EDEBİYAT ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden edebiyat özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 edebiyat ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli edebiyat öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Tüm sınıflar için YKS de dahil olmak üzere tüm edebiyat konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

edebiyat-ders-ozel-egitim
edebiyat-ders-ozel-birebir
edebiyat-dersi-ozel

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Akfırat, İçmeler, Orta, Anadolu, İstasyon, Postahane, Aydınlı, Mescit, Sifa, MimarSinan, Tepeören, Evliyaçelebi, Organizederisanayi, Tersaneler, Fatih, Orhanlı, Yayla

🎓 MAKALELER

Tuzla edebiyat özel ders

Tuzla edebiyat özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri tarafından Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da verilir. Dersler 40 dakika sürer, istediğiniz sayıda ders alma imkanınız bulunmaktadır. Dersler arasında 5 er dakika teneffüs hakkınız bulunmakta olup, derslerinizi blok olarak ta yapabilirsiniz.

Tuzla edebiyat özel ders eğitimlerinin temel amacı okul notlarınızı yükseltebileceğiniz bir öğrenim görebilmenizdir. Anlamadığınız konuları kavrayabilmeniz ve çözemediğiniz soruları çözebileceğiniz bilgiye sahip olmanız için yapılan öğretim edebiyat özel dersleriyle mümkündür.

Tuzla edebiyat özel ders eğitimleri edebiyat dersindeki eksiklerinizi giderebilmeniz için gerekli tüm bilgilerin sunulduğu en etkili öğrenim yöntemidir. Birebir dersler tamamen öğrenciye özel olmakta, öğrencinin eksiklerine, takıldığı yerlere odaklanılmaktadır. Bu sayede son derece hızlı bir şekilde ilerlenerek sınavlara eksiksiz bir şekilde hazırlanılmaktadır.

Tuzla edebiyat özel ders eğitimleri sayesinde ders notlarınızı yükseltebilir, üniversite giriş sınavının edebiyat bölümünde karşılaşabileceğiniz sorulara karşı hazırlığınız yapılabilir. Aynı zamanda Türkçe ve Dil Bilgisi eğitimleri alarak üniversite giriş sınavının ilk oturumundaki eksiklerinizin de aynı öğretmen tarafından giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Tuzla edebiyat özel ders eğitimlerinde öğretmenler sizlere konu anlatımı ve soru çözümü yapar. Ders bitiminde işlenen konu ile ilgili soru çözebilmeniz için ödevlendirme yapar. Ödevlerini eksiksiz ve zamanında yapan öğrenciler konuları kalıcı bir şekilde kavrar. Konu konu ilerlerken üzerinde durulan konuları kalıcı öğrenmek zamandan tasarruf etmenizi kolaylaştırır.

Tuzla birebir edebiyat dersi

Tuzla birebir edebiyat dersi eğitimlerini en az 10 yıl deneyimli edebiyat öğretmenleri tarafından öğrenciye özel olarak verilen dersleri içerir. Tamamen öğrencinin psikolojisine, konu eksiklerine, başarısına odaklanılan bir başka öğrenim şekli bulunmamaktadır. Bir derste en etkili gelişim yöntemi özel derstir. Özel dersler sayesinde tüm eksiklerinizi gidererek en kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz.

Tuzla birebir edebiyat dersi eğitimlerinin deneyimli öğretmenler tarafından verilmesi sayesinde öğrenciler edebiyat dersi konularını en iyi şekilde öğrenir. Öğrencilerin bir dersten başarılı olması o dersin öğrencilere iyi anlatılması ile mümkündür. Bu kapsamda değerlendirildiğinde en iyi edebiyat öğretmenlerinin ders anlattığı Mert Eğitim Merkezi ön plana çıkmaktadır.

Tuzla birebir edebiyat dersi eğitimlerinin çevrede bilinen en iyi edebiyat öğretmenleri tarafından verilmesi ve özel ders bedelinin buna rağmen son derece uygun olması Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Tabi bu her ders için aynı olduğundan her öğrenci gönül rahatlığıyla, kaygısız bir şekilde, umut dolu olarak özel derslerini Mert Eğitim’den alabilir.

Tuzla birebir edebiyat dersi eğitimleri ile konuları anlamak ve kısa sürede başarılı olmak mümkündür. Öğrencilerin eksik oldukları konuları öğretmenlerine izah etmeleri ve bu konuların anlatımlarını iyi dinlemeleri, aynı zamanda dersten sonra verilen soruları çözmeleri derste başarılı olmalarının püf noktalarıdır.

Tuzla birebir edebiyat dersi eğitimleri de diğer tüm dersler gibi iki öğrenci birlikte alınabilen eğitimlerdir. Öğrenciler birlikte özel ders alarak daha fazla ders alabilme, daha farklı derslerden de destek alabilme ayrıcalığına erişir. Özel dersler 2 öğrenci olarak birlikte alındığında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılmakta, Mert Eğitim için herhangi bir artış söz konusu olmamaktadır.

Tuzla 9.sınıf edebiyat özel ders

Tuzla 9.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinde işlenen konular 9.sınıfta öğrencinin bizzat zorluk çektiği konular olmaktadır. Öğrenciye özel yapılan dersler ile kısa sürede eksikleri gidermek mümkündür. Edebiyat dersinde iyi bir öğretmen tarafından anlatılan konular öğrencinin hafızasına kalıcı bir şekilde yerleştirilir. Bu sayede ezbercilik metodunu geride bırakarak konuları anlayarak ilerlemek mümkündür.

Tuzla 9.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinde öğrenciler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenim görür. Dersler 40 dakika sürer, öğrenci istediği konudan destek alabilir. En çok zorlanılan konular ön plana alınarak eksikler giderilmeye başlanır. Kısa sürede, hızlı bir şekilde eksiklerinizi edebiyat özel dersleriyle gidermeniz mümkündür.

Tuzla 9.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinin temel amacı not yükseltmek ve konuların kavranarak ilerlenmesidir. Aksi takdirde ileriki sınıflarda geçmiş konulardaki eksikler birikerek soruna ve zaman kaybına neden olur. Zamanında alınan özel dersler ile hem zaman hem de başarı kazanmak üniversite giriş sınavında yüksek puan elde edebilmek adına çok daha avantajlıdır.

Tuzla 9.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerini almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi, eğitim danışmanlarıyla görüşebilir, sizlere en uygun gün ve saati ayırtabilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatte kurumda hazır olarak özel dersinize girebilirsiniz. Deneyimli öğretmenlerin verdiği birebir dersler sayesinde hızla eksiklerinizi giderebilir, başarıya doğru emin adımlarla yol alabilirsiniz.

Tuzla 9.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerini birebir alabileceğiniz gibi 2 öğrenci birlikte de alabilirsiniz. 2 öğrenci birlikte özel ders aldığında özel ders bedeli sabit olup öğrenciler özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Bu uygulama sayesinde sizinle eşdeğer bilgi seviyesinde olan öğrencilerle yarı yarıya daha uygun bedellere özel ders alabilirsiniz.

Tuzla 9.sınıf edebiyat özel ders

Tuzla 10.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinin temel amacı öğrencilerin konuları iyi bir şekilde öğrenmeleri, eksiklerinin kalmaması, okul sınavlarından yüksek puanlar elde etmeleridir. 9.sınıf ve 10.sınıf konularından sorumlu olunan üniversite giriş sınavının ilk oturumunda başarılı olmak için edebiyat konularının iyi bir şekilde anlaşılması gerekir. Bunu da özel derslerle en iyi şekilde sağlamak mümkündür.

Tuzla 10.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinin deneyimli öğretmenler tarafından verilen dersler olması öğrencilerin derste başarıyı kesin olarak yakalayacağının kanıtıdır. Başarı Mert Eğitim’den özel ders aldığınızda kesindir lakin başarının sağlanması için öğrencinin eksik olduğu konuları öğrenmesi adına zaman gerekir. Öğrencinin eksikleri ne kadar azsa başarı da o kadar hızlı sağlanmaktadır.

Tuzla 10.sınıf edebiyat özel ders eğitimleri ile edebiyat sınavlarına hazırlanmak ve iyi notlar elde etmek mümkündür. Edebiyat sorularının zor olması öğrencilerin edebiyat konularında eksikleri olduğunu ifade eder. Edebiyat konularına hakim bir öğrenci için edebiyat soruları oldukça kolaydır. Sizler de soruların kolay olmasını istiyorsanız konuları deneyimli bir edebiyat öğretmeninden birebir öğrenebilirsiniz.

Tuzla 10.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinin yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde bir çok öğrenci edebiyat sınavlarının düşük olması sebebiyle özel ders almıştır. Bu sayede eksiklerini gideren öğrenciler edebiyat sınavlarında da başarıyı kısa süre yakalayarak yüksek notlar almıştır. Edebiyat sınavına hazırlık sürecinizde aklınıza takılan soruları deneyimli edebiyat öğretmenlerinden ders alarak giderebilirsiniz.

Tuzla 10.sınıf edebiyat özel ders eğitimleri özellikle sözel olarak üniversite giriş sınavına hazırlanacak, yani sözel bir bölüm okumak isteyen öğrenciler için son derece değerlidir. 10.sınıfta alınan edebiyat özel dersleriyle eksiklerinizi gidermeniz YKS sınavında da daha rahat etmenizi sağlar. Özellikle YKS sınavının ilk oturumu olan TYT sınavında başarılı olmanız AYT sınavına zaman ayırmanızı ve iyi bölümlere yerleşmeniz için zaman kazanmanızı sağlar.

Tuzla 9.sınıf edebiyat özel ders

Tuzla 11.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinin verildiği Mert Eğitim Merkezi’nde sözel bölüm öğrencilerinin iyi üniversitelerin en iyi bölümlerini kazanmaları için verdikleri mücadelede destek verilmektedir. Edebiyat ve diğer tüm derslerden destek alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde edebiyat gibi tarih, coğrafya, dil ve anlatım konularından da destek verilmektedir.

Tuzla 11.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinde amaç öğrencinin YKS sınavının AYT bölümünde yüksek puanlar elde edebilmesini sağlamaktır. Bunu da konu eksiklerini gidererek yapan öğretmenler öğrencilerin sınava en iyi şekilde hazırlanması için gerekli tüm bilgiyi aktarır. Öğrencilerin iyi puanlar elde edebilmesi düzenli bir çalışmayla mümkün olmaktadır.

Tuzla 11.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinde işlenen edebiyat konuları ile ilgili soru çözmek konunun anlaşılması ve kalıcı bilgi sağlanması adına yapılacak önemli bir çalışmadır. Gelecek derste yapılamayan soruların öğretmene sorulması sayesinde eksikler belirlenerek toparlama yapılır, bir sonraki konuya geçilir.

Tuzla 11.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinde işlenen edebiyat konuları genellikle öğrencinin eksik olduğu konulara yöneliktir. Öğrenci hangi konularda eksik olduğunu, zorluk çektiğini belirtebilir, kendisine özel, özel ders alabilir. Bu sayede öğrenci genel olarak problem yaşadığı konularda destek alabilir, en iyi şekilde öğrenerek soruları rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelebilir.

Tuzla 11.sınıf edebiyat özel ders eğitimleri 10 yılı aşkın süredir eğitim veren, deneyimli edebiyat öğretmenleri tarafından verilmekte olup, öğrencilerin maksimum verim almaları sağlanmaktadır. Öğrenciler 11.sınıf edebiyat konularındaki tüm eksiklerini ve geriye dönük zorluk çektikleri konuları öğrenerek toparlanmasını sağlayabilir. Bu sayede 12.sınıfta tamamen YKS sınavına yönelik eksiksiz bir çalışma gerçekleştirebilir.

Tuzla 9.sınıf edebiyat özel ders

Tuzla 12.sınıf edebiyat özel ders eğitimleri tamamen YKS sınavına yönelik olarak yapılmakta olup, üniversite giriş sınavında çıkabilecek sorulara karşı hazırlık mahiyetinde ilerlenir. 12.sınıfta edebiyat özel ders alan öğrenciler geçmiş senelerin sorularına karşı da en iyi şekilde hazır olmalıdır ki hem geçmiş sorular öğrencileri kısıtlamasın hem de yeni konulara ağırlık verilebilsin.

Tuzla 12.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinde işlenen dersler tamamen öğrenciye özeldir. Öğrenci isterse zorluk çektiği konulardan özel ders alabileceği gibi isterse de düzenli bir şekilde müfredata uygun olarak ilerleyebilir. Bunun sağlanması haftalık olarak düzenli bir şekilde edebiyat özel ders almayla mümkündür.

Tuzla 12.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinin asıl amacı YKS sınavının 2.oturumu olan AYT sınavında sözel öğrencilere sorulan edebiyat sorularını eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplandırarak yüksek puan elde edebilmeleridir.

Tuzla 12.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerinde işlenen konular, YKS sınavının AYT bölümünde sorulacak soruları içeren konulardır. İyi üniversitelerin istenilen bölümlerini kazanmanın en önemli kıstası iyi öğretmenler tarafından öğrenim görmektir. Mert Eğitim’de tüm derslerin branş öğretmenleri özel ders vermektedir. Her öğretmen alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli, başarılarını kanıtlamış öğretmendir.

Tuzla 12.sınıf edebiyat özel ders eğitimlerini ister birebir ister 2 öğrenci birlikte alabilir. 2 öğrencinin özel ders alabildiği Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Bu sayede öğrenciler normalde birebir alabilecekleri ders sayısını 2 öğrenci olarak 2 katı sayıda alabilir. Aynı zamanda farklı derslerde de 2 öğrenci birlikte ders alarak tüm eksiklerini her dersten giderebilir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.