SOSYAL BİLGİLER ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden sosyal bilgiler özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Sosyal Bilgiler ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm sosyal bilgiler konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

SOSYAL BİLGİLER Özel Ders

Sosyal bilgiler özel ders eğitimleri ortaokul, LGS, YKS öğrencilerinin ihtiyaç duyması halinde yapılır. Deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleri sayesinde sosyal bilgiler sınavları artık öğrencileri zorlayan bir ders olmaktan kurtulmaktadır. Öğrenciler sınavlardan önce alacakları sosyal bilgiler dersleri sayesinde sınavlara en iyi şekilde hazırlanarak başarılı sonuçlar elde edebilir.

Sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde LGS ve YKS sınavlarına hazırlık söz konusuysa derslerin düzenli olarak alınması son derece önemlidir. Haftalık belirli sayıda özel ders hakkınızı sosyal bilgilerden yana kullanmanız sosyal bilgiler sorularının doğru cevaplanması adına yapılması gereken önemli bir çalışmadır. Bu sayede sosyal bilgiler sorularını doğru cevaplayarak avantaja çevirmek sizleri binlerce öğrencinin önüne atar.

Sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde öğrenciler birebir olarak sosyal bilgiler dersi görür. Konu anlatımları ve soru çözümleri ile derste kalıcı öğrenme sağlanır. Sosyal bilgiler gibi ezber olduğu düşünülen bir dersi öğrenebilmek adına belli yöntemler vardır. Bu yöntemler sayesinde öğretmenler öğrencilerin sosyal bilgiler konularını ezberden ziyade öğrenmelerini sağlar.

Sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinin en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleri tarafından Mert Eğitim Merkezi’nde yapılması öğrenciler için avantajlı bir durumdur. Sosyal bilgilerin yanında diğer derslerden de en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi’nde derslerinizi art arda alabilir ve tek bir günde tüm desteği edinebilirsiniz. Talebe bağlı olarak farklı gün ve saatlere de derslerini yayabilirsiniz.

Özel sosyal bilgiler dersi

Özel sosyal bilgiler dersi eğitimleri en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleri tarafından verilen birebir eğitimlerdir. Öğrenciler bilmedikleri konuları bu derslerde kendilerine özel olarak ders anlatan öğretmenlerden öğrenir. Alanında uzman öğretmenler tarafından verilen sosyal bilgiler dersleri hem sınavlara yönelik, hem de lise giriş sınavlarına veya üniversite giriş sınavlarına yönelik olabilmektedir. Hedefini belirleyen öğrenciye o hedefe yönelik öğretim yapılan derslerin tamamı Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir.

Özel sosyal bilgiler dersi eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim, 2006’dan beri öğrencilerin branş derslerinde başarılı olmalarına yönelik çalışmalar gerçekleştiren, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren özel bir kurumdur. Yalnızca en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle çalışan Mert Eğitim’den birebir ders aldığınızda deneyimli öğretmenlerden öğrenim gördüğünüzü bilmelisiniz. Mert Eğitim, her branştan o branşın en iyi öğretmenlerinden destek alabileceğiniz nadir kurumlardandır.

Özel sosyal bilgiler dersi eğitimleri de diğer tüm eğitimlerde olduğu gibi birebir özel ders ücreti karşılığında alınabilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde birebir dersler branş ayırt edilmeksizin aynı ücrete tabiidir. İşinin ehli öğretmenlerin birebir ders verdiği Mert Eğitim’de birebir özel ders ücretlerini web sitemizin özel ders bölümünden öğrenebilirsiniz. Her eğitim öğretim başlangıcında güncellenen özel ders bedelleri sene boyunca aynı uygulanmakta olup, öğrencilerin toplu özel ders almaları durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Özel sosyal bilgiler dersi eğitimlerinin tümü birebir olarak öğrenciye özel şekilde yapılır. Öğrenciler aynı zamanda bir arkadaşlarıyla da birebir eğitime katılabilir. Maksimum 2 öğrenci olarak derse katılabilen öğrenciler aynı seviyede olmalıdır. Genellikle aynı okulda öğrenim gören öğrenciler 2 kişi olarak özel ders alabilmekte, özel ders bedelini böylelikle yarı yarıya paylaşabilmektedir. Bu da öğrencilerin birlikte daha fazla ders alabilmesine, farklı derslerden de destek görebilmesine olanak sağlar.

Özel sosyal bilgiler dersi ile birebir öğrenim gören öğrenciler kısa sürede eksiklerini giderir. Öğrencilerdeki gelişim okullarında hemen fark edilirken sınavlarda da yüksek puanlar aldıklarında netleşir. Öğrenciler aynı zamanda geleceklerinin belirlendiği sınavlar için sosyal bilgiler desteği alabilmekte, öğrencilerin yüksek netler yapabilmeleri için gerekli potansiyeli oluşturmaları sağlanmaktadır. Derslerin devamlı olarak haftalık bir programa dağıtılması ve düzenli bir şekilde alınması öğrencilerin derslerden maksimum verim almalarını sağlayan önemli bir etmendir.

Birebir sosyal bilgiler dersi

Birebir sosyal bilgiler dersi alarak konu eksiklerini gideren öğrencilerin mutlaka bol miktarda soru çözmesi gerekir. Öğrencilerin konu anlatımlarının akabinde soru çözebilmeleri için gerekli ödevlendirme birebir ders öğretmenleri tarafından yapılır. Öğrenciler bir sonraki derse bu ödevleri yaparak gelmeli, bir sonraki konuya önceki konudaki eksiklerini gidermiş ve sorular çözmüş olarak geçmelidir. Öğrenciler öğrendikleri konularla ilgili ne kadar fazla soru çözerse dersten o kadar fazla verim almış olur.

Birebir sosyal bilgiler dersi eğitimi almak için tek yapılması gereken Mert Eğitim Merkezi’nin aranması ve eğitim danışmanlarından randevu talep edilmesidir. Özel ders randevusu oluştururken öğretmenin hangi günler müsait olduğunu öğrenmek ve o günlere göre tercih yapmak gerekir. Mert Eğitim’de ders veren öğretmenler genellikle okul sonraları ve hafta sonları müsait olmaktadır. Siz değerli öğrencilerimiz gibi diğer öğrencilerimize de bu saatleri sunmaktayız. Bazı öğrenci belirli gün ve saatleri doldurup sene boyunca kapatabilir. Sizler de sizlere en uygun gün ve saatler için her hafta ders almayı taahhüt ederek o zaman dilimini kendiniz için ayırtabilirsiniz.

Birebir sosyal bilgiler dersi ihtiyaç halinde alınabileceği gibi her hafta düzenli bir şekilde alınabilir. Mert Eğitim’de verilen tüm dersler için bu geçerlidir. Öğrenciler dilerse zorluk çektikleri bazı konuları öğrenmek veya çözemedikleri bazı soruları sormak için özel ders alabilir. Aynı zamanda sene boyunca belirli gün ve saatler için belirledikleri derslerden öğrenim görebilirler. Bu planlamayı yapmak için Mert Eğitim’le görüşmek ve randevuları oluşturmak gerekir.

Birebir sosyal bilgiler dersi eğitimleri gibi diğer branşlardan da destek alan öğrenciler özel ders paketlerini değerlendirebilir. Bu paketler haftalık programlardan oluşarak sene boyunca alınacak şekilde planlanır. Bu plan sayesinde hem düzenli öğrenim görülür hem de özel ders bedeli minimize edilir. Öğretmenlerinden memnun olan, sene boyunca öğrenim görerek hedeflerine yaklaşmak isteyen öğrenciler yıllık bir plan dahilinde özel ders alarak geleceklerini sağlamlaştırabilir. Bu da özel ders bedelleri kapsamında avantaj sahibi olunmasını sağlar.

Birebir sosyal bilgiler dersi eğitimleri yalnızca Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nin çalışma prensibinde eve öğretmen göndermek bulunmamaktadır. Öğrenciler özel derslerini online olarak evlerinden alabilirken yüz yüze öğrenim görmek isteyen öğrencilerin mutlaka Mert Eğitim’de belirledikleri gün ve saatlerde bulunması gerekir. Öğretmen değişikliği, dersin işleyişi hakkında farklı talepler olduğunda Mert Eğitim yetkililerine bu talepler rahatlıkla belirtilebilir. Derslerine farklı öğretmenle devam etmek isteyen öğrenciler seçimlerinde tamamen özgürdür. Mert Eğitim’de öğrencilerin verim alması ve mutlu bir şekilde derslerine devam etmesi her şeyden önemlidir.

birebir-ders-ozel-sosyal-bilgiler
sosyal-bilgiler-ozel-birebir
sosyal-birebir-ozel-ders
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.