TÜRKÇE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden Türkçe özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Türkçe ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm Türkçe konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

Türkçe Özel Ders

Türkçe özel ders eğitimleri öğrencilerin 1.sınıftan 12.sınıfa kadar tüm sınıflarda ihtiyaç duyabileceği eğitimlerdir. Her sınıf için Türkçe dersi bir ihtiyaç olup, kaçırılan konular olduğunda Türkçe dersi sıkıcı bir ders niteliği almaktadır. Kaçırdığınız konuları, anlamadığınız yerleri birebir Türkçe dersiyle telafi edebilir, sınavda sorulan Türkçe sorularını rahatlıkla cevaplandırabilecek niteliğe erişebilirsiniz.

Türkçe özel ders eğitimlerine diğer derslerde olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir. Birebir Türkçe dersleri Türkçe öğretmenleri tarafından yapılan konu anlatımları ve soru çözümleri ile yürütülür. Öğrenciler anlamadıkları konu ve soruları öğretmenlerine sorabilir, anlamadıkları konuları belirterek destek isteyebilir, öğretmenlerin deneyimlerinden yararlanabilir.

Türkçe özel ders eğitimlerinin bitiminde anlatılan konularla ilgili mutlaka sorular verilerek konu soru çözümleriyle desteklenir. Düzenli olarak alınan Türkçe derslerinde verilen ödevlerin bir sonraki ders yapılmış olarak getirilmesi beklenir. Bu sayede öğrenci takibi sağlanarak Türkçe dersindeki gelişimi yakından takip edilir. Konunun anlaşılıp anlaşılmadığı belirlenerek ilerlenir veya tekrar edilir, bu şekilde kademe kademe ilerleme sağlanır.

Türkçe özel ders eğitimlerini ister okuldaki Türkçe sınavlarına hazırlık olarak alabileceğiniz gibi tamamen LGS veya YKS sınavlarına hazırlık olarak ta alabilirsiniz. Öğrencilerin geleceklerinin belirlendiği önemli sınavlar olan LGS ve YKS sınavında Türkçe sorularını doğru cevaplandırmak muhteşem bir öneme sahiptir. Aynı zamanda Türkçe dersinde başarılı olan öğrenciler diğer derslerde de daha kolay ilerleme kaydetmektedir. Bu kapsamda bir öğrencinin Türkçe dersinde başarılı olması olmazsa olmazlardandır. Bu uğurda Mert Eğitim öğretmenleri ellerinden gelenin en iyisini yaparak öğrencilerin eksiklerini hızla ve kalıcı bilgi sağlayarak giderir.

Birebir Türkçe dersi

Birebir Türkçe dersi ilkokul, ortaokul döneminde okul sınavlarına ve LGS sınavına hazırlık amacıyla ortaokullarda görev alan deneyimli Türkçe öğretmenlerinden alınabileceği gibi lise ve üniversite giriş sınavına hazırlık kapsamında liselerde görev alan deneyimli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerinden alınabilir. Alanına hakim, profesyonel öğretmenlerin birebir Türkçe dersi desteği verdiği Mert Eğitim’de öğrenciler açıklarını kapatır, konu eksiklerini giderir, hedeflerine yönelik destek alır.

Birebir Türkçe dersi alarak kısa sürede gelişme gösterebileceğiniz, en nitelikli branş öğretmenleriyle çalışan Mert Eğitim Merkezi’nde istediğiniz gün ve saate özel ders alabilirsiniz. İşinin ehli branş öğretmenleri öğrencileri Türkçe dersinde yetiştirerek kısa sürede başarıya ulaşmalarını sağlar. Öğrencilerdeki gelişim sınavlarda ve sınıflarında derse katılımlarıyla fark edilir düzeyde olur. Bu da öğrencinin Türkçe dersi için özgüveninin ve ilgisinin artmasını sağlar. Bu sayede öğrenci Türkçe dersini sever ve başarıyı yakalar.

Birebir Türkçe dersi eğitimleri tamamen öğrenciye özel yapılan özel derslerdir. Öğrenci istediği tüm konulardan destek alabilir. Öğretmen öğrencinin eksiklerini gidermek adına farklı çalışmalar uygulayabilir. Öğretmenler öğrenciye özel öğretim metotları uygulayarak öğrencinin maksimum performansına ulaşmasını sağlar. Deneyimli Türkçe öğretmenlerinden alınan birebir destekle zaman içerisinde mutlaka verim alınır.

Birebir Türkçe dersi alarak Türkçe dersindeki eksiklerini gidermek isteyen öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevularını oluşturabilir. Alanına hakim Türkçe öğretmenleri tarafından verilen birebir öğrenciye özel dersler sayesinde öğrenciler hızla gelişim göstererek Türkçe sorularını rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelir. Bu olumlu sonuca ulaşmak için gerekenler biraz zaman ve iyi bir planlamadır.

Birebir Türkçe dersi eğitimleri planlanırken baz alınan en önemli kıstas öğrencidir. Öğrenciye özel olarak planlanan programlar, öğretmen öğrenciyi tanıdıktan ve eksiklerini tespit ettikten sonra yapılır. Özel ders planlaması yapmadan önce Türkçe öğretmeninden özel ders alınmalı ve öğretmenin görüşüne önem gösterilmelidir. Eğer öğrencinin eksikleri az ise ona göre planlama yapılırken eksikleri fazla olan öğrenciye farklı bir planlama yapılabilir. Bu planlama yapılırken öğrencinin eksiklerinin yanında öğrenme hızı, derslerle ilgili çözdüğü soru sayısı da son derece etkilidir.

Özel Türkçe dersi

Özel Türkçe dersi eğitimi artık bir lüks değil, ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Mert Eğitim bu ihtiyacı karşılayabilmeniz adına en iyi Türkçe öğretmenleri ile öğretim yapmakta ve özel ders bedelini de minimum seviyede tutmaktadır. Her öğrenci Mert Eğitim sayesinde her dersten olduğu gibi Türkçe dersinden de birebir destek alabilir. Türkçe’nin yanında farklı derslerden de destek alarak kademeli bir şekilde gelişim kaydedilebilir.

Özel Türkçe dersi almak için tek yapılması gereken Mert Eğitim Merkezi’ni aramak ve eğitim danışmanlarıyla görüşerek özel ders randevusu oluşturmaktır. Öğretmen öğrenciyi analiz eder, ders anlatır, eksiklerini tespit eder, ileriye dönük bir planlama yapabilecek bilgiye erişir. Bu sayede öğrenci için haftalık bir ders programı oluşturularak öğrencinin hedeflerine ulaşabilmesi adına çalışmalar başlar. Derslerin en çok önem arz eden noktası derslerden sonra verilen ödevlerin öğrenciler tarafından eksiksiz ve zamanında yapılmasıdır.

Özel Türkçe dersi eğitimlerinin tümünde derslerden sonra ödevlendirme yapılır. Bu ödevlendirmeler öğrencinin kitabından, öğretmenin kaynaklarından veya farklı dökümanlardan olabilir. Burada hedeflenen öğrencinin öğrendikleri ile ilgili soru çözmesini sağlamak, farklı soru türlerini görmesine olanak oluşturmaktır. Öğrenci ne kadar fazla soru çözerse yapılan ders o kadar verimli olur. İyi bir sonuç almanın püf noktası öğrenilen konularla ilgili bol miktarda soru çözmektir.

Özel Türkçe dersi eğitimlerine katılan öğrenciler tamamen kendilerine özel bir derse katılmış olur. Öğrenci ile öğretmen ilerleyiş hızını birlikte belirler. Burada öğrencinin derse verdiği önem ve işlenen konularla ilgili yaptığı soru çözümleri son derece etkilidir. Öğrencinin önünde uzun bir zaman olsa da konuları öğrendikten sonra konularla ilgili bol soru çözmesi sayesinde öğrenci Türkçe dersindeki eksiklerini kısa sürede giderebilir. Bu sayede öğrenci farklı derslere zaman ayırarak o derslerdeki eksikleri için birebir destek alabilir.

Özel Türkçe dersi eğitimlerinin hedefi öğrencinin hedefine ulaşabilmesi için karşılaştığı tüm Türkçe sorularını doğru cevaplandırabilmesidir. Öğrenci eğer okul sınavına hazırlanıyorsa bulunduğu dönem veya senenin konularından öğrenim görerek kısa sürede sınava hazırlanabileceği gibi eğer öğrenci LGS sınavına hazırlanıyorsa sene boyunca LGS sınavına yönelik öğrenim görebilir. Burada devreye nitelikli Türkçe öğretmenlerinin avantajları girdiğinden Mert Eğitim olarak en iyi Türkçe öğretmenleriyle birlikte hareket etmekteyiz. Tüm Türkçe özel derslerine en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenleri girmektedir.

turkce-ders-ozel-egitim
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.