KİMYA ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden kimya özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 KİMYA ÖZEL DERS

Mert Eğitim Merkezi'nde görev alan kimya öğretmenleri çevre okullarda görevli, 10 yılı aşkın süre deneyim sahibi, yüzlerce öğrenciye kimya özel ders vermiş ve verimli olmuş, başarılı sonuçlar almış eğitimcilerdir. Kimya özel ders eğitimi tüm sınıflar için alınabilir. Her sınıf için alanında uzman öğretmenler eğitim verir. Sizler de deneyimli kimya öğretmenlerinden özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi'nin eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz

ÖĞRETMENLER

En Az 10 Yıl Deneyimli
Branş Öğretmenleri

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 Ders 40 Dakika Sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

ozel-birebir-kimya-dersi
kimya-ozel-birebir-dersi
kimya-birebir-ozel-ders

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Abdulrahmangazi, Fatih, Merve, Yenidoğan, Akpınar, Ferhatpaşa, Mevlana, Yunusemre, Atatürk, İnönü, Osmangazi, Çamlık, Kemalturkler, Safa, KöylerSamandıra, Emek, Malana, Sarıgazi, Eyüpsultan, Meclis, Veyselkarani

🎓 MAKALELER

Sancaktepe kimya özel ders

Sancaktepe kimya özel ders eğitimleri diğer tüm branş dersi eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Dersler istenilen gün ve saatte, istenilen yoğunlukta alınabilir. Dersler ihtiyaç halinde az sayıda alınabileceği gibi haftalık düzenli bir programla 2,4,6,8 ders gibi de alınabilir. Özel dersler tamamen ihtiyaçla doğru orantılı olduğundan ihtiyacınıza yönelik en uygun programı oluşturmak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Sancaktepe kimya özel ders eğitimlerini Mert Eğitim Merkezi’nde veren deneyimli kimya öğretmenleri, alanında uzman, 10 yılı aşkın süredir kimya öğretmeni olarak okullarda görev alan öğretmenlerdir. Kimya dersi zaman zaman öğrencileri yoran, öğrencilerin üniversite hazırlık sınavlarında puanlarının düşmesine sebep olan zor derslerden sayılabilir. Kimya özel dersleri ile bu durumu avantaja çevirerek binlerce öğrencinin önüne geçebilirsiniz.

Sancaktepe kimya özel ders eğitimleri deneyimli öğretmenlerden alındığında aslında kimyanın zor bir ders olmadığını anlamak mümkündür. Okulda kimya öğrenmek her zaman çok daha zor olup birebir derste kimya konularını öğrenmek ve sorularını nasıl çözebileceğinize dair bilgilendirilmek çok daha hızlı ve verimli olmaktadır. Sizlerde okulda anlamadığınız konular için özel ders alarak kısa sürede eksiklerinizi tamamlayabilir, başarılı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Sancaktepe kimya özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde birebir olarak yapılan kimya dersleri şeklindedir. Öğrenci birebir ders alarak tüm eksiklerini tamamen kendisine özel yapılan derslerle giderebilir. Öğrenciye özel olan dersler düzenli olarak alındığında kimya öğretmeni öğrencinin kimya dersindeki gelişimini kademe kademe ilerletir ve yakından takip eder.

Sancaktepe kimya özel ders eğitimleri birebir olarak yapılmakta, lakin 2 kişi birlikte özel ders alımlarında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Öğrenciler birlikte hareket ederek özel ders alabilir, özel ders bedelini düşürebilir veya ders sayısını artırabilir. Yani 1 ders bedeli 2 kişi alındığında artmaz ve öğrenciler yarı yarıya ödeme yapabilir. Bu opsiyon daha uygun fiyatlara ders alabilmenize olanak sağlar. Mert Eğitim Merkezi tüm öğrencilerin özel ders alabilmelerine olanak sağlamakta, eğitim ve fiyatlandırma politikasında özverili davranmaktadır.

Sancaktepe birebir kimya dersi

Sancaktepe birebir kimya dersi ve diğer tüm özel dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenen dersler şeklinde olup Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde bulunmaktadır. Öğretmenlerin en az 10 yıl deneyime sahip olduğu tek kurum olan Mert Eğitim Merkezi’nde dersler maksimum verimle sonuçlanır.

Sancaktepe birebir kimya dersi eğitimleri herhangi bir kimya konusunda zorluk çekildiğinde 1 kereliğine veya birkaç kereliğine alınabileceği gibi haftalık olarak sabitlenerek düzenli bir şekilde de alınabilir. Özel ders talebi tamamen öğrenci ve velinin isteğine bağlıdır. Herhangi bir kısıt bulunmamakta kimya ve diğer tüm derslerden diledikleri gibi özel ders alabilmektedir.

Sancaktepe birebir kimya dersi eğitimlerinde görev alan öğretmenlerin nitelikleri incelendiğinde dersten maksimum verim alınacağı kesindir. Dersler kimya dersinde uzman, profesyonel kimya öğretmenleri tarafından işlenmekte, başarı en iyi kimya öğretmenleri sayesinde sağlanmaktadır. Kimya öğretmenleri öğrencilerin konu eksiklerini hızla gidererek öğrencileri sınavlara hazırlar. Aynı zamanda üniversite giriş sınavlarına da hazırlık kapsamında özel ders alarak iyi üniversitelerin iyi bölümlerine girmek için sorulan sorulardan kimya sorularını eksiksiz ve doğru cevaplandırabilirsiniz.

Sancaktepe birebir kimya dersi eğitimleri tamamen öğrenciye özel olmakta ve dersler birebir şekilde işlenmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde 2 kişi özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Bu da hem daha fazla ders almanızı sağlar hem de daha az ücret ödemenize olanak tanır.

Sancaktepe birebir kimya dersi eğitimleri genellikle haftalık olarak sabitlenerek düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Genellikle diğer tüm derslerden de haftalık sabitleyerek düzenli bir şekilde ders aldığınızda sene sonuna kadar almayı planladığınız ders sayısını belirlemiş olursunuz. Bu kapsamda toplu özel ders alarak özel ders bedelinizi minimuma indirebilirsiniz.

Sancaktepe 9.sınıf kimya özel ders

Sancaktepe 9.sınıf kimya özel ders eğitimlerinde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli kimya öğretmenleri tarafından sınavlara yetiştirilir. Dersler Mert Eğitim Merkezi’nde, Küçükyalı’da gerçekleşmektedir. Profesyonel öğretmenler sayesinde kimya dersleri öğrencilerin zorluk çektiği bir ders olmaktan çıkmakta, öğrenciler yüksek not alabilmekte ve ortalamalarını yükseltebilmektedir.

Sancaktepe 9.sınıf kimya özel ders eğitimlerini veren öğretmenlerin kimya öğretmenleri olmaları ve deneyimleri sayesinde öğrencilerin kimya konularındaki eksiklerini hızla toparlayabilmeleri sayesinde öğrenciler kısa sürede başarıyı yakalayabilir. Kimya konuları birikmeden ilk sınavlar yaklaşmadan önce sınava hazırlık için özel ders alabilir, kimya notlarınızın yüksek olmasını sağlayabilirsiniz.

Sancaktepe 9.sınıf kimya özel ders eğitimleri ister konu konu ister haftalık sabitleyerek müfredata bağlı olarak alınabilir. Derslerin haftalık olarak sabitlenmesi sayesinde kimya konularına hakimiyet artırılır. Bu sayede ileriki sınıflarda görülecek olan kimya konularında da daha kolay anlayabilme, kısa sürede kavrayabilme yetenekleri edinilir.

Sancaktepe 9.sınıf kimya özel ders eğitimleri de diğer tüm derslerde olduğu gibi birebir olarak yapılmaktadır. Profesyonel kimya öğretmenleri öğrencilerin zorluk çektikleri kimya konularında öğrencilere konu anlatımı ve soru çözümleri yaparak konuların en iyi şekilde öğrenilmesini sağlar. Derslerin birebir olması sayesinde hızla ilerleme kaydedilir.

Sancaktepe 9.sınıf kimya özel ders eğitimlerinde eğitim birebir olmakta, lakin 2 kişi özel ders alınabilmekte ve özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Özel dersler aynı zamanda toplu alındığında birim ders ücreti minimuma düşmektedir. Özel ders planınızı sabitleyerek birim ders ücretini düşürebilir, avantajlı özel ders fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Sancaktepe 10.sınıf kimya özel ders

Sancaktepe 10.sınıf kimya özel ders eğitimi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Dersler ihtiyaç halinde bir konuyu anlamak için de alınabileceği gibi düzenli olarak müfredata bağlı bir şekilde ilerleme kaydetmek te mümkündür. Dersler istediğiniz gün ve saatlerde, istediğiniz yoğunlukta yapılabilmekte, yalnız öğretmenlerin uygun olduğu saatlerle eşleştirilmektedir.

Sancaktepe 10.sınıf kimya özel ders eğitimlerini veren öğretmenler alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli, profesyonel öğretmenlerdir. Çevre okullarda görevli kimya öğretmenleri okul sonraları ve hafta sonları kurumumuzda özel dersler vermekte, öğrencilerin eksiklerini gidermekte, yüksek notlar alabilmeleri için gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

Sancaktepe 10.sınıf kimya özel ders eğitimleri birebir olarak yapılmaktadır. Öncelikle konu anlatımları yapılarak konular öğrenilir. Akabinde soru çözümleriyle öğrenilenlerin sorularda nasıl kullanılabileceği öğretilir. Öğrenci soruları çözebilecek seviyeye geldiğinde ödevlendirme yapılır ve bir sonraki derse ödevini yaparak gelmesi, yapamadıklarını öğretmenine sorması beklenir.

Sancaktepe 10.sınıf kimya özel ders eğitimleri öğrenciye özel olarak yapılır. Aynı zamanda öğrenci bir arkadaşıyla özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya ödeyebilir. Özel dersler 2 kişi birlikte alındığında herhangi bir ücret artışı olmamakta, özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir.

Sancaktepe 10.sınıf kimya özel ders eğitimleri de diğer tüm dersler gibi haftalık olarak sabitlendiğinde maksimum verim alınan derslerdendir. Toplu ders alarak haftalık olarak derslerinizi sabitleyebilir, birim ders ücretinizi minimuma indirerek avantajlı özel ders fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Sancaktepe 11.sınıf kimya özel ders

Sancaktepe 11.sınıf kimya özel ders eğitimlerinde okul sınavlarının yanı sıra üniversite hazırlık sınavlarına hazırlık ta yapılır. Kimya dersi için haftalık olarak minimum 2 özel ders sabitlemeniz önerilmektedir. Dersler Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da yapılmaktadır. Ders gün ve saatlerini kendi isteğinize ve öğretmenin uygunluğuna göre belirleyebilirsiniz.

Sancaktepe 11.sınıf kimya özel ders eğitimlerinde öğrencilere en az 10 yıl deneyimli kimya öğretmenleri konu anlatımları ve soru çözümleri yapar. Öğrenci profesyonel bir kimya öğretmeninden konuları dinler, konuyu daha kolay anlar ve kavrar, öğrenim kalıcı bir şekilde sağlanır. Bu kalıcılığı sağlayan en önemli oldu soru çözümleridir. Deneyimli öğretmenler öğrencilere soruları nasıl çözebileceklerini öğretir. Akabinde ödevlendirme yaparak öğrencilerin farklı soru türleri görmelerini sağlar.

Sancaktepe 11.sınıf kimya özel ders eğitimlerinde dersler genellikle haftalık olarak sabitlenmekte ve isteğe göre birebir olarak yapılmaktadır. İsteğe göre ifadesinden kasıt öğrenci bir arkadaşıyla gelerek birlikte de özel ders alabilir. Birlikte özel ders almanın avantajı özel ders ücretini yarı yarıya paylaşmaktır.

Sancaktepe 11.sınıf kimya özel ders eğitimlerinin yanında üniversite giriş sınavına hazırlık kapsamında diğer derslerden de birebir ders alabilir, bu derslerin totalde kaç ders ettiğini tespit ederek toplu ders almak suretiyle birim özel ders bedelini minimuma düşürmek bir imkan olarak sunulmaktadır. Toplu dersler aylık ödemeler şeklinde yapılabilmekte, ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.

Sancaktepe 11.sınıf kimya özel ders eğitimlerinin öğrencilere deneyimli kimya öğretmenleri tarafından verilmesi sayesinde öğrenciler kısa sürede kimya derslerindeki eksiklerini giderebilmekte, okul sınavlarına ve üniversite giriş sınavlarının kimya sorularına en iyi şekilde hazırlanabilmektedir.

Sancaktepe 12.sınıf kimya özel ders

Sancaktepe 12.sınıf kimya özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin verdiği birebir kimya dersleri şeklindedir. Derslerde konu anlatımları ve soru çözümleri yapılarak konuların en iyi şekilde kavranması sağlanmaktadır. Kimya dersleri de diğer tüm dersler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır.

Sancaktepe 12.sınıf kimya özel ders eğitimlerini veren öğretmenler 10 yılı aşkın süredir okullarda görevli, profesyonel kimya öğretmenleridir. Özellikle sayısal dersler deneyim süresi son derece etkili olup, iyi öğretmenler dersi en iyi şekilde öğretmektedir. Deneyimli bir öğretmenden birebir derste kimya anlatılması çok farklı bir deneyim olmakta, birebir dersler okul derslerine benzememektedir.

Sancaktepe 12.sınıf kimya özel ders eğitimlerinde öğrenciler tamamen üniversite giriş sınavlarına yönelik eğitim almaktadır. Bu kapsamda yapılan eğitim içerisinde 12.sınıf kimya konuları üzerine de eğitim alındığından sınav notları yüksek olmaktadır. 9.Sınıftan 12.Sınıfa kadar tüm kimya konularından eğitim almak mümkündür. Birebir dersler tamamen öğrenciye özel olduğundan bazı konularda hızla geçiş yapılırken bazı konuların üzerine eğilerek eksikler giderilebilir.

Sancaktepe 12.sınıf kimya özel ders eğitimleri tamamıyla öğrenciye özel olarak yapılmakta ve dersler birebir olmaktadır. Lakin öğrenci bir arkadaşıyla özel ders alarak özel ders ücretini yarı yarıya paylaşabilir. Özel ders bedelinin yarı yarıya paylaşılabilme avantajı sayesinde aynı bedele daha fazla ders alabilmek mümkündür.

Sancaktepe 12.sınıf kimya özel ders eğitimleri gibi diğer tüm branşlardan da en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerinden birebir ders alabilirsiniz. Üniversite giriş sınavına hazırlık kapsamında derslerinizi haftalık sabitleyebilir, toplu ders alarak birim ders ücretini minimuma düşürebilirsiniz. Özel ders bölümünden ders fiyat tablomuzu inceleyerek avantajlı fırsatları değerlendirebilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.