MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm matematik konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

En Az 10 Yıl Deneyimli
Matematik Öğretmenleri

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 Ders 40 Dakika Sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

Üsküdar 10.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 10.Sınıf matematik özel ders eğitimleri alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden alınmak istendiğinde Mert Eğitim Merkezi'nden alınır. Mert Eğitim Merkezi Altıntepe'de, minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir bir mevkide bulunmaktadır. Öğrenciler tüm ilçelerden Mert Eğitim'e kolaylıkla ulaşabilir, tüm ulaşım araçlarına yakın konumda olan Mert Eğitim'de öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli olması da Mert Eğitim'i cazip kılan bir başka yönüdür.

Üsküdar 10.Sınıf matematik özel ders eğitimleri için birebir ders veren matematik öğretmenleri kapsamında Mert Eğitim'de görev alan matematik öğretmenleri değerlendirdiğimizde görürüz ki, tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, devlet ve özel okullarda görevli, alanında uzman, profesyonel matematik öğretmenleridir. Deneyimli branş öğretmenleri kadrosu ile tüm öğrencilere hizmet veren Mert Eğitim Merkezi'nde öğrenciler birebir derslerden sonra gözle görülür gelişme sergiler.

Üsküdar 10.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini Küçükyalı'da bulunan Mert Eğitim Merkezi'nden alan öğrenciler sınıflarında hemen fark edilir. Derse katılımları artar, yapabildikleri sorular çoğalır, sınıfta matematik öğretmeni bir soru sorduğunda özel ders alan öğrenci rahatlıkla cevaplayabilir. Bu gelişme hem okuldaki yaşam kalitesini, hem ailenin gururlu olmasını hem de öğretmenlerinin yüksek sözlü notu vermesini sağlar. Mert Eğitim'de sevmediğiniz dersi sever, kötü not aldığınız dersten yüksek not alarak durumu toparlarsınız.

ozel-matematik-10-sinif-ders
matematik-10-ders-sinif-ozel
sinif-10-matematik-ders-ozel
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.