LGS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden LGS özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LGS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli LGS öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm LGS konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

LGS Özel Ders

LGS özel ders, öğrencilerin LGS sınavına hazırlanırken ihtiyaçları olan matematik, fen bilimleri, Türkçe, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinin birebir olarak verildiği dersleri içerir. LGS'de sorumlu olduğunuz tüm derslerden birebir olarak destek alma imkanına Mert Eğitim Merkezi'nde sahipsiniz. Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, alanlarında uzman branş öğretmenleridir. Sizler de nitelikli öğretmenler tarafından LGS sınavına hazırlanarak fark yaratabilirsiniz.

LGS özel ders eğitimlerini veren öğretmenlerin tecrübesi öğrencilerin sınava yönelik çok daha fazla bilgilerinin olmalarını sağlar. Öğretmenler LGS sınavında çıkabilecek sorulara kendi alanlarında hakimdir. Bu da her öğretmenin öğrenciye LGS sınavında ilgili bölümün sorularını rahatlıkla çözebilmesi adına bir kolaylık sağlamaktadır. Özel derste işlenen konular ve yapılan soru çözümlerinin LGS sınavında çıktığına dair çok kez şahit olmuşuzdur. Sizler de Mert Eğitim Merkezi'nde birebir ders aldıktan sonra daha önceden çözdüğünüz soruları LGS sınavında görebilirsiniz.

LGS özel ders eğitimlerinin amacı öğrencileri LGS sınavına iyi bir şekilde hazırlamak ve yüksek puan almalarını sağlamaktır. Bu sayede öğrenciler iyi liselere girmeye hak kazanarak iyi bir üniversitede okumak için gerekli olan ilk aşamayı atlatmış olur. İyi liselere iyi öğrenciler girer. Bu da iyi üniversitelere yönelik yolculukta öğrencilerin daha iyi bir eğitim almalarını sağlar. Daha iyi bir eğitim üniversite giriş sınavında başarılı neticeler almak ve sıralamalarda diğer öğrencilerin önüne geçmek demektir.

LGS özel ders eğitimlerinin temel amacı aslında iyi üniversite ve bölümlerine girebilmek adına verilecek eğitimin daha iyi olduğu liselere girebilme hakkı edinmektir. Başarılı öğrencilerin bir arada olduğu iyi bir lisede eğitim almayı kim istemez ki ! Dolayısıyla öğrencilerin de LGS sınavında tüm çabası bu yöndedir. İyi bir okul, iyi öğretmenler, iyi bir eğitim, iyi bir gelecek... Bu zaman zarfında Mert Eğitim Merkezi'nin en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden her zaman destek alabilirsiniz.

Özel LGS dersi

Özel LGS dersi eğitimleri Mert Eğitim tarafından verildiğinde derslere en az 10 yıl deneyimli öğretmenler katılır. Dersler işinde uzman, profesyonel branş öğretmenleri tarafından öğrencileri yetiştirme üzerine kuruludur. Hedef öğrencilerin LGS sınavından maksimum puanı elde edebilmesini sağlamaktır. Her branş öğretmeni bu uğurda kendi branşından öğrenciyi en iyi şekilde hazırlamaktan sorumludur.

Özel LGS dersi eğitimlerinde her dersin öğretmeni kendi alanında öğrencileri birebir şekilde yetiştirir. Dersler öğrencilerin destek almak istediği dersler olup yıllık plan bu derslere göre yapılmaktadır. Yıllık plan haftalık olarak tekrar eden ders programları kapsamında yapılıp birebir ders sayısı sınava kadar geçen süre olarak tespit edilir.

Özel LGS dersi eğitimlerinde derslerin ilerleme hızı öğrenciye bağlıdır. Öğrenci kendi de çalışarak konuları hızlıca kavrarsa dersler o kadar hızlı ilerler. Öğrenci konuları bitirdikten sonra bol soru çözerek öğretmenine çözemediği soruları sorabilir. Soru türlerine hakimiyet sağlayan öğrenci LGS’den de yüksek puan elde edebilir. LGS özel dersleri öğrencinin potansiyelini dışarı çıkarmak ve hedefine ulaşmasını sağlamak amacıyla yapılır.

Özel LGS dersi planlamaları öğretmenlerin uygun olduğu gün ve saatler çerçevesinde öğrencinin tercih ettiği gün ve saatlere yapılır. Öğrenci kendisine en uygun zaman diliminde derslerini alarak kendi planını aksatmaz. Derslerin tümü Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde Küçükyalı’da verilir. Derslerin verildiği yer olan Mert Eğitim 2006’dan beri MEB’e bağlı, elit bir eğitim kurumudur. Mert Eğitim’den gönül rahatlığıyla birebir öğrenim görebilir, sınavlarınıza en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Özel LGS dersi eğitimleri branş branş ayrılmakta, birkaç branştan destek almak isteyen öğrenciler için veliler toplu özel ders paketlerini tercih edebilir. Toplu özel ders paketi oluşturduğunuzda öğrencinize ders kredisi tanımlanır. Öğrenci bu krediyi planladığı şekilde tüketebilir. Her ders 1 kredidir. Branşa göre farklılık göstermez. Ders süresi aynıdır. Dersler öğrenciye göre planlanır.

Birebir LGS dersi

Birebir LGS dersi eğitimleri planlanırken öğrenciye haftalık bir ders programı çıkarılır. Ders gün ve saatlerini öğrenci, öğretmenlerin uygun olduğu saatlere göre kendisi belirler. Kendine özel bir program ayarlayan öğrenci derslerine planladığı saatlerde gelip katılabilir. Tüm dersler öğrenciye özel birebir şekilde yapılır.

Birebir LGS dersi eğitimleri branş branş farklı derslerden birebir destek alma sistemini içerir. Her öğrenci istediği dersten destek alabilirken öğrenciler her dersten de destek alabilecekleri bir plan oluşturabilir. Planlama yapılırken öğrencinin kişisel olarak hangi derslerde zorluk çektiği önemlidir. Planlamalar öğrencinin eksiklerine yönelik olup hedef sınava en iyi şekilde hazırlanmasıdır.

Birebir LGS dersi eğitimleri çevre kurum ve kuruluşlarda grup dersleri olarak da sunulmaktadır. Lakin birebir ders, bir derste alınan verimi maksimize eden, en verimli öğrenme şeklidir. Öğrenciler birebir ders alarak eksik oldukları tüm ders ve konuları gidererek çözemedikleri soruları çözebilecek seviyeye erişirler. Öğrencilerin mutlaka gelişim gösterdikleri Mert Eğitim’de en önemli etkenlerden biri de öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli, nitelikli öğretmenler oluşudur.

Birebir LGS dersi eğitimi sunan Mert Eğitim 2006’dan beri MEB’e bağlı, yıllarca binlerce öğrenciye özel ders vermiş, her zaman en iyi branş öğretmenleriyle çalışan bir kurumdur. Kurumda her derslik kameraya sahip olup dersler güvenli bir ortamda, kaliteli öğretmenlerle işlenir. Öğrenciler birebir derslerden mutlaka verim alır.

Birebir LGS dersi eğitimlerinde hedef, öğrencinin ilgili branştan maksimum performans sergilemesidir. Bu performans neticesinde öğrencinin tüm soruları doğru cevaplandırması amaçlanır. Bu hedef için tüm branş öğretmenleri öğrenciye özverili bir şekilde destek vererek başarılı olmasını sağlar.

lgs-birebir-hazirlik-ozel-ders
lgs-ozel-ders-birebir
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.