MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm matematik konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

En Az 10 Yıl Deneyimli
Matematik Öğretmenleri

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 Ders 40 Dakika Sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

Üsküdar 4.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 4.Sınıf matematik özel ders eğitimleri diğer tüm derslerin olduğu gibi Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde verilmektedir. 4.Sınıf öğrencilerinin matematik ders notlarını yükseltebilmeleri birebir matematik dersi almalarına bağlıdır. Öğrenciler matematik derslerini kaçırmış olabileceği gibi konuları da anlamamış olabilir. Bu gibi durumlarda matematik özel dersiyle öğrencinizin matematik dersindeki eksiğini çok kısa zamanda toparlayabilirsiniz.

Üsküdar 4.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren matematik öğretmenlerinin iyi matematik öğretmenleri olması gerekir. Eğer 4.sınıf gibi hassas bir süreçte olan öğrenciye temel matematik bilgisini yanlış verirseniz bir ömür bu yükü öğrencinin taşımasına neden olursunuz. 4.Sınıf öğrencilerin matematik bilgilerinin yaratıldığı, temel olarak belirtilen bir sınıftır. Matematik temelleri 4.sınıfta sağlamlaştırılarak yeni konulara geçiş yapılır. İyi bir matematik öğretmeninden birebir eğitim almak bu sınıfta gereklilikten çok zorunluluktur.

Üsküdar 4.Sınıf matematik özel ders eğitimleri eğer ihtiyaç durumundaysa en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden alınabilir. Mert Eğitim Merkezi'nde 4.sınıf matematik özel derslerine en az 10 yıl deneyimli, çevre okullarda görevli matematik öğretmenleri girmektedir. Kısa sürede başarıyı yakalamak için matematik özel ders alabilir, haftalık olarak sabitleyebilir, 4.sınıf boyunca öğrencinizin matematik dersinde iyi bir konuma gelerek dersi sevmesini sağlayabilirsiniz.

4-sinif-ozel-matematik-dersi
4-matematik-ders-sinif
ozel-4-matematik-sinif-ders
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.