Üniversite Giriş Sınavına hazırlık

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimleri

Üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından Mert Eğitim Merkezi’nde istediğiniz gün ve saatte alınabilen özel dersleri ve belirli gün ve saatlerde alınabilen grup eğitimlerini içerir. Dersler tamamen TYT ve AYT sınavlarına hazırlık kapsamında olup, öğrenciler üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanır.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Üniversite giriş sınavına hazırlık

Üniversite giriş sınavına hazırlık dersleri Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders olarak tamamen öğrenciye özel şekilde alınabileceği gibi grup eğitimi olarak düzenli bir şekilde haftalık bir ders programı eşliğinde de alınabilir. Birebir derslerde öğrenciye göre ilerlenirken grup eğitiminde sabit bir süreç işletilir. Birebir derslerde öğrenci istediği konuyu talep eder, zorluk çektiği soruları öğretmenine sorabilir. Öğretmen öğrenciye istediği konuları anlatarak yapamadığı soruların çözülmesinde yardımcı olur. Grup dersinde ise soru çözüm ve konu anlatım saatleri öğretmen tarafından belirlenir.

Üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen dersleri içerir. Konu anlatımı, soru çözümü, yarışmalar şeklinde ilerleyen derslerde öğrenciler motive bir şekilde sınava hazırlanır. Hayatlarının bu dönemecine hazırlanan öğrencilerin en iyi öğretmenler tarafından sınava hazırlanması için Mert Eğitim Merkezi ile görüşebilir, profesyonel branş öğretmenlerinden birebir veya grup olarak öğrenim görmek için destek alabilirsiniz.

Üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde işlenen derslerin sonunda öğrencilere ödevler verilir. Bu ödevler sayesinde derslerden alınan verim maksimum düzeye çıkar. Öğrencilerin bu ödevleri yapması konuların ilerlemesi ve öğrencilerin kalıcı bilgi edinmesini sağlar. Öğrenciler ödevlerinin haricinde ekstra soru çözerek işlenen konularla ilgili farklı soru türlerini de görebilir. Öğrenciler bol soru çözmeleri sayesinde sınava hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendirmiş olur.

Üniversite giriş sınavına hazırlık dersleri özel ders veya kurs dersi fark etmeksizin tüm dersler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde aldığınız tüm eğitimler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilir. Alanında uzman öğretmenlerin verdiği birebir dersler sayesinde öğrenciler kısa sürede hızlı bir gelişim gösterir. Bu gelişim sürdürülerek sene boyunca etkili bir çalışma ile istenilen üniversite ve bölümüne girmeye hak kazanılır.

Üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimleri planlı olarak ilerlenmesi gereken, haftalık olarak yapılan düzenli derslerle yürütülen, her dersten sonra ödevler verilen ve bol soru çözülmesi gereken eğitimlerdir. Sınava hazırlık sürecinde işlenen tüm konularla ilgili yüzlerce soru çözmek ve soru türlerine hakim olmak gerekir. Deneyimli öğretmenler tarafından işlenen dersler son derece verimli olduğundan karşılaşılan sorular da rahatlıkla çözülebilmektedir.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursu

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursu eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen dersleri içeren eğitimlerdir. Dersler haftalık olarak düzenli bir şekilde mini gruplar halinde yapılmakta olup dersten alınan verim maksimum seviyededir. Derslerin butik şekilde az sayıda öğrenci ile ilerlemesi öğrencilerdeki gelişimin tek tek gözlemlenmesini sağlamakta, öğrenciler üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursu eğitimlerinin tamamı Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Alanında uzman öğretmenler öğrencilerle tek tek ilgilenmekte, derse katılımlarını sağlamakta, ödevler ile dersten sonra da çalışmaya devam etmelerini sağlamaktadır. Öğrenciler geleceklerini kazanacakları üniversite giriş sınavında yüksek başarı elde etmeli, diğer öğrencilerin önüne geçmelidir. Yapılan tüm derslerin ve çalışmaların hedefi bu yönde planlanmaktadır.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursu eğitimleri çevre kurum ve kuruluşlara nazaran hem de uygun bedele hem de çevre okullardaki en iyi öğretmenlerden ders alınacak şekilde düzenlenmiştir. Derse giren öğretmenlerin tamamı çevredeki okullarda lise öğretmeni olarak görev alan, öğrencilerin başarması için gerekli tüm çalışmaya hakim ve öğrencilerine aşılayan, başarılı öğretmenlerdir. Derslerin deneyimli öğretmenler tarafından yapılması da öğrencilerin sınava doğru yol haritası çizmelerini kolaylaştırır.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursu eğitimleri konu anlatımı ve soru çözümü olarak ilerler. Kursa katılan öğrencilerin tamamı Türkiye Geneli sınavlara Mert Eğitim Merkezi’nde ücretsiz katılım hakkına sahiptir. Öğrenciler Türkiye Geneli sınavlar sayesinde Türkiye, İstanbul ve Maltepe çapında sıralamalarını görerek ne seviyede olduklarını belirleyebilir. Bu sınavlar sayesinde öğrenci eksiklerini de görmekte, öğretmenler de öğrencilerin eksiklerine önem vermektedir.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursu eğitimlerinde hedef tüm öğrencilerin sınavdan tam puan almasını sağlamaktır. Öğretmenler öğrencilere ders ve ödevler konusunda yüklenmektedir. Öğrencilerin başarmak için çalışmaya ihtiyaçları vardır. Öğretmenler öğrencilere gerekli bilgiyi sağladıktan sonra bu bilgiyi kullanmaları için ödevlendirmeler yapar. Bu ödevlerin yapılması dersten alınan verimi artıcı yönde etkiye sahip olduğundan öğrencilerin gerekli çalışmayı gerçekleştirmesi önemlidir.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursları

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursları olarak Mert Eğitim’de planlanan ve yürütülen tüm kurslarda kaliteli hizmet anlayışı benimsenmiştir. Kursların tamamında nitelikli öğretmenler görev almakta, kaliteli bir eğitim hizmeti sunulmaktadır. Bunun yanında tüm öğrencilerle birebir ilgilenecek bir eğitim danışmanı bulunmaktadır. Öğrenciler eğitim danışmanlarıyla istedikleri konularda her zaman görüşebilecek durumdadır.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursları, yalnızca alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından yapılan dersleri içerir. Bu derslerde konu konu ilerlenirken Türkiye Geneli Sınavlarla da öğrencilerin genel durumu belirlenir. Öğrenciler Türkiye Geneli yapılan tüm sınavlara Mert Eğitim Merkezi’nde ücretsiz olarak katılır.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursları 3 alana ayrılmaktadır. Bu alanlar sayısal, sözel ve eşit ağırlık olmak üzere, tüm alanlarda verilen eğitimler farklılık göstermektedir. Mini gruplar şeklinde yapılan bu kurslar aslında küçük özel ders grupları olarak düşünülebilir. Öğrenciler bu yolculukta birlikte hareket ederek öğretmenlerinden bazı konuların anlatılmasını, bazı soruların çözülmesini talep edebilir. Eğer tüm öğrenciler için uygunsa ders saatlerinde de değişiklik yapmak mümkündür. Burada en önem verilen durum öğrencilerin aldığı verimdir.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursları öğrencilerin TYT ve AYT sınavlarına hazırlıkları kapsamında yapılan dersleri içermekte olup tüm öğrenciler en iyi üniversite ve bölümlerine girmek hedefiyle hareket eder. Öğrencilere bu yolculukta rehber olan öğretmenlerin önemi son derece yüksektir. Bu nedenle Mert Eğitim olarak derslere girmeleri sağlanan öğretmenler, en az 10 yıl deneyim sahibi, çoğu 20 yılın üzerinde deneyimli öğretmenler olup, alanıyla ilgili tüm soruları rahatlıkla çözebilecek yetkinlikte ve kalitede eğitimcilerdir.

Üniversite giriş sınavına hazırlık kursları boyunca kullanılan tüm kaynaklar güncel yılın, en iyi yayın evlerinin kaynaklarıdır. Kurum olarak sabit bir yayın eviyle anlaşma yapmayarak en iyi kaynakları kullanmaktayız. Dönemsel olarak öğretmenlerin belirlediği en yetkin kaynaklar öğrencilerin sınava en iyi şekilde hazırlanmaları için derslerde kullanılmaktadır. Öğrencilere de bu kaynaklardan sorular verilmekte, öğrencilerin güncel sınav sorularına aşinalık kazanması sağlanmaktadır. Tüm kaynaklar alanında yetkin öğretmenler tarafından belirlenmekte olup, her öğretmen kendi dersinden sorumludur.

Üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders

Üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimlerinde Mert Eğitim’de görev alan öğretmenler iletişimi yüksek, 10 yılın üstünde bir süredir öğretmenlik hayatına devam eden branş alanlarında uzman eğitimcilerdir. Mert Eğitim’de öğretmenler öğrencilerle birebir ilgilenerek kendi branşlarında yol gösterir. Öğrenciler bu sayede geleceklerini planlarken işin ehli öğretmenlerden destek alarak güçlü bir planlama yapmış olur.

Üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimlerinde öğretmenlerin rolü son derece önemlidir. Öğretmenler öğrencilere yol gösterici olmalı, kendi alanlarındaki tüm eksiklerini gidermelidir. Öğrenci özel ders aldığı branştan eksiği kalmayacak şekilde bir öğrenim görmeli, bu öğrenim güçlü olarak tanımlanabilecek seviyede olmalıdır. Bu eğitimleri verebilecek nitelikli öğretmenlerin bulunduğu nadir kurumlardan biri olan Mert Eğitim’den üniversite hazırlık kapsamında her branş için destek alabilirsiniz.

Üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimleri sayesinde öğrenci birebir olarak takip edilerek gelişimi gözlemlenebilir. Öğrenciye yerinde müdahale edilerek eksikleri anında giderilebilir. Bu da öğrencinin zaman kaybetmemesi ve hızla ilerlemesi, bol soru çözmeye zaman ayırabilmesine olanak sağlar. Üniversite giriş sınavına hazırlık kapsamında yapılabilecek en değerli çalışma bol soru çözmektir. Öğrenciler tüm öğrendikleri ile ilgili bol miktarda soru çözmeli, bu soru çözümlerinin sınırı bulunmamaktadır.

Üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimleri öğrencilere eksik oldukları konuların birebir anlatılmasını sağlar. Günümüzde özel ders bir lüksten ziyade ihtiyaç halini almış, her öğrencinin birtakım konularda zorluk çektiği görülmektedir. Bu kapsamda Mert Eğitim de öğrenciler ve takibi veliler için son derece kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkların başında özel ders bedelinin minimumda tutulması gelmekte, bir diğer kolaylık olarak da toplu özel ders alımlarındaki ödeme kolaylığıdır. Her öğrenci bu avantajlardan faydalanabilmektedir.

Üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimleri sayesinde öğrenciler hazırlandıkları sınavın gerçekliğine erişebilir. Eğitim danışmanları sayesinde öğrenciler kazanmak istedikleri üniversite ve bölümlerin ne kadar çaba gerektirdiğini öğrenir. Öğrencilerin yapması gereken net sayıları öğrencilere gösterilir. Üniversitelerin giriş puanlarını öğrencilerin bilmesi sağlanır. Bu da öğrencilerin gerçekten istediklerini kazanmaları için gerekli olan çalışmayı beraberinde getirir. Bu sayede öğrenci yıl boyunca bolca emek vererek istediği üniversite ve bölümü kazanabilir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.