YKS KURSU

YKS Kursu hakkında detaylı bilgi almak için 0216 388 82 34'ü arayınız.

🎓 YKS KURSU

Üniversiteye hazırlık eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin verdiği dersleri içerir. Derslerde konu anlatımları ve soru çözümleri yapılarak öğrenciler üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanır. Kurslar VIP grup şeklinde düzenlenmekte, az sayıda öğrencinin maksimum verim alması hedeflenmektedir. Detaylı bilgi almak için YKS KURSU seçeneğine tıklayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

En Az 10 Yıl Deneyimli
Branş Öğretmenleri

EĞİTİM YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

EĞİTİM ÜCRETLERİ

Detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

🎓 MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN ÖĞRENCİLER GELMEKTEDİR.

Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, Ihlamurkuyu, İnkılap, Kazımkarabekir, Merkez Köyler, Namıkkemal, Yukarıdudullu

Ümraniye YKS hazırlık

Ümraniye YKS hazırlık eğitimlerinin birebir veya vip kurslar olarak düzenlenmesinin 2 temel sebebi vardır. Öncelikle birebir dersler çok daha verimli ve öğrenci için kesin çözümdür. Bu yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkar. Lakin birebir dersler tüm dersler için alındığı varsayıldığında çoğu bütçeyi zorlamaktadır. Bu durumda ya bazı derslerden birebir almak zorunda kalınmakta ya da kurslara yönelmek durumunda olunmaktadır.

Ümraniye YKS hazırlık eğitimlerinin kurs şeklinde yapılmasının temel amacı eğitim bedelini minimize etmektir. Öğrenciler birlikte ders aldıklarında öğretmen giderlerini paylaşmış olmakta ve bu da kursları daha uygun fiyatlara alınabilir kılmaktadır. Kurslara katılarak bütçenizi zorlamadan eğitim almanız Mert Eğitim’de mümkündür.

Ümraniye YKS hazırlık eğitimlerinin kurs şeklinde yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde kurslar az sayıda öğrenci ile gerçekleştirilir. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin ne kadar az sayıda olursa o kadar verim aldıklarını belirtmektedir. Bu da kurs için öğrenci sayısı belirlerken dikkat ettiğimiz en önemli durumdur.

Ümraniye YKS hazırlık eğitimlerinin önemini bir kez daha hatırlatmak ve öğrencilerin geleceklerinin belirlendiği bir sınav olduğunu belirtmek isteriz. YKS hazırlık eğitimlerinin en üst düzeyde tutulması gerekir ve bu en iyi öğretmenlerin ders vermeleri sayesinde mümkün olmaktadır.

Ümraniye YKS hazırlık eğitimlerine katılan öğrenciler diğer öğrencilere göre çok daha ileri seviyede öğrenim görür. Mert Eğitim Merkezi’nde hedef öğrencilerin potansiyellerini dışarı çıkararak alabilecekleri en yüksek puanı almalarını sağlamaktır. Sınav sonuçları ne kadar iyi olursa herkes görevini o kadar iyi yapmış sayılmaktadır. Burada herkes olarak nitelendirilen eğitim danışmanları, öğretmenler ve en önemli gördüğümüz öğrencilerdir.

Ümraniye TYT hazırlık

Ümraniye TYT hazırlık eğitimlerinde öğrenciler TYT sınavı olan üniversite giriş sınavının ilk oturumuna karşı hazırlanır. Sınavda çıkabilecek konular önceden bellidir. Bu da öğrencilerin nasıl, nelere hazırlanması gerektiğinin bilindiğini belirtir. Bu hazırlık sürecinde yanında olacak bir eğitim danışmanı ve en az 10 yıl deneyimli öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi’nde bulabilirsiniz.

Ümraniye TYT hazırlık eğitimlerinde ilk oturuma karşı çok güçlü bir hazırlık yapılır. İlk oturum tamamlandıktan sonra ikinci oturuma yönelik çalışmalara geçilir. İlk oturumu layıkıyla yapamayan öğrencilerin ikinci oturumda başarılı olmaları pek mümkün değildir. Bu sebeple TYT sınavına hazırlık üniversite giriş sınavına hazırlık kapsamında yapılacak ilk müdahaledir.

Ümraniye TYT hazırlık eğitimleri daha çok 9.sınıf ve 10.sınıf konularını içerir. Bu da lise 1 ve lise 2 sınıflarının ne kadar sağlam geçildiğinin önemini gösterir. Lise derslerinde eksiksiz ilerlemiş ve anlamadıklarını sorabileceği bir öğretmen imkanına sahip olmuş öğrenciler üniversite giriş sınavında daha başarılı olmaktadır.

Ümraniye TYT hazırlık eğitimlerinin lise dönemi boyunca düzenli bir şekilde alınması gerekir. Okul dersleri ve konuları öğrenciler için henüz önemli değil gibi gözükse de aslında son derece önemlidir. Öğrenciler üniversite giriş sınavında yalnızca 11.sınıf ve 12.sınıf konularından sınava girmezler. Sınav baştan sona hatta ilkokul ve ortaokul bilgilerinin de önemli olduğu bir sınavdır.

Ümraniye TYT hazırlık eğitimlerinde ilkokul ve ortaokul bilgilerinin önemini şöyle nitelendirebiliriz. Öğrenciler ilkokulda matematik öğrenmekte, 4 işlem yapabilme yeteneğine sahip olmaktadır. Ortaokulda ise problemler çeşitlenmekte ve öğrenciler oldukça zor problemlerle karşılaşmaktadır. Bu problemlerin üstesinden gelen öğrenciler lise dönemi boyunca son derece rahat eder. Konuları daha kolay kavrar, soruları daha kolay çözer. Kademe kademe ilerleyen eğitim öğretim yaşamı, baştan sona bir bütündür. Bu da öğrencinin öğrenim hayatı boyunca iyi bir şekilde ilerlemesinin ve takip edilmesinin gerekliliğini gösterir.

Ümraniye AYT hazırlık

Ümraniye AYT hazırlık eğitimleri öğrencilerin alanlarına yönelik yaptıkları çalışmaları niteler. Alana göre ders ve konular farklılık gösterir. Sayısal öğrencileri matematik, fizik, kimya, biyoloji derslerinden öğrenim görürken, eşit ağırlık öğrencileri matematik, tarih, coğrafya, edebiyat derslerinden öğrenim görür ve sözel öğrencileri tarih, coğrafya, edebiyat derslerinden yoğun bir şekilde öğrenim görür.

Ümraniye AYT hazırlık eğitimlerini YKS kursları olarak ta YKS özel ders olarak ta alabilirsiniz. Üniversite hazırlık sürecinde birebir mi yoksa grup olarak mı hazırlanmak istediğinize karar verebilirsiniz. Grup eğitimlerinin yanında da birebir özel ders alabilme imkanınız bulunmaktadır. Özel derslerinizi zaman zaman alabileceğiniz gibi haftalık olarak sabitleye de bilirsiniz.

Ümraniye AYT hazırlık eğitimlerinde yapılan doğru soru sayısı öğrencilerin puanlarının belirlenmesinde son derece önemli rol oynamaktadır. Öğrenciler doğru cevapladıkları sorularla puan kazanırken yanlış cevapladıkları sorularla da puan kaybeder. Bu nedenle bilmedikleri sorularda öğrenciler geçerli bir nedenleri olmadıkça risk almamalıdır.

Ümraniye AYT hazırlık eğitimlerinin TYT eğitimlerine göre daha yoğun olmasının konuların zorluğu, kombine olması ve çeşitliliği neden olmaktadır. Öğrenciler öğrendikleri birçok konuyu AYT sınavının 1 sorusunda kullanmak durumunda kalabilir. Öğrenciler buna hazır olmalı ve en iyi şekilde hazırlanmalıdır.

Ümraniye AYT hazırlık eğitimlerinde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinin görev aldığı Mert Eğitim Merkezi’nde sizler de öğrenim görerek fark yaratabilirsiniz. İster birebir ister grup dersleriyle sınava hazırlık sürecinde profesyonel bir yardım alma imkanı elde edebilirsiniz. Şunu unutmayınız ki başarılı öğrenciler zeki olanlardan ziyade çok çalışan öğrencilerdir.

Ümraniye YKS kursu

Ümraniye YKS kursu eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerin girdiği derslerde öncelikle konu anlatımları akabinde soru çözümleri yapılır. Bu sayede öğrenciler öğrendiklerini uygulayabilecekleri sorularla öğretmenleri nezaretinde karşılaşır. Soruları nasıl çözebileceklerini öğrenen öğrencilerin verilen ödevleri yapmaları soru türleri görmeleri açısından son derece önemlidir.

Ümraniye YKS kursu eğitimleri haftalık olarak düzenli bir programla işlenir. Haftalık olarak düzenli bir şekilde üniversiteye hazırlık sınavına yönelik dersleri işlenir. Konular TYT ve AYT konularının tamamından oluşmaktadır. Öğrenciler kursa katıldıklarında VIP bir grup şeklinde öğrenim görür. Mert Eğitim Merkezi’nde kurslar VIP gruplardan oluşmaktadır.

Ümraniye YKS kursu eğitimlerine katılmak için eğitim danışmanlarıyla görüşebilir, sizlere uygun bir gruba dahil olabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’nde kurslara katılarak oldukça cüzi rakamlara üniversite hazırlık eğitimi alabilirsiniz. Bunun yanında birebir olarak üniversite giriş sınavına hazırlık yapmak isteyen öğrenciler istedikleri derslerden, istedikleri gün ve saatlerde, istedikleri yoğunlukta ders alabilir.

Ümraniye YKS kursu eğitimlerine katılarak binlerce öğrencinin önüne geçmek için ilk girişimi yapmış olursunuz. Daha sonra derslere eksiksiz katılım, eksiksiz ve zamanında ödev yapımı sayesinde en iyi üniversiteleri kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken öğretmenlerinizin yönlendirmelerine uymak ve eğitim danışmanlarımızdan destek almaktır.

Ümraniye YKS kursu eğitimlerinde öğrenciler TYT ve AYT konularından öğrenim görerek sınava hazırlanır. TYT sınavı ve AYT sınavı bir bütün şeklinde hazırlığı gerektirir. Öğrencilerin 10 yılı aşkın süredir eğitim veren deneyimli öğretmenler tarafından üniversite giriş sınavına hazırlanmaları, alacakları en iyi eğitimi alabilmelerini sağlar.

Ümraniye TYT kursu

Ümraniye TYT kursu, öğrencilerin yalnızca TYT’ye hazırlanmak istediklerinde ihtiyaç duydukları kurslardandır. Lakin Mert Eğitim Merkezi’nde yalnızca TYT kursu olarak sene içerisinde açılan bir kurs bulunmamaktadır. TYT kursları YKS hazırlık kurslarının içerisinde sunulan bir eğitimdir.

Ümraniye TYT kursu eğitimi yerine YKS hazırlık kurslarına katılarak sözel, sayısal veya eşit ağırlık olarak sınava hazırlanmak çok daha iyidir. Yalnızca TYT kursu ile kazanabileceklerinizi AYT kursu ile taçlandırabilir, çok daha iyi bölümler kazanabilirsiniz. Önemli olan kendi öğrenim seviyenize eş değer birilerinin olduğu bir kurs programına dahil olmanızdır.

Ümraniye TYT kursu eğitimleri YKS kursunun içerisinde yapılmaktadır. Eğitimde TYT sınavına yönelik olarak tüm konular işlenir. Bunun yanında işlenen konularla ilgili bol soru çözümü yapılması öğrencilerin konuları kalıcı bir şekilde anlamasını sağlar. Başarılı öğrenciler konu anlatımlarından sonra bol soru çözümü yaparak öğrendiklerini uygulamayı öğrenen öğrenciler olmaktadır.

Ümraniye TYT kursu eğitimlerinde öğrenciler TYT sınavında en yüksek puanı elde etmek için deneyimli öğretmenlerden öğrenim görür. En az 10 yıl deneyime sahip branş öğretmenleri öğrencilerin maksimum netler elde edebilmeleri için gerekli tüm çalışmayı gerçekleştirir. Öğrencilerin üzerlerine düşen görevleri yapmaları başarıyı kesinleştirir.

Ümraniye TYT kursu eğitimlerinin ayrı bir bedeli olmaksızın YKS sınavına hazırlık kursları alındığında ücretsiz olarak sahip olduğunuz eğitimlerdendir. Profesyonel öğretmenler öğrencilere hangi konulardan kaçar soru çıkabileceğine kadar ipuçları verir. Öğrenciler yoğunlaşmaları gereken konuları öğretmenleri sayesinde öğrenir.

Ümraniye AYT kursu

Ümraniye AYT kursu eğitimlerinde öğrenciler tamamen AYT sınavına yönelik çalışır. Yalnız AYT kursu olarak ayrı bir eğitim bulunmamakta, YKS kursu alındığında AYT kursu içerisinde bulunmaktadır. Ekstra ücret ödemeksizin TYT ve AYT kursu birlikte yürütülmektedir. Eğitim bedeli yalnızca YKS kursu için tek seferlik ödenmektedir.

Ümraniye AYT kursu eğitimleri alana göre farklılık gösteren programlarla yapılır. TYT gibi standart bir programa sahip olunmadığı gibi AYT kursu alanlara göre farklılık gösterdiğinden ders sayıları, hatta dersler farklıdır. Tamamen alan seçiminize göre değişiklik gösteren kurslardan sizlere en uygununu tercih edebilirsiniz.

Ümraniye AYT kursu eğitimlerinde alanlardan bahsedersek örneğin; sayısal öğrenciler matematik, fizik, kimya, biyoloji derslerinden eğitim görmelidir. Sözel öğrenciler edebiyat, tarih, coğrafya derslerinden eğitim görmelidir. Eşit ağırlık ise matematik, edebiyat, tarih, coğrafya derslerinden eğitim görmelidir. Eşit ağırlıkta edebiyat yoğun değildir lakin sözelde edebiyat çok daha yoğun olduğundan farklı bir öğretim programını içerir.

Ümraniye AYT kursu eğitimleri TYT hazırlık eğitimleri ile birlikte ilerlemektedir. TYT ve AYT birbirlerini tamamlayan 2 özel sınavdır. Bu sınavlarda başarılı olan öğrenciler en iyi üniversitelerin en iyi bölümlerine girerek mesleklerini kazanabilir. Her öğrenci bu zorlu sınavda bir sıralamaya katılmaktadır. Bu da fark yaratarak öne geçilmesi gerektiğini bizlere gösterir.

Ümraniye AYT kursu eğitimleri ile öğrenciler üniversite giriş sınavına Mert Eğitim Merkezi’nde hazırlanarak fark yaratabilir. En az 10 yıl deneyimli öğretmenler öğrencilerin YKS sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamakla görevlidir. Bu uğurda tüm çalışmalarını özveriyle gerçekleştiren öğretmenler öğrencilerin de hedefleri için ekstra çaba sarf etmelerini bekler. Eğer öğrenci gerçekten durumun farkında ve isteği had safhadaysa başarısız olma imkanı yoktur.

Ümraniye üniversiteye hazırlık

Ümraniye üniversiteye hazırlık eğitimlerinde en az 10 yıl deneyimli lise öğretmenleri görev almaktadır. Deneyimli branş öğretmenleri öğrencileri üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlar. Bu sayede öğrenciler iyi üniversitelerin tercih ettikleri bölümlerine rahatlıkla girebilir. Üniversite hazırlık kursu veya özel ders eğitimleri ile üniversiteye hazırlanmak oldukça kolaydır.

Ümraniye üniversiteye hazırlık eğitimlerinin öğrencilere yetebilmesi ancak ve ancak geçmişte öğrencinin derslerini takip etmesi, yapamadıklarını sorabildikleri birilerinin olması ve eksiksiz ilerlemesi gerekmektedir. Son seneye kadar bekleyip yalnızca son sene üniversiteye hazırlık eğitimi almak çoğu zaman hedeflere göre yeterli olmamaktadır.

Ümraniye üniversiteye hazırlık eğitimleri ve öğrencinin geçmiş çalışmaları bir bütünü oluşturmaktadır. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin açıklarını hızla kapatarak sınava hazır olmalarını sağlamaktadır. Fakat öğrencinin konu anlatımlarını soru çözümleriyle desteklemesi gerekmektedir. Bunun da en güzel çözümü her sene öğrencinin anlamadıklarını öğrenebileceği bir kurumdan destek almaktır.

Ümraniye üniversiteye hazırlık eğitimlerinde öğrenci devamlı destek alarak ilerlemiş ve anlamadıklarını öğrenmiş, öğrendikleriyle ilgili bol soru çözmüş olunca son sene alınan üniversiteye hazırlık eğitimi öğrencinin maksimum verim almasını sağlar. Bu sayede öğrenci hedeflediği üniversite ve bölümü kazanabilecek potansiyele erişir.

Ümraniye üniversiteye hazırlık eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da gerçekleşir. İstanbul’un her ilçesinden Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım oldukça kolaydır. Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin olması tüm öğrencilerin ve velilerin Mert Eğitim’i tercih etmesinin başlıca sebebidir.

Ümraniye üniversite giriş sınavına hazırlık

Ümraniye üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimlerinin Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz. Tek şubesi Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim’den destek aldığınızda mutlaka verim alırsınız. Her branştan destek alabileceğiniz ve öğretmenlerinin en az 10 yıl deneyimli olduğu tek kurum Mert Eğitim Merkezi’dir.

Ümraniye üniversite giriş sınavına hazırlık eğitiminde hataya ve eksikliğe yer bırakmamaktayız. Öğrencilerin geleceklerinin şekillendiği üniversite giriş sınavı oldukça önemli bir yere sahiptir. Öğrenciler iyi hazırlandıklarında güzel sonuçlar elde etmektedir. Başarı Mert Eğitim için olmazsa olmazdır. Öğrencilerin başarılı olmaları için tüm öğretmenler özverili bir şekilde emek verir.

Ümraniye üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimlerinin temelinde öğrencilerin konuları eksiksiz olarak öğrenmeleri ve öğrendiklerinin kalıcı bir şekilde benimsenmesinin sağlanması yer almaktadır. Akabinde soru çözümleri ve öğrenilenlerin sorularda nasıl uygulandığını öğrenmeleri gelmektedir. Mert Eğitim Merkezi için bir öğrencinin başarılı ve mutlu olmasından önemli bir şey yoktur.

Ümraniye üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimlerinin bedelleri de özel ders veya kurs fark etmeksizin minimumda tutulmaktadır. Minimum bedellere özel ders alabilir, minimum bedellerde oluşturulmuş maksimum verimli kurslara katılabilirsiniz. Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin girmesi öğrencilerin alacağı verimi maksimize eden en önemli kısımdır.

Ümraniye üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrenciler konu anlatımları ile konuları öğrenir. Soru çözümleri ile de öğrendiklerini uygulamayı görür. Öğretmenler bu çalışmalardan sonra öğrencilere ödev verir. Bu ödevler öğrendiklerini uygulama yönünde öğrenciyi geliştirmek içindir. Öğrenciler verilen ödevleri yaparak yapamadıklarını bir sonraki ders öğretmenlerine sordukça gelişir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.