GEOMETRİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden geometri özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 geometri ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm geometri konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

yaz-tatilinde-birebir-ders
ozel-ders-egitim

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Abdulrahmangazi, Fatih, Merve, Yenidoğan, Akpınar, Ferhatpaşa, Mevlana, Yunusemre, Atatürk, İnönü, Osmangazi, Çamlık, Kemalturkler, Safa, KöylerSamandıra, Emek, Malana, Sarıgazi, Eyüpsultan, Meclis, Veyselkarani

🎓 MAKALELER

Sancaktepe geometri özel ders

Sancaktepe geometri özel ders çalışmaları da diğer derslerde olduğu gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Deneyimli geometri öğretmenleri, öğrencilerin takıldıkları geometri konularında destek almalarını sağlayarak, gerekli tüm anlatımları ve soru çözümlerini gerçekleştirir.

Sancaktepe geometri özel ders eğitimlerinde öğrenciler istedikleri konulardan destek alabilir. Sınava yönelik çalışmalar için geometri özel ders alabilir, notlarınızı yüksek tutabilirsiniz. Geometri gibi sayısal derslerde öğretmenler tarafından önerilen 2 ders alınmasıdır. Derslerin ilkinde konu anlatımları yoğun bir şekilde gerçekleştirilirken diğer ders konu ile ilgili püf noktalar ve soru çözümleri için gerekli görülmektedir.

Sancaktepe geometri özel ders eğitimlerinde öğrenciler 10 yılı aşkın süredir geometri dersi veren geometri öğretmenleri tarafından eğitim görür. Bu sayede öğrencilerin geometri konularındaki eksikleri tamamen giderilerek öğrenciler sınavlarına en hazır şekle gelir. Sınavdan önce alınan 1,2 ders iyi öğrenciler için yeterli olmakta fakat eksikleri fazla olan öğrencilerin derslerini önceden planlamaları ve haftalık olarak düzenli bir şekilde almaları daha faydalı olacaktır.

Sancaktepe geometri özel ders eğitimlerinin gerçekleştiği Mert Eğitim Merkezi’nde geometri dersinin haricinde diğer tüm derslerden de eğitim alabilirsiniz. Sınav haftası için Mert Eğitim danışmanlarıyla iletişim kurarak sınava hazırlık planınızı oluşturabilirsiniz. Alanında uzman öğretmenler öğrencileri hem okul sınavlarına hem lise giriş sınavlarına hem de üniversite giriş sınavlarına en iyi şekilde hazırlar.

Sancaktepe geometri özel ders eğitimlerinde öğrenciler deneyimli geometri branş öğretmenlerinden ders almaktadır. Birebir geometri dersleri tamamen öğrenciye yönelik olmakta, dersler öğrencinin isteğine göre yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde 2 öğrenci birlikte özel ders alınarak özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Bu seçenek aynı seviyede öğrencinin birlikte daha fazla ders alabilmesine olanak tanımaktadır.

Sancaktepe geometri birebir ders

Sancaktepe geometri birebir ders eğitimleri diğer tüm derslerde olduğu gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Profesyonel geometri branşı öğretmenleri tarafından birebir derslerin verildiği Mert Eğitim Merkezi’nde geometri ve tüm derslerden özel ders alabilir, eksiklerinizi hızla giderebilirsiniz.

Sancaktepe geometri birebir ders eğitimlerinde görev alan geometri öğretmenleri, alanında uzman, 10 yılı aşkın süredir geometri öğretmeni olarak okullarda görev alan, deneyimli öğretmenlerdir. Deneyimli öğretmenlerden alınan dersler sayesinde geometri probleminiz ortadan kalkar, sınavlarda yüksek puanlar elde edersiniz.

Sancaktepe geometri birebir ders eğitimlerinin deneyimli geometri öğretmenleri tarafından verilmesi sayesinde öğrenciler hem okul sınavlarında hem de gelecek belirleyen sınavlarda(LGS,YKS,DGS vb.) geometri sorularında başarıya ulaşır. Öğrenciler daha önceden yapamadıkları geometri sorularını rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelir.

Sancaktepe geometri birebir ders eğitimlerini geometri özel ders randevusu oluşturarak alabilirsiniz. Geometri özel ders randevusu oluşturmak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’nin eğitim danışmanlarına ulaşabilir, özel ders randevunuzu size ve öğretmeninize en uygun gün ve saat için alabilirsiniz.

Sancaktepe geometri birebir ders eğitimleri tamamen öğrenciye yönelik olarak yapılmaktadır. Öğrencinin talebi doğrultusunda hareket edilip öğrencinin eksiklerini gidermek önceliktir. Aynı zamanda öğrenciler bir arkadaşlarıyla gelerek özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir, daha fazla dersi düşük özel ders bedellerine alabilir.

Sancaktepe 3.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 3.Sınıf geometri özel ders eğitimleri matematik dersinde işlenen geometri konularını kapsamaktadır. Lakin 3.Sınıflar için geometri ve matematik ayrımına ihtiyaç duyulmamakta, matematik öğretmenleri de 3.Sınıfların geometri öğrenmelerini sağlamaktadır. 3.Sınıf konuları geometrinin temelini oluşturduğu için matematik öğretmenlerinden destek alınabilmektedir.

Sancaktepe 3.Sınıf geometri özel ders eğitimleri tamamen birebir olarak yapılmakta, öğrenciler 10 yılı aşkın süredir matematik-geometri öğretmeni olarak görev yapan öğretmenlerden eğitim almaktadır. Profesyonel öğretmenler öğrencilerin temellerinin atıldığı 3.sınıfta öğrencilere gerekli bilgileri en doğru şekilde vererek sağlam bir temele sahip olmalarını sağlamaktadır.

Sancaktepe 3.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde deneyimli matematik-geometri öğretmenleri görev almaktadır. Başarılı öğrenciler her zaman en iyi öğretmenlerden ders almış, eksiklerini gidermiş, derslerle haşır neşir olup ilgisini vermiş öğrenciler olmaktadır. Bunu sağlayan Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders aldığınızda otomatikman fark yaratmış olursunuz.

Sancaktepe 3.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini birebir olarak alabileceğiniz gibi iki kişi olarak ta alabilirsiniz. 2 öğrencinin katıldığı özel dersler için ödenen bedel değişmemekte, özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. 2 öğrenci özel ders alarak hem ders ücretini yarı yarıya indirebilir, hem de daha fazla ders alabilme imkanına erişebilirsiniz.

Sancaktepe 3.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinin öğrencilere oldukça faydası bulunmaktadır. Yeni öğrenilen geometri konularına hakim olan öğrenciler sonraki senelerde üzerine koydukları bilgileri rahatlıkla anlayabilmekte, başarılı olmaktadır. Erken yaşta destek almanın faydası son derece etkili olmaktadır. Sizler de geç kalmayarak, erken yaşta eksiklere müdahale ettirerek başarılı bir öğrenci yetiştirmenin gururunu yaşayabilirsiniz.

Sancaktepe 4.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 4.Sınıf geometri özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimlerin verildiği Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğretmenler 10 yılı aşkın süredir matematik öğretmeni olarak okullarda görev alan profesyonel öğretmenlerdir. İyi öğretmenler tarafından birebir ders gören öğrencilerin geometri ve matematik konularında eksikleri kalmaz.

Sancaktepe 4.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini veren öğretmenlerin deneyimleri sayesinde öğrenciler konuları en doğru şekilde öğrenir. Geometri temellerinin atıldığı ilkokul matematik dersinde görülen geometri konuları için özel ders alarak öğrencinizin temelini sağlam tutabilirsiniz. Bu sayede öğrenciler sonraki senelerde bilgilerinin üzerine koyarak rahatlıkla ilerler.

Sancaktepe 4.Sınıf geometri özel ders eğitimleri birebir olarak tamamen öğrenciye özel şekilde yapılmaktadır. Öğrencilerin konu eksiklerinin giderildiği geometri özel derslerinde deneyimli matematik öğretmenlerinden eğitim görülür. Bu sayede öğrenci tüm konuları en iyi şekilde öğrenerek eğitim öğretim yaşamlarını sağlam temellere dayandırır.

Sancaktepe 4.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini birebir yerine iki kişi alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Bu avantaj sayesinde hem özel ders bedelini düşürebilir, hem de daha fazla dersi son derece uygun fiyatlara alabilirsiniz. Alanında uzman öğretmenlerden alınan dersler için ödenen cüzi bedeller eşi benzeri görülmemiş uygun ücretlere sunulmaktadır.

Sancaktepe 4.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini sınavlardan önce alabileceğiniz gibi haftalık olarak sabitleyerek matematikle birlikte de alabilirsiniz. Matematik temeli sağlam olan öğrenciler ileride tüm meslek dallarına geçebilecek seviyede eğitime sahip olur. Türkçe gibi sözel derslerde de başarılı olmanın ilk adımı matematik dersinde başarıyı yakalamaktır. Bu sebeple matematik eğitimine ekstra önem vermekte fayda vardır.

Sancaktepe 5.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 5.Sınıf geometri özel ders eğitimleri ile geometri konularındaki tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz. Öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden olan geometri için özel ders aldığınızda öğrencilerin bakış açısını geliştirebilir, geometri konularındaki hakimiyetlerini geliştirebilir, matematik-geometri dersinden başarıyı yakalamalarını sağlayabilirsiniz.

Sancaktepe 5.Sınıf geometri özel ders eğitimleri de diğer tüm dersler gibi en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından verilen dersleri niteler. Derslerde tamamen öğrencinin isteğine göre hareket edilmekte, dersler birebir olarak yapılmaktadır. Birebir olarak yapılan dersler sayesinde öğrencilerin tüm eksikleri tespit edilebilmekte ve giderme çalışmaları hemen başlamaktadır.

Sancaktepe 5.Sınıf geometri özel ders eğitimleri öğrencilerin okulda anlamadığı veya okula gidemeyip kaçırdığı konular için son derece faydalıdır. Aynı zamanda geometri dersinin en az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenleri tarafından anlatılmasıyla konuları daha iyi öğrenebilirsiniz. Öğretmenlerin deneyimi ve dersin birebir oluşu sayesinde dersten maksimum verim alınır.

Sancaktepe 5.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini birebir yerine iki kişi birlikte alabilirsiniz. İki kişi özel ders aldığında özel ders ücreti yarı yarıya paylaşılabilmekte, bu da daha fazla ders alabilmenize olanak sağlamaktadır. Profesyonel matematik-geometri öğretmenleri sayesinde geometri dersinde başarıyı yakalayabilir, ileriki sınıflarda da geometri konularında özel derse ihtiyacınız kalmadan düzenli ders çalışarak devam edebilirsiniz.

Sancaktepe 5.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde işlenen konular tamamen öğrencilerin eksiklerini gidermeye yönelik olup, sınava hazırlık kapsamında dersler yapılır. Sınavda çıkabilecek sorulara hakim olan geometri-matematik öğretmenleri tarafından sınava hazırlanmak son derece avantajlı bir durumdur. Bu avantajı sağlamak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34’ü arayarak özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Sancaktepe 6.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 6.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinin Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde olması tüm ilçelerden ulaşımı kolaylaştırmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nın tam merkezinde sayılabilecek Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde geometri ve diğer tüm branşlardan en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders alabilirsiniz.

Sancaktepe 6.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini veren öğretmenler alanında uzman, matematik-geometri öğretmenleridir. Deneyimleri had safhada olan profesyonel geometri öğretmenleri sayesinde öğrenciler 6.sınıf ve daha önceki senelerde gördüğü geometri konularının tamamından destek alabilir.

Sancaktepe 6.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenlerinden birebir ders alarak kısa sürede eksiklerini gidermektedir. Bu sayede sınava hazırlanan öğrenciler tüm eksiklerini gidererek sınava en iyi şekilde hazır olabilir. Lakin burada dikkat etmeniz gereken şey sınavlara 1 gün kala özel ders almamanızdır. Daha önceden özel ders alarak öğrencinizin durumunu deneyimli bir öğretmenin test etmesini sağlamalısınız. Son gün alınan 1 özel geometri dersi çoğu zaman yetersiz kalmaktadır.

Sancaktepe 6.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde amaç sınav notlarını yüksek tutmaksa lütfen sınavdan en az 2 hafta önce özel ders alarak öğrenciniz için durum tespiti yapınız. Eksikleri fazla olan ve konuları henüz görecek olan öğrenciler konuları öğrenmenin yanında konularla ilgili soru çözmeleri gerektiğinden 1 güne tamamını sığdırmak söz konusu değildir.

Sancaktepe 6.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde amaç öğrencinin geometri konularına hakimiyetini sağlamak, anlamadıklarını öğretmek, soruları nasıl çözebileceğini göstermektir. Öğrenci 8.sınıf sonunda LGS sınavına gireceğinden ortaokul olarak nitelendirilen 6.sınıfı sıkı tutmalı, konu eksiği bırakmamalıdır.

Sancaktepe 7.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 7.Sınıf geometri özel ders eğitimleri de diğer tüm derslerin yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da gerçekleştirilir. Deneyimli geometri öğretmenleri öğrencilerin eksik olduğu konuları birebir olarak tespit ederek hemen konu anlatımlarına başlar. Konu anlatımları soru çözümleriyle desteklenerek öğrencinin en iyi şekilde öğrenmesi sağlanır.

Sancaktepe 7.Sınıf geometri özel ders eğitimleriyle konu eksiklerini gideren öğrenci öğrendiklerini nasıl uygulayabileceğini deneyimli geometri öğretmeninden öğrenir. Akabinde öğrenciye ödevlendirme yapılarak bir sonraki derse ödevlerini yaparak getirmesi ve yapamadıklarını öğretmenine sorması istenilir. Öğrenci söylenilenleri yaparsa dersten maksimum verim alarak başarıyı garantilemiş olur.

Sancaktepe 7.Sınıf geometri özel ders eğitimleri 10 yılı aşkın süredir matematik-geometri öğretmeni olarak okullarda görevli öğretmenler tarafından yapılır. Dersler birebir olduğundan tamamen öğrenciye özel, öğrenciye göre hareket edilir. Öğrencilerin eksik olduğu konuların üzerine gidilerek eksikler giderilir.

Sancaktepe 7.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini 2 kişi alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşma imkanınız bulunmaktadır. Deneyimli öğretmenlerden alınan özel dersler sayesinde kısa sürede tüm eksiklerinizi gidermeniz mümkündür. İki kişi birlikte özel ders almanın avantajları hem yarı yarıya paylaşabilme imkanı hem de daha fazla ders alabilme imkanıdır.

Sancaktepe 7.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinin yanı sıra diğer tüm branş derslerinden de Mert Eğitim Merkezi’nde eğitim alabilirsiniz. Mert Eğitim’de tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Her öğretmen uzmanı olduğu derse girmekte, öğrenciler mutlak verim almaktadır.

Sancaktepe 8.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 8.Sınıf geometri özel ders eğitimleri artık LGS’ye yönelik olarak yapılmakta, tamamen LGS sınavına odaklanılmaktadır. Matematik dersinizi sabitleyerek içerisine geometri derslerini de eklemek suretiyle düzenli bir şekilde ders almanız gerekmektedir. LGS sınavına hazırlık süresinde tüm konulardan eğitim alabilir, bildiğiniz konuları hızla geçerken bilmediklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Sancaktepe 8.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde görev alan geometri-matematik öğretmenleri 10 yılı aşkın süredir okullarda görevli profesyonel geometri öğretmenleridir. Deneyimli öğretmenlerden dışarıda özel ders alınmaya kalktığında ücretler yüksek meblağlara ulaşmakta, lakin Mert Eğitim Merkezi’nde İstanbul’un en uygun fiyatlarına ulaşabilmektesiniz. Hem de o yüksek fiyatlara ders veren öğretmenlerden daha iyi öğretmenler tarafından dersler verilmektedir.

Sancaktepe 8.Sınıf geometri özel ders eğitimleri birebir olarak yapılan dersler şeklindedir. Derslerde konu anlatımları ve soru çözümleri yapılarak öğrencilerin LGS sınavına yönelik hazırlığı gerçekleştirilir. Deneyimli geometri-matematik öğretmenleri tarafından LGS sınavına hazırlanmak son derece avantajlıdır. Sizler de eksiklerinizi hemen giderin ve LGS sınavına yönelik bol soru çözerek sınava en iyi şekilde hazırlanın !

Sancaktepe 8.Sınıf geometri özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda 2 öğrenci birlikte LGS’ye yönelik geometri dersi aldığında özel ders bedelini yarı yarıya paylaşma imkanına sahiptir. Bu da daha fazla ders alabilmenize olanak sağlamaktadır. Sizinle eşdeğer düzeyde bilgi birikimine sahip bir arkadaşınızla özel ders alarak uygun özel ders bedellerine daha fazla destek alabilirsiniz.

Sancaktepe 8.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde öğrencilere konu anlatımı ve soru çözümü yapılarak öğrenilenlerin uygulama yönünde de nasıl kullanıldığını görürsünüz. Aynı zamanda derslerden sonra konu ile ilgili sorular verilmekte ve bir sonraki ders yapılarak getirilmesi beklenmektedir. Yapamadığınız soruları öğretmenlerinize sorarak konunun eksiksiz bir şekilde anlaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Sancaktepe 9.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 9.Sınıf geometri özel ders eğitimleri öğrencilerin ihtiyaç duyduğu eğitimlerdendir. Öğrenciler ortaokul serüvenini tamamlamış ve lise konularına başlamış olur. Bu bağlamda çoğu öğrenci zorluk çekmekte ve birebir ders desteğine ihtiyaç duymaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nden birebir geometri dersi alarak geometrinin bir sorun olmasının önüne geçebilirsiniz.

Sancaktepe 9.Sınıf geometri özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye yönelik olduğundan öğrencinin isteği doğrultusunda eğitim alınır. Dersler öğrencinin zorluk çektiği konuların üzerine yoğunlaştırılmaktadır. Bu sayede öğrenci bilmediklerini öğrenir, konu ile ilgili soruları çözebilecek seviyeye erişir.

Sancaktepe 9.Sınıf geometri özel ders eğitimleri derslerde eksiksiz ilerlemek adına zaman zaman gerekli olmaktadır. Birebir geometri dersi alarak 9.sınıfın geometri-matematik dersini kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 9.Sınıf geometri konularını tamamen kavrayarak 10’uncu,11’inci ve 12’nci sınıflarda da görülen geometri konularında rahat edebilirsiniz.

Sancaktepe 9.Sınıf geometri özel ders eğitimleri tamamen birebir olarak yapılmakta ve öğrenciye özel olmaktadır. Öğrencilerin 10 yılı aşkın süredir geometri öğretmeni olarak görevini okullarda devam ettiren öğretmenlerden destek alması sayesinde dersten mutlak verim alınır. Derste öğretmenini iyi dinlemek ve ödevleri zamanında yaparak, yapamadıklarını öğretmenine soran öğrenciler başarıyı kesin olarak yakalamaktadır.

Sancaktepe 9.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini birebir yerine iki kişi birlikte alan öğrenciler özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmektedir. Bu sayede öğrenciler daha fazla ders alabilmekte ve daha az ücret ödemektedir. Üniversite giriş sınavına da hazırlık kapsamında değerli olan 9.sınıfta geometri ve diğer tüm branşlardan destek alabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’nde 10 yılı aşkın süredir görevde olan profesyonel branş öğretmenleri bulunmaktadır. Her dersin en iyi öğretmeni Mert Eğitim Merkezi’nde görev alır.

Sancaktepe 10.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 10.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde öğrenciler anlamadıkları geometri konularını öğrenerek okul sınavlarına ve YKS sınavlarına hazırlanır. Üniversite giriş sınavında geometri konuları oldukça değerlidir. Her öğrenci geometri dersinde başarılı olmadığından geometri dersini sıkı tutan öğrencilerin geometri sorularında başarılı olmaları onları diğer öğrencilerin önüne geçirmektedir.

Sancaktepe 10.Sınıf geometri özel ders eğitimleri de diğer tüm derslerin yapıldığı Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. 10.Sınıf geometri derslerine okullarda 10 yılı aşkın süredir görev alan geometri öğretmenleri girmektedir. Deneyimli öğretmenler sayesinde püf noktalar, çıkabilecek sorular öğrenilerek başarılı yakalanmaktadır.

Sancaktepe 10.Sınıf geometri özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel bir şekilde birebir olarak gerçekleşir. Birebir yapılan derslerde istediğiniz konudan eğitim alabilir, isterseniz de konu konu ilerleyerek bildiğiniz konuları hızla geçer bilmedikleriniz veya tam kavrayamadıklarını kavrayabilirsiniz.

Sancaktepe 10.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde işlenen geometri konuları sayesinde öğrenciler bilmedikleri konularda aydınlanır. Geometri sorularında tek bir geometri konusunu bilmek çoğu zaman yetersizdir. Konulara hakim olmak ve soruda kullanılacak yöntemi bilmek gerekir. Soru çözme yeteneğinin püf noktası daha önce benzer sorular çözmüş olmaktır. Sizler de bu yeteneği kazanmak istiyorsanız öğrendiklerinizi uygulayabileceğiniz sorular bulmalısınız.

Sancaktepe 10.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde öğrencilere püf noktalar, konu anlatımları ve soru çözümleri yapılır. Dersten sonra öğrencilere öğretilenlerle ilgili sorular verilir. Öğrenciler bu soruları çözerek soru çözme yeteneği kazanabilir. Başarılı öğrenciler her zaman bol soru çözer, çözemediklerini sorar, öğrenir ve genel olarak bu öğrenciler konulara hakim öğrencilerdir.

Sancaktepe 11.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 11.Sınıf geometri özel ders eğitimleri de diğer tüm branş eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. En az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenleri tarafından verilen özel derslerle geometri sınavlarında yüksek puan alabilmenin püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Bilmediğiniz konulara hakim olmak ve sorularda öğrendiklerinizi nasıl kullanabileceğinizi görmek adına özel ders alabilirsiniz.

Sancaktepe 11.Sınıf geometri özel ders eğitimleri okul sınavlarının yanı sıra üniversite giriş sınavlarına yönelik yapılmaktadır. Öğrencilerin hayatlarında girecekleri en önemli sınavlardan olan üniversite giriş sınavına hazırlık kapsamında geometri dersi almak sizleri binlerce öğrencinin ön sıralarına geçirebilir.

Sancaktepe 11.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinin en az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenlerinin verdiği dersler şeklinde yapılması sayesinde son derece hızlı bir gelişim gösterirsiniz. Sınava yönelik yapılan dersler oldukça yoğun geçmekte, eksiklerinizi tamamlayabilmeniz adına hızlı hareket edilmektedir. 11.Sınıf geometri derslerinde zaman kaybına tahammül yoktur. Verilen ödevler zamanında yapılmalı, 12.Sınıf gelmeden 11.sınıfa kadar olan tüm geometri konularındaki eksikler giderilmelidir.

Sancaktepe 11.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini alarak ve soru çözerek son derece başarılı olabilirsiniz. Geometri konu anlatımları tek başına yeterli olmamakta, konu ile ilgili soruların çözülmesi gerekmektedir. Soru çözümleri öğrenilenlerin nasıl uygulamaya konulduğu hakkında bizlere tecrübe kazandırır. Bol soru çözen ve çözemediklerini öğretmenlerine soran öğrenciler geometri dersinde başarıyı kesin olarak yakalar.

Sancaktepe 11.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde hem TYT hem de AYT sınavına yönelik eğitim alınır. TYT sınavına yönelik eğitimin üzerinden geçilerek eksikler tamamlandıktan sonra AYT sınavına yönelik kapsamlı bir öğrenim görülür. Geometri, matematiğin tamamlayıcısı olarak öğrencilere sunulur. Öğrenciler tamamen geometri olarak ayırmamalı, matematik ve geometriyi birlikte yürütmelidir. Öğretmenlerimiz sizlere bu konuda baştan sona kadar yardımcı olur.

Sancaktepe 12.Sınıf geometri özel ders

Sancaktepe 12.Sınıf geometri özel ders eğitimlerini alan öğrenciler öncelikle üniversite giriş sınavında çıkabilecek soruları çözebilmek için gerekli konu anlatımlarını yapar. YKS sınavında çıkan geometri sorularını çözemedikten sonra geometri özel ders almanın pek bir anlamı olmaz. Bu soruları çözebilmenin sırrı da özel derslerden sonra konu ile ilgili bol soru çözmek ve çözemediklerinizi öğretmenlerinize sormanızdır.

Sancaktepe 12.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde deneyimli geometri öğretmenlerinin konu anlatımları sayesinde konuları en iyi şekilde öğrenirsiniz. Konu ile ilgili yaprak testler, konu kavrama, kazanım testleri çözülmeli, üniversite giriş sınavında konu ile alakalı çıkmış sorular incelenmeli, çıkabilecek sorular üzerinde durulmalı konu baştan sona tamamlanmalıdır. Bu şekilde çalışıldığında başarısız olmak imkansızdır.

Sancaktepe 12.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinin amacı öğrencilerin YKS sınavında çıkan tüm geometri sorularını doğru olarak cevaplandırabilmelerini sağlamaktır. Matematik sorularının sonlarında sorulan geometri soruları, ancak ve ancak sorunun içerdiği geometri konularına hakim olan öğrenciler tarafından çözülebilir. Bir formülün, bir işleyişin bilinmemesi sorunun çözülebilmesini olanaksız kılar. Geometri konularına hakim olmak işte bu kadar önemlidir.

Sancaktepe 12.Sınıf geometri özel ders eğitimlerinde öğrenilenlerle ilgili mutlak suretle soru çözülmesi gerekir. Soru çözümleri farklı soru türleri görebilmenizi, farklı soru türlerinde öğrendiğiniz konunun hangi konularla iç içe sorulabileceğini görmeniz açısından oldukça değerlidir. Sınavda bildiğiniz, gördüğünüz, daha önce tatbik ettiğiniz yerlerden soru geldiğinde hem zaman kazanır, hem soruları doğru cevaplandırıp puan kazanır, hem de geleceğinizi kazanırsınız.

Sancaktepe 12.Sınıf geometri özel ders eğitimleri tek başına yeterli olmamakta, matematik, fizik, kimya, biyoloji, dil ve anlatım, Türkçe, sosyal bilgiler gibi dersler de üniversite giriş sınavında önem arz etmektedir. TYT için tümüne iyi hazırlanmalı, AYT içinse alanınıza uygun olarak edebiyat, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya gibi derslere odaklanmalısınız. Unutmayın, tüm dersler için en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders alabilir, bilmediklerinizi sorarak öğrenebilir, sınava kusursuzca hazırlanabilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.