LGS HAZIRLIK EĞİTİMLERİ

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden LGS hazırlık eğitimi almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LGS HAZIRLIK KURSU

Genel olarak LGS hazırlık kursları en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinin haftalık düzenli derslerle yürüttüğü LGS hazırlık derslerini içerir. Dersler belirli bir programa göre uygulanıp öğrencilerin maksimum verim alabileceği şekilde düzenlenmiştir. LGS hazırlık kursları hakkında detaylı bilgi almak için LGS Kursu bölümünü ziyaret edebilirsiniz. 

🎓 LGS HAZIRLIK ÖZEL DERS

LGS hazırlık özel ders eğitimleri de kurs eğitimlerinde olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Özel dersler birebir veya iki kişi olarak alınabilme özelliğine sahiptir. Öğrenciler haftalık olarak 2, 4, 6 veya 8 ders olarak derslerini sabitleyerek LGS sınavına birebir ders alarak hazırlanabilir. Daha detaylı bilgi almak için özel ders bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

En Az 10 Yıl Deneyimli
Branş Öğretmenleri

EĞİTİM YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

EĞİTİM ÜCRETLERİ

Kurs ücretleri için tıklayınız.
Özel ders ücretleri için tıklayınız.

🎓 MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN ÖĞRENCİLER GELMEKTEDİR.

Ahmetyesevi, Doğu, Güzelyalı, Ramazanoğlu, Bahçelievler, Dolayoba, Harmandere, Sanayi, Batı, Dumlupınar, Kavakpınar, Sapanbağları, Camçeşme, Esenler, Kaynarca, Şeyhli, Çamlik, Esenyalı, KöylerVelibaba, Çarşı, Fatih, Kurtköy, Yayalar, Çınardere, Fevziçakmak, Orhangazi, Yenişehir, Güllübağlar, Orta, Yeşilbağlar

Pendik LGS hazırlık

Pendik LGS hazırlık eğitimleri olarak hem kurs hem de özel ders seçenekleri bulunmaktadır. İster LGS hazırlık kursları olsun ister LGS hazırlık özel dersleri olsun derslerin tamamına en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir. Birebir dersler daha hızlı ilerleme kaydedildiğinden oldukça cazip olmaktadır. Kurslar da ders sayısı bakımından özel derse göre daha fazla olduğundan kimi veli ve öğrencilere göre daha cazip gelmektedir. Bu çerçevede tercih tamamen size aittir.

Pendik LGS hazırlık eğitimlerinde öğrenciler tamamen lise giriş sınavına yönelik eğitim alır. Lise giriş sınavında ortaokulda görülen ders ve konuların tamamından sorumlu olmanın yanı sıra özellikle sınavda yoğun olarak çıkan bazı konu ve sorulara hazırlık yapmak önem arz etmektedir. LGS hazırlık kurslarında öncelik bu konular olmak üzere eğitim verilir. İster kurs ister özel ders eğitimi olsun öğrenciler LGS sınavında çıkan soruların tamamını doğru cevaplandırmayı hedefler. Tüm branş öğretmenleri öğrencileri bu yönde yetiştirir.

Pendik LGS hazırlık derslerinde işlenen konulardan sonra öğrencilere soruları nasıl çözebilecekleri öğretilir. Öğrenciler konuyu kavradıktan sonra konu ile ilgili sorularla ödevlendirilir. Gelecek derse öğrencilerden ödevlerini yapmış olarak gelmeleri beklenir. Düzenli olarak haftalık özel ders programları ile veya LGS hazırlık kursu ile öğrenciler takip edilir. Öğrencilerdeki gelişme sınıflarında ve tarama testlerinde net bir şekilde görülür.

Pendik LGS hazırlık kursu

Pendik LGS hazırlık kursu eğitimlerinde iddialı olan Mert Eğitim Merkezi’nin bu iddiasının en önemli sebebi branş öğretmenleriyle çalışması ve branş öğretmenlerinin alanında uzman en az 10 yıl deneyimli öğretmenler olmalarıdır. Profesyonel branş öğretmenleri öğrencilerin LGS sınavına hazırlanmaları için özverili bir şekilde emek verir. Öğrenciler deneyimli öğretmenleri sayesinde sınava en iyi şekilde hazırlanır.

Pendik LGS hazırlık kursu eğitimlerinde sınıf mevcudu az kişiden oluşur. LGS bölümünden sınıf mevcudu hakkında detaylı bilgi alabilir, ders sayısı, içeriği ile ilgili bilgi de edinebilirsiniz. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak bilgi talep edebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’nde LGS sınavına hazırlanan öğrenciler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından eğitim alır. Sizler de deneyimli öğretmenler tarafından sınava hazırlanma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

Pendik LGS hazırlık kursu eğitimlerinde öğrenciler LGS sınavına benzer test çözümleri yaparak sınavda çıkabilecek sorulara karşı hazırlanır. LGS soruları okul sınavlarından farklı uygulanmakta olup öğrencilerin bilgilerini spesifik sorularla ölçmeye yöneliktir. Okul sınavlarına hazırlık ile LGS sınavına hazırlık farklı olarak uygulanmaktadır. Genel olarak aynı ders ve konuları içerse de uygulama biçimi açısından farklılık göstermektedir.

Pendik LGS hazırlık kursları

Pendik LGS hazırlık kursları az kişiden oluşan bir sınıfta deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen derslerle gerçekleştirildiğinde öğrencilere oldukça faydalı olmaktadır. Lakin kalabalık sınıflarda verilen eğitimler öğrencilere okul sınıflarından farklı bir ortam sağlamaz. Bu da öğrencilerin gelişimlerini engelleyerek öğrencilerin LGS’ye hazırlanmalarına katkıda bulunmaz.

Pendik LGS hazırlık kursları olarak düzenlenen eğitimlerin hem deneyimli öğretmenler tarafından işlenen dersleri içermesi hem de düzenli olarak konu konu ilerlenmesi sayesinde son derece verimli olmaktadır. Profesyonel branş öğretmenleri öğrencileri LGS’ye en iyi şekilde hazırlayarak maksimum puanı elde etmelerini hedeflemektedir.

Pendik LGS hazırlık kursları olarak işlenen kursların ders içeriklerini öğrenmek önemlidir. Bir kursa kaydolmadan önce ders yoğunluğunu, dersleri veren öğretmenlerin niteliklerini, kurumun daha önceki başarılarını sorgulamalıyız. Bu kapsamda kurumumuza her zaman danışabilir, Mert Eğitim Merkezi’nin başarısının sırrını öğrenebilirsiniz.

Pendik LGS hazırlık özel ders

Pendik LGS hazırlık özel ders eğitimlerinde öğrenciler birebir olarak Türkçe, matematik, fen, sosyal ve İngilizce derslerinden eğitim alabilir. İki kişi özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Öğrencilerin eksiklerine göre aileleri bir plan yaparak özel derslerini haftalık bazda sabitleyebilir. Hafta hafta düzenli bir şekilde işlenen dersler sayesinde öğrenci hem LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanır.

Pendik LGS hazırlık özel ders eğitimlerinin amacı öğrencilerin LGS sınavında çıkan soruları eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplandırmalarıdır. Öğrencilerin eksik oldukları ders ve konularda eğitim alarak geleceklerini belirleyici nitelikte olan LGS sınavında alabilecekleri en yüksek puanları elde etmeleri hedeflenir.

Pendik LGS hazırlık özel ders eğitimlerinde öğrenciler nitelikli özel ders öğretmenleri tarafından LGS sınavına hazırlanır. Bu büyük yarışta önde olmak için yapılması gerekenleri birebir branş öğretmenleri öğrencilere aşılar. Bu sayede öğrenciler ne yapmaları gerektiğini bilerek yapıp yapmama seçeneğine sahip olur. Başarı öğrenciler neyi nasıl yaptığına hakim olup özverili bir şekilde çalışan öğrenciler olmaktadır.

Pendik Anadolu liselerine hazırlık

Pendik Anadolu liselerine hazırlık eğitimleri öğrencilerin iyi liseler kazanmaları adına yapılan LGS sınavlarından yüksek puanlar elde edebilmelerine yöneliktir. Öğrenciler adrese dayalı yerleştirme sistemine kalmamak için LGS’den yüksek puanlar elde etmelidir. Puanlarına göre iyi okullara yerleşen öğrenciler arasında olmak isteyen öğrencilerin LGS sınavına iyi hazırlanması gerekir.

Pendik Anadolu liselerine hazırlık eğitimlerinde öğrencilerin özel ders veya kurs tercih etme şansı bulunmaktadır. Kalabalık sınıflarda kaybolan öğrenciler için özel ders bir başarı kapısı aralarken birebirde zorlanan öğrenciler için kalabalık sınıflar kurtarıcı olur. Öğrencinin kendini tanıması, dersi nasıl öğrendiğini bilmesi, nasıl daha fazla verim aldığını tespit etmesi ile öğrenci için en uygun yol izlenebilir.

Pendik Anadolu liselerine hazırlık eğitimlerinde öğrenciler LGS sınavına hazırlanarak en yüksek puanları elde edip en iyi liselere yerleşmeyi hedefler. Öğrencilerin lise tercihleri puanlarına ve sıralarına göre olacağından, iyi bir puan ve sıraya sahip olmak fark yaratmaktadır. Tüm 8.sınıf öğrencileri bu farkı yaratmak adına bir yarışa girer. Bu yarışın kazananları özverili bir şekilde çalışan ve birçok şeyden feragat eden öğrenciler olur.

Pendik Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık

Pendik Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimleri hem özel ders hem de kurs olarak alınabilir. Mert Eğitim Merkezi’nde vip kurslar ve birebir özel dersler mevcuttur. Hem de tüm eğitimler minimum ücretlere, en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Tüm öğrencilerin başarılı olabilmeleri adına özellikle özel ders bedelleri piyasa şartlarının çok daha altındadır.

Pendik Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimlerine katılmış, sınava iyi bir şekilde hazırlanmış öğrenciler, bekledikleri sonuçları her zaman almaktadır. Öğrencilerin kendilerini sınava hazır hissetmeleri sınavda başarılı olmaları için yeterlidir. Bu hazır hissetmenin dayandığı soru çözümleri, konu anlatımları sayesinde öğrenciler kendilerini tüm derslerden en iyi şekilde geliştirdiklerini bilir. Bu sayede kendilerini sınava hazır hisseder.

Pendik Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde tek amaç en iyi liseyi kazanmaktır. En iyi liseleri kazanan öğrenci en iyi liseler arasında tercih yapabilme ayrıcalığına erişir. En iyi liseleri kazanan öğrenciler en iyi liseleri kazanan öğrencilerle birlikte eğitim alacağından hem eğitim seviyesi yükselir, hem de üniversite hedefleri zirvede seyreder.

Pendik lise sınavına hazırlık

Pendik lise sınavına hazırlık eğitimleri adına, iyi bir kurumdan, yeterli dersi aldığınızda kazanamayacağınız bir lise yoktur. Deneyimli branş öğretmenleri öğrencilerin en iyi liseleri kazanmaları adına öğrencileri yetiştirerek başarılı sonuçlar almalarını sağlar. Eğitim hayatınızda iyi öğretmenler tarafından yetiştirilmek sizleri her daim başarıya götürür.

Pendik lise sınavına hazırlık eğitimlerinde anaokulu, ilkokul, ortaokul tüm sınıflarında öğrencilerin öğrendikleri şeyler önemlidir. Öğrencinin temelinin atıldığı erken yaşlar öğrencinin ilerideki yaşantısında ne kadar başarılı olacağını da bizlere gösterir. Örneğin ilkokulda özellikle matematik, Türkçe ve fen gibi derslerden destek almış, eksiksiz ilerlemiş bir öğrenci ortaokulda destek almamış, eksikleri olan öğrencilere göre çok daha rahat eder.

Pendik lise sınavına hazırlık eğitimlerinin yetersiz kaldığını hisseden öğrenciler daha önceleri hiç bakmadıkları konuların karşılarına çıktığını görür. Bu da öğrencilerin motivasyonunu düşürerek zaman kaybına neden olur. Öğrenciler eksik oldukları derslerden özel ders desteği alarak ilerleseydi bu eksikleri olmazdı ve LGS sınavına hazırlanırken oldukça rahat ederlerdi.

Pendik LGS özel ders

Pendik LGS özel ders eğitimleri matematik, fen, Türkçe, sosyal ve İngilizce derslerini kapsar. Matematik, fen, Türkçe olmazsa olmaz derslerdir. LGS sınavında diğer derslere göre daha fazla soru sorulması sebebiyle ana ders niteliği taşıyan bu dersler bir LGS programı oluştururken olmazsa olmaz durumdadır.

Pendik LGS özel ders eğitimleriyle lise giriş sınavına hazırlanan tüm öğrencilerin matematik, Türkçe, fen derslerinden kesinlikle birebir eğitim alması gerekir. Özel dersin amacı öğrencilerin eksiklerini hızlıca gidermek, öğrenciye test mantığını aşılayarak LGS sınavına adapte olmasını sağlamak, yapamadığı sorular üzerinde çalışarak nasıl yapabileceğini öğretmektir.

Pendik LGS özel ders eğitimi olarak haftalık bazda ister 2’şer ister 10’ar ders alın bol soru çözmezseniz LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanamazsınız. Bol soru çözerek LGS mantığını kavrayabilir, benzer soru çözümleriyle LGS sınavının mantığını kavrayabilirsiniz. LGS sınavının tarzını ve mantığını kavradığınız anda sınavda çıkabilecek sorular üzerinde yoğun bir şekilde çalışmalısınız.

Pendik LGS birebir ders

Pendik LGS birebir ders olarak istediğiniz dersten istediğiniz yoğunlukta özel ders alabileceğiniz en iyi kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir şekilde eğitim öğretim hizmetine devam etmektedir. LGS derslerinde öğrencilerin LGS sınavına hazırlıkları en iyi şekilde sağlanarak öğrencilerin iyi okullar kazanmaları hedeflenir.

Pendik LGS birebir ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşir. Mert Eğitim Merkezi konumu dolayısıyla tüm ilçelerden öğrencilerin akınına uğramaktadır. Tüm ilçelerden kolay ulaşılabilir konumda olan Mert Eğitim’de öğretmenler çok değerlidir. En az 10 yıl deneyimli öğretmenler sayesinde öğrenciler de birebir derslerden mutlaka verim alır.

Pendik LGS birebir ders eğitimlerinde öğrencilerin aldıkları verim öğretmenlerin niteliğiyle doğru orantılıdır. En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinin görev aldığı Mert Eğitim Merkezi’nde öğretmenler öğrencilerin eksiklerini gidererek başarılı hale gelmelerini sağlar. Öğrenciler sevmedikleri derste başarılı olacak seviyeye gelerek dersi sevmeye başlar.

Pendik LGS kursları

Pendik LGS kursları LGS sınavında sorumlu olunan ders ve konuların bulunduğu paket programdır. Sene boyunca tamamen LGS odaklı bir eğitimle öğrencilerin iyi liselere girmeye hak kazanmaları hedeflenir. Öğrenciler LGS kursuna katılarak iyi bir gelecek için düzenli olarak ders anlatımı ve soru çözümü içeren derslere katılır.

Pendik LGS kursları en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen dersleri içermekte olup Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşir. Öğrenciler LGS sınavına hazırlık periyotlarını kendileri belirleyebilir. İster hafta içi ister hafta sonu gruplarına katılarak lise giriş sınavına dilediği programla hazırlanabilir.

Pendik LGS kursları genellikle Türkçe, matematik, fen, sosyal ve İngilizce derslerinin tümünü veya bir kısmını içeren programlardan oluşur. Öğrencilerin talep ve beklentileri doğrultusunda şekillenen LGS kurslarında öğrenciler tamamen LGS sınavına hazırlanır. Okul derslerinde başarılı olan öğrencilerin LGS sınavına adapte olması daha erken olmaktadır. Son sınıfa gelene kadar öğrencilerin gerek görüldüğünde destek almaları 3,4,5,6,7.sınıflarda eksikleri kalmadan son seneye ulaşmaları önemlidir.

Pendik LGS programları

Pendik LGS programları hakkında detaylı bilgiyi web sitenin LGS bölümünden edinebilirsiniz. LGS hazırlık programları öğrenciler için en verimli ders saati ve dersleri içerir. Öğrencilerin genel olarak zorluk çektikleri matematik dersi en fazla olmak üzere arkasından Türkçe, fen gibi dersler gelerek sınava hazırlık süresince bu derslerden eğitim alınır.

Pendik LGS programları olarak öğrencilere gerekli olan ideal programlar en az 10 yıl deneyimli öğretmenler ile hazırlanmıştır. Dersleri veren öğretmenler aynı zamanda çevre okullarda görevli, 10 seneyi aşkın süredir öğretim yapan deneyimli branş öğretmenleridir. Mert Eğitim Merkezi’nde MEB’in onayladığı öğretmenler görev almaktadır.

Pendik LGS programları olarak öğrencilerin maksimum verim alacağı programlar deneyimli öğretmenler tarafından belirlenmiştir. Programlarda ders sayıları sabit olup ders günleri farklılık gösterebilir. İster hafta içi ister hafta sonu programı tercih edebilir, dilediğiniz program çerçevesinde eğitim alabilirsiniz.

Pendik LGS dersleri

Pendik LGS dersleri çevre kurum ve kuruluşlara nazaran Mert Eğitim Merkezi’nde hem en daha iyi öğretmenler hem de daha uygun fiyata sunulmaktadır. LGS hazırlık kapsamında alabileceğiniz en iyi eğitimi Mert Eğitim Merkezi sizlere sunmaktadır. Ders programı, ders saatleri, ders içeriği tamamen özel olarak hazırlanmış, deneme sınavlarıyla desteklenerek verim maksimuma çıkarılmıştır.

Pendik LGS dersleri olarak işlenen derslerin tümünü kendi alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli, çevre okullarda görev branş öğretmenleri tarafından verilir. Deneyimli öğretmenlerden ders alan öğrenciler sınava beklediklerinden iyi bir şekilde hazırlanarak iyi liselere girmeye hak kazanmak adına güzel bir eğitim alır. Bu eğitim süresince deneyimli öğretmenler öğrencileri yönlendirir. Bu yönlendirmeleri iyi dinleyen ve uygulayan öğrencilerin başarısız olma şansları yoktur.

Pendik LGS dersleri olarak sunulan programlara kayıt ücretleri oldukça uygundur. Bunun en önemli sebeplerinden birisi Mert Eğitim Merkezi kurucusunun kurumun mevcut olduğu yerin sahibi olması ve kira vermemesidir. Bir diğer sebebi de öğretmenlerin LGS derslerinin yanı sıra özel dersler de vermesi, kurumda devamlı derslere girmesi sayesinde ücretlerini minimuma çekebilmeleridir. Mert Eğitim Merkezi, LGS hazırlık grup dersi ve LGS hazırlık özel ders eğitimi almak isteyen tüm öğrenciler için gidebilecekleri en nitelikli kurumdur.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.