MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm matematik konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

En Az 10 Yıl Deneyimli
Matematik Öğretmenleri

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 Ders 40 Dakika Sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

Matematik Özel Ders

Matematik özel ders, öğrencilerin matematik konularında eksiklik hissetmeleri durumunda tercih edilen özel derstir. Çoğu öğrenci matematik dersinde başarıya ulaşma konusunda zorluk çeker. Biraz destekle toparlanabilecek seviyede olan öğrenci destek almadığı takdirde daha da geriye gidebilir. Zaman içerisinde yapamamanın verdiği hisle öğrenci matematiği sevmemeye başlar. Böyle akıp giden bir serüvende öğrenci matematik sorusu görmek istemez. Dersten nefret etmeye başlar. Çalışsam da olmuyor düşüncesine kapılır. Zamanında müdahale edilmeyen matematik sorununun büyüme senaryosunu gördünüz.

Eğer erken yaşta, matematik dersi sorun olma izlenimi verdiği anda öğrencinize birebir matematik dersi desteği verirseniz öğrenci matematiği yapabildiğini görür ve öğrenciler yapabildiği dersleri sevdiğinden matematiği de içinden geldiği gibi sever. Yeni konular öğrenciyi heyecanlandırır, matematik dersini severek üzerine gider, yapamadıklarını belirler ve matematik özel ders öğretmenine sorar. Öğretmeni onu aydınlattıkça öğrencinin matematik bilgisi aratarak hafızada yer bulur. Öğrenci matematik zekasının gelişmesi sayesinde sayısal derslerde de başarıya ulaşır.

Matematik özel ders eğitiminin önemi yukarıda belirttiğimiz 2 senaryoda da açıkça görülmektedir. Öğrencilerin ailelerinden matematik gibi diğer derslerden de destek talepleri olabilir. Aileler bu desteği öğrencilere sağladıkları zaman öğrenciler eksiklerini tamamlayarak iyi bir duruma gelebilir. Başarabilmeleri için kendi çabalarının yanında öğrencileri destekleyecek ailelerinin olması son derece önemlidir.

Mert Eğitim Merkezi'nde matematik özel ders eğitimi gibi diğer tüm derslerden de eğitim alabilirsiniz. Özel dersler Altıntepe'de Mert Eğitim Merkezi'nde verilmektedir. Özel ders randevularınızı internet üzerinden alabilir, belirlediğiniz gün ve saatte Mert Eğitim'de olarak dersinizi alabilirsiniz. Özel derslerde birebir ders veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Özel derslerinizi haftalık olarak sabitleyerek düzenli bir şekilde de alabilirsiniz. Toplu ders alımlarında birim ders ücretinde indirim uygulanmaktadır.  Özel derslerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız..

Özel Matematik Dersi

Özel matematik dersi verilen en nadide kurumlardan biri olan Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden birebir öğrenim görür. Alanında uzman öğretmenlerin her seviyede öğrenciye özel ders verdiği Mert Eğitim Merkezi’nde matematik gibi diğer tüm derslerden de öğrenim görebilirsiniz. İşini özveriyle yapan eğitimcilerden birebir matematik dersinin yanında diğer tüm derslerden de öğrenim görmek için Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilir, eğitim danışmanlarıyla birlikte randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Özel matematik dersi alan yüzlerce öğrenci bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde 2.Sınıftan 12.Sınıfa kadar her öğrenci birebir matematik özel ders alabilir. Özel derslerin deneyimli, işinde uzman öğretmenler tarafından verilmesi öğrencilerin dersten maksimum verim almalarını sağlar. Bu sayede öğrenciler okullarında matematik derslerinde başarılı olurken başarıları karşısında gördükleri ilgi ve sevgi öğrencilerin matematiği sevmelerindeki en büyük etkendir. Bir öğrencinin matematiği ve diğer tüm dersleri sevmelerindeki en büyük kıstas başarılı olmalarıdır.

Özel matematik dersi alarak matematik sorularını anlamaya, yapabilmeye başlayan tüm öğrenciler matematik dersini sevmeye başlar. Tüm veliler bilmelidir ki öğrenciler başarılı oldukları dersi sever ve o dersten soru çözmek isterler. Diğer derslere az ilgileri olur, o derslerden de başarıyı bir türlü sağlayamazlar. Öğrencilerin genellikle zorluk çektikleri ders olan matematik dersinden öğrenciye destek verildiğinde dersi öğrenmeye başlar. Bu sayede soruları da çözebilmeyi öğrenen öğrenci matematiği zaman içerisinde sever.

Özel matematik dersi eğitimlerinde iyi öğretmenlerin bulunması son derece önemlidir. İşinde uzman matematik öğretmenleri öğrencilerin matematik konularına hakim olmalarını sağlar ve öğrencilerin ne şekilde ilerleyeceğini belirlemeleri için yol gösterici rol oynar. Bu sayede kademe kademe gelişen öğrenci matematik sorularını da zamanla rahatlıkla çözebilecek seviyeye erişir. İlerleyen senelerde ise öğrenci matematik konularına hakimiyeti sayesinde öğrendiği yeni konuları daha kolay anlayabilir, matematik zekası geliştiğinden konulara daha kolay aşina olur.

Özel matematik dersi alan öğrenciler kısa süre sonra okullarında yapılan matematik derslerinde tahtaya kalkan, kendine güvenen, öğretmenleri ve arkadaşları tarafından fark edilen öğrenciler olur. Bu da öğrencileri motive eden en önemli etkendir. Öğrenci başarılı olduğunu gördükçe matematik dersiyle daha çok ilgilenir. Günümüzdeki sınavlarda matematik soruları her zaman ayırt edici özellik taşımakta binlerce öğrencinin önüne geçilmesini sağlamaktadır. Matematik özel dersinin de önemi burada ön plana çıkmaktadır.

Birebir matematik dersi

Birebir matematik dersi eğitimleri tamamen öğrenciye özel olarak yapılan eğitimlerdir. Öğrenciler kendilerini eksik gördükleri matematik konularından birebir destek alabileceği gibi tüm dönem konularından veya tüm sınava hazırlık konularından destek alabilir. Tamamen öğrencinin talebine göre ilerleyen matematik dersleri öğrencilerin kısa zamanda eksiklerini gidermeleri için yapılır.

Birebir matematik dersi eğitimlerinde dersler öğrencilerin eksik oldukları konuları öğrenmeleri ve o konularla ilgili çıkabilecek soruları çözebilmeleri adına yapılır. Öğrenciler derslerinde kademe kademe ilerlerken öğrencilerin öğrendiklerini pekiştirmeleri için soru çözmeleri gerekir. Bu soru çözümleri gerçekleşmesi için derslerin arasında zaman bırakılması gerekir. Öğrencilerin öğrendikleri ile ilgili sorular çözmesi dersten alınan verimi artıran en önemli etmendir.

Birebir matematik dersi öğrencilerin matematik konularından öğrenim görmeleri ve öğrendikleri konularla ilgili soruları çözebilmeleri için gerekli çalışmaların gerçekleştiği derslerdir. Dersler bir öğrenci ile bir öğretmen olarak tamamen birebir şekilde gerçekleşir. Eğer öğrenci isterse yanına bir arkadaşını alabilir. Bu durumda herhangi bir ücret farklılığı olmaksızın 1 ders ücreti 2 öğrenci arasında bölüşülebilir. Dersler tamamen öğrencilerin hedeflerine yönelik başlar ve ilerler.

Birebir matematik dersi almak isteyen bir öğrenci öncelikle hangi gün ve saatlerde özel ders almak istediğini Mert Eğitim’i arayarak eğitim danışmanlarına bildirmeli, aynı zamanda öğretmenlerin müsait olduğu gün ve saatleri öğrenmelidir. Belli bir gün ve saati kendilerine ayırtarak özel ders randevusu oluşturan öğrenciler belirledikleri gün ve saatte derslerine Mert Eğitim Merkezi’nde katılır.

Birebir matematik dersi randevuları 24 saat kala iptal edilebilir. Dersten birkaç saat önce yapılan iptallerin çoğu zaman geri dönüşü olmamaktadır. Bir öğretmen sadece o öğrenci için kuruma ders vermeye gelebilmekte olduğundan öğretmenin boşuna gelmesi durumu söz konusu olur. Öğrencinin bu sebeple herhangi bir sebeple iptal etmek istediği birebir dersi 24 saat önce bildirmesi gerekir. Mert Eğitim’de yapılmamış bir dersin kredisi düşülmediğinden iptallerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Birebir özel matematik dersi

Birebir özel matematik dersi almak isteyen öğrencilerin derslerini Mert Eğitim’de alabilmesi ve matematik gibi tüm diğer derslerden de en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden destek alınabilmesi imkanı son derece büyük bir avantajdır. Mert Eğitim’de tüm eksiklerinizi gidererek okul sınavlarına, lise giriş sınavlarına, üniversite giriş sınavlarına, DGS sınavlarına, bursluluk sınavlarına hazırlık yapabilmeniz mümkündür.

Birebir özel matematik dersi eğitimlerine 10 yılı aşkın süredir matematik öğretmeni olarak okullarda görevli öğretmenler girmekte, öğrencilere birebir ders anlatmakta ve uygulama yapmalarını sağlamaktadır. Alanının en iyi öğretmenleriyle çalışan Mert Eğitim, öğrencilerin derslerden maksimum verim almalarını sağlamaktadır. Alınan dersler arasından birkaç gün fark olursa öğrenci öğrendiği konularla ilgili verilen ödevleri rahatlıkla yaparak ekstra sorular çözebilir. Bu da dersten alınan verimi artırır. O yüzden planlama yaparken art arda özel ders almak yerine birkaç gün arayla özel ders almayı tercih edebilirsiniz.

Birebir özel matematik dersi eğitimleri yalnızca Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde gerçekleştirilir. Mert Eğitim’den alınan tüm dersler kurumda yapılmakta, eve öğretmen gönderilmemektedir. Matematik ve diğer tüm branşlardan birebir derslerinizi Mert Eğitim bünyesinde halledebilir, geleceğinize Mert Eğitim’de yön verebilirsiniz. Formasyonlu öğretmenler tarafından alınan dersler hem daha etkili hem de öğrencilerin kısa sürede gelişimleri yönünden avantajlıdır.

Birebir özel matematik dersi eğitimlerini Mert Eğitim’den alan öğrenciler okullarında matematik dersinde başarılı olarak anılan, derslerde aktif olarak derse katılan öğrenciler olmaktadır. Matematik derslerinde sessiz kalan ve konuları anlamayan bir öğrenciden derse katılan ve başarıyı yakalayan bir öğrenci olmak arasında yalnızca birebir destek bulunur. Sizler de öğrencilerinize birebir matematik dersi planlayarak öğrencilerinizin kısa sürede başarılı olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Birebir özel matematik dersi eğitimleri sayesinde matematiği daha önceden sevmeyip sevmeye başlayan öğrenciler son derece fazla sayıdadır. Öğrencilerin matematiği sevmemelerinin tek sebebi tam olarak anlayamamaları bu sebeple de karşılaştıkları soruları çözememeleridir. Matematik zekası ancak konuları iyi anlayarak ve en önemlisi bu konular ile ilgili soru çözülerek geliştirilebilir. Matematik zekası gelişen öğrenci her derste başarıyı yakalama potansiyeline sahip olur.

 

5-ozel-matematik-sinif-ders
9-sinif-matematik-dersi-ozel
5-sinif-matematik-dersi-ozel
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.