KİMYA ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden kimya özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 kimya ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli kimya öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Tüm sınıflar için LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm kimya konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

Kimya Özel Ders

Kimya özel ders eğitimlerinde görev alan, ders anlatan öğretmenler en az 10 yıl deneyimli kimya öğretmenleri olup öğrencilerin alacağı verim kesindir. Öğrencilerin deneyimli kimya öğretmenleri sayesinde kimya dersini sevmeleri, karşılarına çıkan soruları rahatlıkla cevaplandırabilmeleri öğrencileri rakiplerinin ön sıralarına taşır.

Kimya özel ders eğitimlerinde öğrenciler dilerse anlamadıkları konular için destek alabilir. Aynı zamanda konu konu ilerleyerek sırasıyla sınava yönelik eğitim de alabilir. Bildiği konuları hızlı geçerek zaman kazanır ve bilmediklerini öğrenmek adına çaba sarf edebilir. Deneyimli öğretmenler öğrencileri yönlendirerek kısa sürede en verimli şekilde dersler işler. Bu sayede kimya dersinde başarı kesinleşir.

Kimya özel ders eğitimlerinde en az 10 yıl deneyimli kimya öğretmenler görev alır. Kimya özel dersleri de diğer dersler gibi en Mert Eğitim Merkezi’nde yapılır. Öğrenciler Mert Eğitim’e gelerek kimya gibi diğer branşlardan da dersler alabilir. Özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı aramanız ve özel ders randevunuzu oluşturmanız yeterlidir.

Kimya özel ders eğitimlerinde dersler oldukça keyifli geçmektedir. Kimya öğretmenlerimizin deneyimi, bilgi birikimi ve öğrencilere sevgi dolu yaklaşımı sayesinde öğrenciler hem öğretmenlerini hem de kimya dersini sever. Dersi seven öğrenciler derste başarılı olmak için gerekli olan ilk aşamayı aşmış olur. Akabinde kimya sorularını çözebilecek niteliğe erişen öğrenci bu aşamadan sonra dersi severek devamlı kimya sorusu çözmek ister. Mert Eğitim olarak hedefimiz öğrencilerimizin kimya dersini sevmeleri ve başarılı olmalarıdır.

Birebir kimya dersi

Birebir kimya dersi tüm lise öğrencileri tarafından alınabilen en verimli kimya öğrenme yöntemidir. Aynı zamanda mezun öğrenciler de üniversiteye hazırlık kapsamında kimya özel ders alarak eksiklerini giderebilir. Kimya özel derslerine Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli kimya öğretmenleri girmektedir. İşinin ehli kimya öğretmenleri tarafından sınavlara hazırlanan öğrenciler yeterli zamana sahipse ve öğretmenlerinin yönlendirdiği şekilde gerekli çalışmayı gerçekleştirirse mutlaka kimya notlarını yükseltir, soruları doğru şekilde cevaplandırmaya başlar.

Birebir kimya dersi almak için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi ile irtibata geçmek, eğitim danışmanlarıyla görüşerek size özel bir gün ve saat için randevu oluşturmaktır. Kimya özel dersleri genellikle bir gelişte 2 ders yapılacak şekilde planlanmakta olup, dersler konu anlatımı ve soru çözümü olarak paralel ilerlemektedir. Öğrenci öğrendiklerini ancak ve ancak soru çözümlerinde uygulayabildiğinden öğrencinin özel derslerden sonra verilen ödevleri eksiksiz ve zamanında yapması dersten alınan verim açısından son derece değerlidir.

Birebir kimya dersi eğitimleri de tüm diğer branş derslerinin eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Ders almak için telefonla özel ders randevunuzu oluşturabilir, belirlediğiniz gün ve saatte özel dersinize katılabilirsiniz. Mert Eğitim’de verilen tüm birebir dersler öğrenciye özel yapılmakta olup öğrenciler diledikleri kimya konularından birebir öğrenim görebilir.

Birebir kimya dersi desteği almak isteyen ve farklı derslerden de desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için toplu özel ders alma imkanı sağlanmıştır. Mert Eğitim’de birebir özel ders ücreti, alınan 1 ders için ödenen bedeldir. Özel ders ücretini düşürebilmenin en etkin yolu toplu olarak özel ders almaktır. Toplu özel ders alımlarında birim ders ücreti düşmekte, öğrencilere farklı derslerden de özel ders alabilme imkanı sağlanmaktadır. Toplu özel ders alındığında öğrenciye özel ders kredisi tanımlanır. Öğrenci birebir ders aldıkça bu krediler tek tek düşer. Öğrenci özel ders almazsa bu krediler sonradan alınmak üzere saklı tutulur.

Birebir kimya dersi eğitimleri öğrencilerin talebine göre özel olarak belli konulardan da olabilmektedir. Öğrenci yapamadığı kimya sorularını da bu derslerde sorabilmektedir. Birebir derslerin amacı öğrencilerin eksiklerini en hızlı şekilde gidermek, öğrencinin kalıcı bilgi edinmesini sağlamaktır. Alanında uzman kimya öğretmenleri tarafından yetiştirilen öğrenciler hem kısa sürede gelişme gösterir hem de iyi neticeler alır.

Özel kimya dersi

Özel kimya dersi eğitimleri öğrencilerin kimya dersindeki eksiklerini gidermek adına yapılan dersleri içerir. Dersler konu anlatımları ve soru çözümleri şeklinde ilerler. Öğrenci özel derste öğrendiği konularla ilgili ders sonunda ödevlendirilir. Verilen ödevlerin bir sonraki derse kadar eksiksiz bir şekilde yapılmış olması gerekmektedir. Burada istenilen öğrencinin öğrendiklerini uygulayabileceği soruları görmesi ve öğrendiklerini kullanırken takıldığı yerleri tespit etmek, konuyu pekiştirmektir.

Özel kimya dersi eğitimleri anlık ihtiyaç halinde Mert Eğitim Merkezi aranarak özel ders randevusu oluşturmak suretiyle alınabilir. Aynı zamanda kimya özel dersleri senelik bir programa yayılarak haftalık bir ders programı takip edilebilir. İşinin ehli öğretmenler tarafından birebir öğrenim gören öğrencilerin planlama yaparken öğretmenlerinden destek alması faydalı olmaktadır. Özel ders planlaması yapılırken bütçenin de önem arz ettiğini unutmamalı ve planı yıllık yaparak indirimlerden faydalanılmalıdır.

Özel kimya dersi eğitimlerine katılan öğrenciler tamamen kendilerine özel birebir öğrenim görür. Öğrenciye özel yapılan kimya dersleri sayesinde öğrenciler kimya konularını en iyi şekilde öğrenerek sorularda kullanabilecek seviyeye erişir. Öğrencinin en yüksek potansiyeline ulaşabilmesi belirli bir süreç alır. Öğrencinin durumuna göre değişen bu süreç için en etkili karar erken verilmiş olanıdır. Hedefe doğru zaman alacak bu sürece erkenden başlamak güvenilir seviyede gelişime olanak sağlar.

Özel kimya dersi eğitimleri haftalık bir programa işlendiğinde en verimli şekle gelir. Dersler düzenli olarak alındığından görülen eğitim de kademeli olmaktadır. Öğrencisini tanıyan öğretmen tamamen öğrencisine özel bir işleyiş ve hızla öğrencisinin eksiklerini giderir. Kimya özel derslerinde temel amaç öğrencilerin karşılaştığı kimya sorularını eksiksiz ve hızlı bir şekilde cevaplandırmalarını sağlamaktır. Öğrenciler okul sınavlarına veya üniversite giriş sınavlarına hazırlık süreçlerin kimya özel dersi alabilir. Destek almaya ne kadar erken başlanırsa öğrenci de o kadar başarılı olur. Daha önce de bahsedildiği üzere bu süreç öğrenciden öğrenciye farklılık gösterir.

Özel kimya dersi randevusu oluşturmak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevusu oluşturabilirsiniz. Özel dersler öğretmenlerin uygun olduğu gün ve saatler baz alınarak istenilen gün ve saatler için alınabilir. Dersler haftalık olarak aynı gün ve saatlere sabitlenerek devamlı bir programda alınabileceği gibi her hafta farklı gün ve saatler tercih edilebilir. Özel ders alırken hangi dersten, kaç ders almak istediğinizi ve hangi günlerin ve saatlerin sizlere uygun olduğunu belirtirseniz sizlere en uygun saatlere özel ders planlaması yapılabilir.

ozel-birebir-kimya-dersi
kimya-ozel-birebir-dersi
kimya-birebir-ozel-ders
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.