deneyimli öğretmenler girer. Bu sayede dersten alınan verim artar. İşinde uzman İngilizce öğretmenlerinden öğrenilen bilgiler kalıcı olur. Öğrencinin bu sayede aldığı verim ve ders notlarına yansıttığı sonuç belirginleşir.

Birebir İngilizce dersi eğitimlerinin yanında diğer branşlardan da öğrenim görmek isteyen öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nin eğitim danışmanlarıyla görüşerek özel ders randevularını oluşturabilirler. Alanında uzman branş öğretmenlerinin ders verdiği Mert Eğitim Merkezi’nde her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeni bulunmaktadır. Bu da alınan tüm branş ders desteklerinin deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilmesi demektir.

Birebir İngilizce dersi almak isteyen öğrenciler telefonla randevu oluşturabilir. Mert Eğitim Merkezi’nden alınan tüm randevular Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde verilen dersleri içerir. Mert Eğitim, eve öğretmen göndermemektedir. Tüm dersler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrenciler diledikleri gün ve saatler için özel ders planlayarak özel derslerine kurumda katılabilir. Tabi online ders isteyenler diledikleri yerden özel derslerine katılabilmektedir.

Birebir İngilizce dersi ile sene boyunca İngilizce öğrenimi görmek isteyen öğrenciler için planlama yapılırken toplu özel ders avantajlarından faydalanmaları sağlanır. Bu sayede alınan bir özel ders eğitimi için ödenen bedel daha düşük olmakta, aynı zamanda ödeme kolaylığı sağlanarak ailenin bütçesinin rahatlaması sağlanmaktadır. Lakin öğrenciler ihtiyaç oldukça da birebir İngilizce dersi alabilir, devamlı birebir ders almak durumunda değildir. Toplu özel dersin avantajlarından faydalanmak için kuruma kaydolmak gerekir.

Birebir İngilizce dersi eğitimlerinin işleyişini öğrenci ve öğretmen birlikte belirler. Öğretmen öğrencinin eksiklerine yönelik çalışmalar gerçekleştirerek kısa sürede etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Öğrencinin yapılan derslerden sonra öğrendiklerini tekrar etmesi ve bilginin hafızasına yerleşmesi için öğretmen tarafından ödevlendirme yapılır. Ödevlerin bir sonraki derse kadar yapılması ve mutlaka yapılamayan soruların öğretmene sorulması gerekir. Öğrencilerden beklenen yalnızca bu olmakla birlikte öğrenci farklı kaynaklardan da sorular çözerek öğretmenine yapamadıklarını sorabilir.

turkce-ders-ozel-egitim
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.