YKS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden YKS özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 YKS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli YKS öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm YKS konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

YKS Özel Ders

YKS özel ders eğitimlerinde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından öğrenim görür. YKS sınavında başarıya ulaşan öğrenciler her zaman iyi öğretmenler tarafından yetiştirilmiş, aileleri tarafından eğitimleri desteklenen öğrenciler olmuştur. Başarılı öğrencilerin aileleri de eğitime önem veren, öğrencilerini takip eden ailelerdir. Bizler de ailelerimize destek verip öğrencilerinin başarılı olmaları adına en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden birebir ders alabilmelerine olanak tanımaktayız.

YKS özel ders eğitimlerinin birebir olarak yapılması sayesinde öğrenciler derslerden yüksek seviyede verim alır. İyi branş öğretmenlerinin ders anlatımları sayesinde öğrencilerin derse ilgileri artarak dersi anlamaya başlamaları oldukça sevindirici bir durumdur. Zamanla anlamadıkları konuları anlamaya başlayan öğrenciler çözemedikleri soruları da çözmeye başlar. Düzenli olarak birebir özel derslerle tüm derslerden destek alabilme imkanı Mert Eğitim Merkezi’nde sunulmaktadır.

YKS özel ders eğitimlerinin içeriği incelendiğinde matematik, fizik, kimya, biyoloji, edebiyat, dil ve anlatım, geometri, Türkçe, tarih, coğrafya gibi tüm derslerin gerekli olduğu ortaya çıkmaktadır. Üniversite giriş sınavına hazırlanan öğrenciler alanlarına uygun olan derslerden destek almak istediklerinde en az 10 yıl deneyimli ilgili branşın öğretmeninden destek alma şansına Mert Eğitim Merkezi’nde sahiptir.

YKS özel ders eğitimleri de diğer tüm dersler gibi istenilen gün ve saatte, istenilen yoğunlukta alınabilir. Lakin özel ders alınacak öğretmenin gün ve saati müsait olması şartıyla… Okullarda görevli branş öğretmenleri okul sonraları ve hafta sonu Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders vermektedir. Her öğretmen kendi branşında öğrencilere destek verir. Öğretmenler en az 10 yıl deneyimli olduğu takdirde Mert Eğitim’de görev alma hakkını elde eder. Başarılı öğrencilerin Mert Eğitim’den ders aldıkları söylemi öğretmenlerin başarının getirisidir.

Özel YKS dersi

Özel YKS dersi eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Öğretmenlerin tümü deneyimli, değerli eğitimciler olup öğrencilere mutlaka verimli olan nitelikli kişilerdir. Her öğretmen kendi branşında öğretim yaptığı bir kurumda görev almakta, okul sonrası ve hafta sonları Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders vermektedir.

Özel YKS dersi niteliğinde birebir ders veren branş öğretmenleri devlet okullarında veya özel okullarda görevli profesyonel eğitimcilerdir. Özel YKS derslerinde eğitim birebir olarak yapılmakta tamamen öğrenciye özel olmaktadır. Öğrencinin hızına, ilerleyişine göre ilerleyen dersler öğrenciye bağlı şekilde gerçekleştirilir. Öğrenci bireysel hızına göre konuları hızlıca bitirebilirken zaman zaman bilgileri sindire sindire ilerleyebilir.

Özel YKS dersi eğitimlerinin tamamı diğer tüm branş eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Alanında uzman öğretmenlerin birebir ders verdiği kurumda hangi gün ve saatlerden ders alacağınızı siz belirlersiniz. Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak yetkili kişilerden hangi dersten öğrenim görmek istediğinizi belirterek öğretmenlerin müsait olduğu gün ve saatlere göre özel derslerinizi planlayabilirsiniz.

Özel YKS dersi eğitimlerini toplu olarak almak öğrencilere birçok dersten destek alma imkanı sağlarken velilere de hem indirim hem de ödeme kolaylığı sunmaktadır. Toplu özel dersler sayesinde çok sayıda öğrenci tüm derslerdeki eksiklerini gidermiş, haftalık planlanan düzenli bir program dahilinde sınava en iyi şekilde hazırlanmıştır. Sizler de deneyimli öğretmen kadrosundan birebir öğrenim görerek geleceğiniz için gerekli çalışmayı gerçekleştirebilirsiniz.

Özel YKS dersi eğitimlerinde öğrenciler birebir olarak öğrenim gördüğünden derslerdeki ilerleme hızı öğrenciye göre değişmektedir. Öğrencinin bilgi birikimi, temelinin sağlam olması gibi etkenler öğrencinin derslerdeki ilerleme hızını değiştirmektedir. Başarılı öğrenciler mutlaka bol soru çözerek eksiklerini giderir. Öğrenciler çözemedikleri sorular olduklarında mutlaka öğretmenlerine sormalıdır. Bu şekilde eksiklerini gidererek hareket eden öğrenciler ilerleme kaydeder.

Birebir YKS dersi

Birebir YKS dersi planlaması Mert Eğitim Merkezi aranarak eğitim danışmanları ile birlikte yapılır. Dersler branş öğretmenlerinin uygun olduğu gün ve saatler için size en uygun şekilde planlanır. Öğrenciler birebir derslerde kendi hızlarına uygun şekilde ilerleme kaydeder. İlerleme hızı tamamen öğrenciye bağlı olup öğretmen öğrencinin konuları kavrama hızına göre hareket eder.

Birebir YKS dersi eğitimleri YKS hazırlığı yapan bir öğrencinin verim alabileceği en verimli eğitim şeklidir. Öğrenciler birebir dersler sayesinde kısa sürede gelişme kaydederek sınava en iyi şekilde hazırlanır. Konulara hakimiyet sağlayan öğrencilerin öğrendikleriyle ilgili mutlaka bol miktarda soru çözmesi gereklidir. Öğrenciler, alanına hakim öğretmenlerden dersi en iyi şekilde öğrenerek sınavda fark yaratır.

Birebir YKS dersi eğitimleri 2006’dan beri MEB’e bağlı bir şekilde öğrencileri yetiştiren Mert Eğitim Merkezi’nde alındığında derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir. İşinin ehli öğretmenler haricinde öğretmenlerle çalışmayan, yalnızca profesyonel eğitimcileri tercih eden Mert Eğitim’de özel ders alan tüm öğrenciler mutlaka verim alır.

Birebir YKS dersi ile sınava hazırlık yapan öğrencilerin aldığı verim, dersten sonra öğretmenler tarafından verilen ödevlerin yapılmasına doğrudan bağlıdır. Aynı zamanda öğrencilerin öğrendiklerini tekrar etmesi öğrencilerin performansını artıran bir diğer etmendir. Mert Eğitim’den ders alan öğrenci ve velilerinin yorumlarını ana sayfamızdan inceleyebilir, sizler de fikir sahibi olabilirsiniz.

Birebir YKS dersi eğitimlerinde öğrencilerin hedeflerine yönelik çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Öğrencinin hedefine ulaşması için çaba gösteren öğretmenler özverili bir şekilde öğrencilerine destek olmaktadır. Her öğretmen kendi branşından sorumlu olup öğrenciye verimli olmaya çalışır. Öğrencinin görevi öğretmeninin anlattıklarını dersten sonra tekrar etmek ve verilen ödevleri eksiksiz yerine getirerek bir sonraki derse konuyu kavramış olarak katılmaktır.

yks-ozel-ders-egitimi
yks-ozel-birebir-ders
yks-ozel-ders-birebir
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.