LGS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden LGS özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LGS ÖZEL DERS

Mert Eğitim Merkezi'nde görev alan LGS branş öğretmenleri çevre okullarda görevli, 10 yılı aşkın süre deneyim sahibi, yüzlerce öğrenciye LGS branş özel ders vermiş ve verimli olmuş, başarılı sonuçlar almış eğitimcilerdir. LGS branş özel ders eğitimi ortaokul sınıfları için alınabilir. Her sınıf için alanında uzman öğretmenler eğitim verir. Sizler de deneyimli LGS branş öğretmenlerinden özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi'nin eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN ÖĞRENCİLER GELMEKTEDİR.

Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk

Üsküdar LGS özel ders

Üsküdar LGS özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Üsküdar ilçesinden Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek özel derslerinizi alabilirsiniz. En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’nin eğitim danışmanlarıyla görüşüp randevunuzu oluşturmaktır.

Üsküdar LGS özel ders eğitimlerinin amacı öğrencilerin en iyi liselere girebilmeleri için gereken puanı kazanmalarını sağlamaktır. Başarı derecesi sonuç olarak kabul edilmekte, birebir derslerin düzenli olarak tekrar etmesi gerekmektedir. Haftalık bir program oluşturarak birebir özel ders eğitimlerinizi alabilir, eksiklerinizi kısa sürede tamamlayarak sınava hazırlanabilirsiniz.

Üsküdar LGS özel ders eğitimleri LGS sınavında sorumlu olduğunuz tüm derslerden olmaktadır. Bu derslerin hangilerinden birebir ders almak istediğinize karar vererek kendi programınızı oluşturabilirsiniz. Tüm dersleri görmek isteyen öğrenciler için örnek programlardan da yararlanabilirsiniz. Özel dersler tamamen talebe göre işleyen spesifik dersler olduğundan yalnızca LGS matematik alıp diğer derslerden destek almayabilir veya tüm derslerden haftada 2 ders alarak güçlü bir hazırlık ta yapabilirsiniz.

Üsküdar LGS özel ders eğitimlerinde öğrencilerin maksimum verim almaları için özel derslerinizi sabitlemeniz önerilir. Haftalık belirlediğiniz gün ve saatlerde özel dersler alınarak başarıya kademe kademe erişilebilir. Sınava son 2 ay kala alınan özel derslerle ancak durum toparlaması yapılabilir. Daha önceden başlanması gereken bir hazırlık yerine 2 ayda öğrenciye yüklenerek yapılan bir çalışma gerekeni vermeyebilir.

Üsküdar LGS özel ders eğitimlerinin sene başında kararlaştırılıp düzenli olarak alınması önerimizdir. Öğrenci öğretmenine de kısa sürede alışır, öğretmenler öğrenciyi tanır, hangi konularda eksik olduğunu bilerek o konulara yönelir, hızla eksiklerini gidererek sınava en iyi şekilde hazırlar. Tüm derslerden ders almak öğrencilerin eksiklerini giderebilmeleri adına önemlidir. Başarılı sonuçlar almak için düzenli bir ders çalışma, programın dışında da soru çözme, çözemediklerini sorarak nasıl çözülebileceğini öğrenme olmazsa olmazdır.

Üsküdar LGS birebir ders

Üsküdar LGS birebir ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da gerçekleşmektedir. Her öğrenci istediği dersten ve hatta istediği konu için özel ders alabilme ayrıcalığına sahiptir. Mert Eğitim’de deneyimli öğretmenler öğrencilerin kısa sürede eksiklerini giderebilmeleri ve LGS sınavına eksiksiz hazır olmalarını sağlamaktadır.

Üsküdar LGS birebir ders eğitimleri tüm LGS derslerini içermektedir. Her dersin öğretmeni farklı olup tüm öğretmenler alanlarında uzman, en az 10 yıl deneyimli, profesyonel öğretmenlerdir. Başarılı öğretmenler öğrencilerin de sınavda başarılı olabilmeleri için özverili bir şekilde çaba gösterir. Öğrencilerin de öğretmenlerine yardımcı olmaları, ödevlerini zamanında yapmaları, onlara verilen görevleri eksiksiz yerine getirmeleri beklenir.

Üsküdar LGS birebir ders eğitimleri tamamen öğrencide biten bir eğitim biçimidir. Kimi öğrenci tek derste dünyaları da öğrenebileceği gibi kimi öğrenci de tek derste tek bir konuyu tam öğrenememiş te olabilir. Burada konunun zorluğu ve öğrencinin temelinin ne kadar sağlam olduğu söz konusu olmaktadır. Daha önceleri de sağlam bir şekilde ilerlemiş öğrenciler yeni ve anlamadıkları konuları rahatlıkla kavrayarak ilerleme kaydedebilir.

Üsküdar LGS birebir ders eğitimleri farklı dersler üzerinden gerçekleşir. LGS sınavında sorumlu olunan tüm derslerin öğretmenlerinden birebir ders alarak LGS sınavına hazırlanabilirsiniz. Sınav sistemini yakından takip eden Mert Eğitim öğretmenlerinden destek ve özel ders alabilir, deneyimli öğretmenlerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Üsküdar LGS birebir ders öğretmenleri çevre okullarda görevli, en az 10 yıl deneyimli öğretmen kadrosundan oluşmaktadır. Tüm öğrenciler ders ve konu ne olursa olsun Mert Eğitim Merkezi’nden kesin olarak verim alır. Lakin kurum öğretmen değişikliği taleplerine açıktır. Dilediğiniz zaman farklı bir öğretmenle devam etmek isteyebilirsiniz. Her öğretmenden öğrenebileceğiniz bir şeyler mevcuttur.

Üsküdar LGS matematik dersi

Üsküdar LGS matematik dersi eğitimleri birebir olarak deneyimli öğretmenlerle yapılır. İşinde uzman, başarılı matematik öğretmenleri öğrencilerin kısa sürede eksiklerini gidererek LGS sınavına en iyi şekilde hazır olmalarını sağlar. Matematik testinde eksiksiz ve doğru cevaplandırabilmek adına matematik özel ders eğitimi alınır. Bu çerçevede alınan ders sayısı ve öğrencinin hedeflerini gerçekleştirme azmi son derece önemlidir.

Üsküdar LGS matematik dersi konu anlatımları ve soru çözümleri üzerine oturtulmuştur. Konu anlatımı yapan öğretmenler daha sonrasında öğrenilenlerin sorularda nasıl uygulandığını öğrencilerine gösterir. Bu sayede öğrenciler öğrendiklerini uygulamayı görebilir. Öğretmenler öğrencilerine ödevler vererek farklı soru türlerini görmelerini ister. Ödevlerini yapan öğrenciler dersten alınabilecek maksimum verimi alır.

Üsküdar LGS matematik dersi eğitimleri birebir olarak yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde bir arkadaşınızla LGS matematik özel ders almak istediğinizde özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Öğrencilerin derslerden maksimum verim alabilmeleri derslere düzenli katılımları ve verilen ödevleri zamanında yapmaları sayesinde mümkündür.

Üsküdar LGS matematik dersi ile öğrenciler matematik konularını öğrenerek soruları nasıl çözebileceklerini bilir. Verilen ödevler soru çözümü ödevleri olduğundan eksiksiz yapılması ve hatta doğru kaynaklardan bol soru çözümü yapılması gerekir. Bu sayede öğrenciler LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanmış olur.

Üsküdar LGS matematik dersi öğrencilerin en çok zorluk çektiği ve talepte bulunduğu matematik sorununu ortadan kaldırmak için alınan derslerdendir. LGS’ye yönelik matematik özel ders alan öğrenciler fark edilir şekilde gelişme göstererek matematik sorularını rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelir. Başarılı öğrenciler başarılı matematik öğretmenleri tarafından yetiştirilen öğrenciler olmaktadır. Sizler de başarılı öğretmenlerden ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

Üsküdar LGS fen bilimleri dersi

Üsküdar LGS fen bilimleri dersi deneyimli fen bilimleri öğretmenleri tarafından yapılır. Öğrenimin en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından sağlandığı Mert Eğitim Merkezi’nde özel derslerden verim alınma garantisi bulunmaktadır. Öğrenciler deneyimli öğretmenlerle ders yaptıklarında kesin sonuç alır. Yine de veli veya öğrenciler öğretmen değiştirme haklarına sahiptir. Tüm öğrenci ve veliler diledikleri zaman öğretmen değişikliği için eğitim danışmanlarıyla görüşmekten çekinmemelidir.

Üsküdar LGS fen bilimleri dersi de diğer tüm dersler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Dersler birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Öğrenciler arkadaşlarıyla özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. İşinde uzman başarılı öğretmenler öğrencilerin de başarılı olmaları için gerekli tüm çalışmayı gerçekleştirir.

Üsküdar LGS fen bilimleri dersi en az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenleri tarafından verilir. Derslerde konu anlatımları ve soru çözümleri yapılarak dersin en iyi şekilde kavranması sağlanır. Özel dersler birebir olarak yapıldığından öğrencilerin derse katılımları tamdır. Öğrencilerin başarılı sonuç almaları dersten sonra yapılan ödevler ve soru çözümlerine doğrudan bağlıdır. Yalnızca konu anlatımları ile geçiştirilen derslerden maksimum verim alınamaz. Verilen ödevler soru çözümlerine yönelik olduğundan eksiksiz ve zamanında yapılması şarttır.

Üsküdar LGS fen bilimleri dersi öğrencilerin LGS sınavında çıkacak olan fen bilimleri sorularına hazırlanmalarını sağlamak adına yapılır. Dersler istenilen gün ve saatlerde, istenilen yoğunlukta alınabilir. Birebir fen bilimleri dersi alarak kısa sürede toparlama yapmak, yeni konuları öğrenmek, eski konuların üzerinden geçmek ve sınava en iyi şekilde hazırlanmak mümkündür.

Üsküdar LGS fen bilimleri dersi düzenli olarak haftalık sabitlenen dersler şeklinde yapılır. Lakin öğrenciler yalnızca 1 konuyu öğrenmek için de özel ders alabilir. Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders alımında herhangi bir şart bulunmamaktadır. Öğrencilerin taleplerine yönelik özel ders almaları her zaman mümkündür.

Üsküdar LGS Türkçe dersi

Üsküdar LGS Türkçe dersi eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde görevli LGS Türkçe öğretmenleri en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenleridir. Öğrenciler birebir Türkçe dersini haftalık olarak sabitleyerek LGS sınavına düzenli bir çalışmayla hazırlanabilir.

Üsküdar LGS Türkçe dersi eğitimlerinde öğrenciler ilk olarak konu anlatımlarıyla konuyu öğrenir. Daha sonrasında öğrenilenleri uygulamaya geçerek soru çözümleri yapar. Soru çözümleriyle birlikte ders pekiştirilir ve kalıcı öğrenim sağlanır. Akabinde bir sonraki derse yapılarak getirilmesi için ödevlendirme yapılır. Bu ödevleri eksiksiz ve zamanında yapan öğrenciler dersten maksimum verim alır.

Üsküdar LGS Türkçe dersi eğitimleri LGS kursları dahilinde alınabileceği gibi birebir olarak ta alınabilir. Öğrenciler eksik oldukları konuları hızla toparlayarak LGS sınavına yönelik çalışmalarını sürdürebilir. Başarılı öğrenciler öğretmenlerini iyi dinleyen, verilen ödevleri zamanında yapan, aynı zamanda öğrendikleri ile ilgili soru çözen öğrenciler olmaktadır.

Üsküdar LGS Türkçe dersi eğitimlerinde yeni sınav sistemini bilen deneyimli öğretmenler görev alır. Sınav sisteminin değişmesi soruların soruluş tarzlarını ve cevapların düşünülme şeklini de değiştirmiştir. Bu kapsamda LGS hazırlık yapan öğretmenlerin son derece deneyimli olması ve öğrencilere istenileni verebilmesi önemlidir.

Üsküdar LGS Türkçe dersi eğitimlerinde de diğer tüm eğitimlerde olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli, aktif olarak okullarda görev alan Türkçe öğretmenleri görev alır. Her branşa özel öğretmenin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi’nde tüm eksiklerinizi gidererek sınava hazırlık yapabilirsiniz. Dilediğiniz konulardan eğitim alabileceğiniz gibi baştan sona tüm konuların üzerinden hızla da geçebilirsiniz.

Üsküdar LGS sosyal bilgiler dersi

Üsküdar LGS sosyal bilgiler dersi öğrencilerin LGS sınavında sosyal bilgiler sorularını eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplandırmalarını sağlamak adına yapılır. Öğrenciler öncelikle anlamadıkları konuların profesyonel bir öğretmen tarafından anlatılmasıyla aydınlanır. Akabinde konu ile ilgili konu kavrama testleriyle ders pekiştirilerek kalıcı öğrenim sağlanır.

Üsküdar LGS sosyal bilgiler dersi kapsamında yapılan birebir derslere öğrenciler konuları öğrenir. Konuları kavrayan öğrencilere dersten sonra yapmaları için konu ile ilgili testler verilir. Bir sonraki derse bu testlerin yapılarak gelinmesi beklenir. Bu görevi layıkıyla yerine getiren öğrenciler dersten kesin verim alır. Yapamadıklarını sorabileceği deneyimli bir sosyal bilgiler öğretmenine sahip öğrenci derste anlamadığı yer kalmadan ilerleme kaydeder.

Üsküdar LGS sosyal bilgiler dersi ile öğrenciler LGS sınavında çıkabilecek olan sosyal bilgiler yani inkılap sorularını rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelir. Deneyimli öğretmenler öğrencileri LGS sorularına karşı hazırlamakla görevlidir. Öğrenciler istedikleri konuların anlatımlarını talep edebileceği gibi LGS sınavına baştan sona hazırlık ta isteyebilir.

Üsküdar LGS sosyal bilgiler dersi tamamen öğrenciye özel olarak gerçekleştirilir. Öncelik LGS sınavına hazırlık olup sonrasında 8.sınıf inkılap dersine destek olarak ta dersler yapılır. Öğrenciler LGS sınavında çıkabilecek olan sosyal bilgiler sorularına karşı birebir dersler sayesinde hazır olur. En çok doğru soruyu çözebilen öğrenciler diğer öğrencilerin önüne geçerek iyi liselere girme hakkı kazanır.

Üsküdar LGS sosyal bilgiler dersi birebir özel ders şeklinde yapılır. Derslerde öğrenim sunan öğretmenler çevre okullarda görevli sosyal bilgiler öğretmenleridir. Aynı zamanda en az 10 yıl deneyimli öğretmenler öğrencilere yeni sınav sistemine uygun bir öğrenim sunar. Bu sayede öğrenciler sınav sistemine hemen adapte olarak sınava yönelik sorular çözerek alışır.

Üsküdar LGS İngilizce dersi

Üsküdar LGS İngilizce dersi eğitimlerinde öğrenciler tamamen LGS sınavına yönelik olarak hazırlanır. LGS sınavında çıkan ve çıkabilecek olan İngilizce sorularının çözümlerini öğrenen öğrenciler çıkabilecek sorulara karşı hazır olmaları sayesinde soruları doğru cevaplandırabilme olasılıkları artar. İngilizce ezberden öte anlaşılarak ilerlenmesi gereken bir ders olarak kabul edilip, bol soru çözümü şarttır.

Üsküdar LGS İngilizce dersi eğitimleri de diğer tüm eğitimlerin olduğu gibi Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da verilmektedir. Birebir özel İngilizce dersi olarak yapılan LGS hazırlık eğitimleri öğrencilerin kişisel potansiyellerini ortaya çıkarmak için oldukça faydalıdır. Öğrenciler okulda yeterince öğrenemediklerini birebir derslerle kesin olarak öğrenir.

Üsküdar LGS İngilizce dersi eğitimlerinin birebir özel ders olarak yapılması öğrencilerin de derslerden mutlak verim almalarını sağlar. Alanında uzman İngilizce öğretmenleri tarafından LGS’ye hazırlanan öğrenciler İngilizce sorularını kolaylıkla doğru cevaplandırabilir. Öğrenciler aynı zamanda İngilizce konularından anlamadıklarını öğretmenlerine sorabilir, sınava kusursuzca hazırlanabilir.

Üsküdar LGS İngilizce dersi eğitimleri öğrencilerin LGS sınavında sorulacak olan İngilizce sorularının tamamını doğru ve eksiksiz bir şekilde cevaplandırabilmeleri için yapılmaktadır. Öğrenciler öncelikle LGS sınavında sorumlu olunan İngilizce konularından birebir eğitim alır. Sonrasında çıkabilecek sorulara yönelik öğrenciler yetiştirilir. Bu sayede öğrenciler sınava tam teşekküllü şekilde hazır hale gelir.

Üsküdar LGS İngilizce dersi eğitimleri birebir olarak yapılmaktadır. Öğrenciler birebir özel derslerle kısa sürede eksiklerini gidererek sınava yönelik çalışmaya başlayabilir. LGS hazırlık derslerinde haftalık olarak derslerinizi sabitlemeniz verimli bir ilerleme için oldukça faydalıdır. Lakin yalnızca ihtiyaç halinde de alabilir, konu eksiklerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Sınavda tüm öğrencilere başarılar dileriz.

lgs-ozel-ders-birebir
lgs-birebir-ozel-ders
lgs-birebir-ders
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.