LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden LGS matematik özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm matematik konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

En Az 10 Yıl Deneyimli
Matematik Öğretmenleri

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 Ders 40 Dakika Sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

Üsküdar lgs matematik özel ders

Üsküdar LGS matematik özel ders eğitimleri birebir olarak Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilir. 6,7,8.Sınıf öğrencileri LGS'ye yönelik matematik özel ders eğitimi alabilir. LGS matematik özel ders eğitiminde öğrenciler tamamen LGS sınavına odaklanmakta, LGS sınavına benzer sorular üzerinde çalışmakta, LGS sınavında çıkabilecek konular üzerinde eğitim almaktadır. LGS özel matematik dersi eğitimleriyle öğrenciler test türü soruları çözmeye öğrenmekle birlikte, zaman içerisinde hızlanmakta süreyi iyi değerlendirmeyi öğrenmektedir.

Üsküdar LGS matematik özel ders eğitimlerini haftalık olarak 2,4,6 ders şeklinde sabitlemek oldukça faydalıdır. Öğrenciler düzenli olarak matematik dersi alarak sınavda çıkabilecek matematik sorularına benzer sorular görme, çözme, değerlendirme fırsatını elde eder. Sınavda sorulan soru tarzları genel olarak okulda işlenen derslerden farklı olduğundan özellikle LGS sınavının uzmanı matematik öğretmenlerinden destek almak önemli bir adımdır. LGS sınavında matematik soruları çoğu öğrencilerin yapamadığı sorular olduğundan doğru olarak çözdüğünüz her matematik sorusu için binlerce kişinin önüne geçersiniz.

Üsküdar LGS matematik özel ders eğitimlerini Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri verir. Birebir alabileceğiniz LGS matematik özel ders eğitimlerini aynı zamanda 2 kişi de alabilirsiniz. 2 Kişi birlikte özel ders alındığında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilir. Derslerin Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde oluşu öğrenciler için ortak nokta teşkil etmektedir. Öğrenciler kurumda belirtilen saatte buluşarak özel derslerini alabilir.

lgs-matematik-dersi
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.