MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm matematik konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

En Az 10 Yıl Deneyimli
Matematik Öğretmenleri

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 Ders 40 Dakika Sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk

🎓 MAKALELER

Üsküdar matematik özel ders

Üsküdar matematik özel ders eğitimleri birebir olarak Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır. Açık adresi iletişim bölümünden alarak kuruma gelebilir, özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilir, eğitim danışmanlarıyla özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Tüm dersler Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Kurumun dışında herhangi bir yere özel ders için öğretmen gönderilmemektedir.

Üsküdar LGS matematik özel ders

Üsküdar LGS matematik özel ders eğitimlerinin haricinde 6.sınıf öğrencilerine yönelik, 7.sınıf öğrencilerine yönelik ve 8.sınıf öğrencilerine yönelik lise giriş sınavına hazırlık kursları düzenlenmektedir. Bu kurslarda LGS matematik grup ders eğitimi alınabilmektedir. Lakin birebir ders alarak LGS sınavına hazırlanmak isterseniz matematik dersi ve diğer tüm dersleri özel ders olarak alabilirsiniz. LGS matematik özel ders eğitimleri de diğer dersler gibi Küçükyalı’da en az 10 yıl deneyimli öğretmenler eşliğinde gerçekleşir.

Üsküdar LGS matematik özel ders

Üsküdar TYT matematik özel ders

Üsküdar TYT matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler tamamen TYT sınavındaki matematik konularından eğitim alır. TYT sınavına yönelik matematik özel ders eğitimi alarak kısa sürede TYT sınavına hazırlık yapmak mümkündür. Aynı zamanda birebir eğitimlerde okula destek olarak ta matematik dersi yapmak mümkündür. İşlenecek konuları kendiniz belirleyebilir, öğretmeninizden anlamadığınız yerleri anlatmasını, nasıl yapılacağını öğretmesini isteyebilirsiniz. Özel derslerde amaç daha hızlı ve eksiksiz yol almaktır. Temel amaç öğrencinin TYT sınavında çıkan matematik sorularını eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplandırmasını sağlamaktır.

Üsküdar TYT matematik özel ders

Üsküdar AYT matematik özel ders

Üsküdar AYT matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler üniversite giriş sınavının 2.oturum sınavı olan AYT’ye yönelik eğitim alır. AYT sınavında çıkabilecek sorulara karşı özel olarak hazırlanan öğrenciler birebir özel dersle veya YKS kursları kapsamında matematik eğitimi alabilir. AYT matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler istedikleri gün ve saatler için randevu oluşturur. Haftalık olarak düzenli bir şekilde AYT matematik özel ders eğitimi alır. Öğrenciler zorluk çektikleri konularda birebir eğitim alarak AYT’ye en iyi şekilde hazırlanır.

Üsküdar AYT matematik özel ders

Üsküdar YKS matematik özel ders

Üsküdar YKS matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin TYT ve AYT sınavına hazırlığı sağlanır. Özellikle sayısal ve eşit ağırlık öğrencileri AYT sınavına da hazırlık eğitimi kapsamında matematik özel ders alır. Yalnızca sözel öğrenciler AYT sınavı kapsamında matematik eğitimi almazlar. Sözel öğrencileri yalnızca TYT matematik eğitimi alarak matematikle ilişkilerini uzatmazlar. Sözel öğrencilerin Türkçe, Edebiyat, Sosyal Bilgiler, Tarih, Coğrafya gibi daha farklı alanlardan hazırlanmaları gerekir. Kurumumuzda tüm derslerden eğitim alabilir, YKS’ye en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Üsküdar YKS matematik özel ders

Üsküdar 2.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 2.Sınıf matematik özel ders eğitimleri genellikler öğrencilerin 2.sınıf matematik derslerinde geri kalması veya sınavlardan düşük not almalarından dolayı ihtiyaç haline gelmektedir. Öğrenciler birebir matematik dersleri sayesinde hem düşük notlarını düzeltebilir hem de düşük notlarını bir sonraki sınav yükseltebilir. Öğrencilerin temellerinin atıldığı ilkokul sınıflarında matematik özel dersi almak ileriki yaşamlarında matematik dersinde kolayca ilerlemeleri için bir potansiyel yaratır. Öğrencilerinizin matematikte eksiksiz ilerlemesi ileride başarılı olmalarını kesinleştirir.

Üsküdar 2.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 3.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 3.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinin temel ihtiyaç şekli okul notları ve öğrencilerin matematik temelinin sağlam olmasıdır. Eğer öğrenciler yeni öğrendikleri matematik konularına adapte olamaz, tam olarak anlayamazsa matematikte başarıyı yakalayamaz ve matematik dersini de bu sebeple sevmez. İlkokul sınıflarında matematik dersini sevmeyen öğrenciler ileriki sınıflarda da matematik dersinde devamlı başarısız olur. Bunun önüne geçmenin en kolay yolu birebir matematik eğitimi ile öğrencilerin anlamadıkları konuları onlara öğretebilecek özel bir öğretmenden ders almaktır.

Üsküdar 3.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 4.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 4.Sınıf matematik özel ders eğitimi birebir alınabileceği gibi 2 kişi olarak ta alınabilmektedir. 2 Kişi özel ders alındığında özel ders ücreti yarı yarıya paylaşılmaktadır. En az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından yapılan birebir dersler sayesinde 4.sınıf öğrencilerinin matematik ders notları yüksek olmaktadır. Düzenli olarak alınan 4.sınıf matematik özel dersleri sayesinde öğrenciler sınıflarında matematik dersinde başarılı öğrenciler olarak bilinir. Birebir matematik dersi alan bir öğrenci ile hiç destek almayan bir öğrenci arasında büyük farklar oluşmaktadır. Hele ki öğrencinin matematik temellerinin atıldığı 4.sınıf gibi bir sınıfta destek alması son derece faydalıdır. İleriki öğrencilik hayatında öğrenciler aldıkları bu dersler sayesinde daha başarılı olmaktadır.

Üsküdar 4.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 5.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 5.Sınıf matematik özel ders eğitimleri ortaokul öğrencilerinin yeni konular görmeye başlamalarından dolayı zorluk çektikleri dönemlerde büyük ihtiyaç haline gelmektedir. En az 10 yıl deneyimli ortaokul matematik öğretmenlerinden birebir destek alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi sizlere bu zorlu dönemde destek vermektedir. Özel ders bedelleri olarak minimumda uygulanan ücret politikası ve öğretmenler olarak en iyilerini tercih eden Mert Eğitim Merkezi, tüm öğrenciler ve tüm sınıflar için vazgeçilmez bir eğitim kurumudur.

Üsküdar 5.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 6.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 6.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin okulda yeni öğrendikleri konuları anlayamaması, geride kalması, okula gidememesi, sınav zamanı gelirken sınava eksiksiz hazırlanmak istemesi gibi durumlarda bolca talep görür. Öğretmenlerin Mert Eğitim Merkezi’nde iyi olması sayesinde öğrenci ve veliler de her sınav dönemi tüm derslerden özel ders alır. Mert Eğitim Merkezi’nden düzenli destek alan öğrencilerin başarısız olması imkansızdır. Yalnız sınav dönemi alınan 1,2 dersle durumu toparlamak son derece zordur. Bu sebeple eğer bir derste zorluk çekiyorsanız ve eksikleriniz her gün daha da büyüyorsa düzenli olarak özel ders almalı ve o dersi bir sorun olmaktan kurtarmalısınız.

Üsküdar 6.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 7.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 7.Sınıf matematik özel ders eğitimleri LGS arifesinde olan bir öğrenci için son derece önemlidir. Öğrenciler 7.sınıfta matematik dersinde seneyi bol eksikle kapatır. 8.Sınıf geldiğinde ise 7.sınıfta bırakılan eksikler öğrencileri takip eder. Bu sebeple 7.sınıfta bir kurs desteği almasak bile özellikle matematikten eksik oldukça veya düzenli olarak özel ders desteği almakta fayda vardır. Başarılı öğrenciler yetiştiren Mert Eğitim Merkezi’nin en iyi matematik öğretmenlerinden faydalanabilir, 7.sınıfta eksiğinizin kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Üsküdar 7.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 8.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 8.Sınıf matematik özel ders eğitimleri LGS sınavına girecek olan öğrencilerin talep ettikleri eğitimlerdir. Öğrenciler 8.sınıfa kadar geçen sürede eksik oldukları matematik konularından ve 8.sınıf matematik konularından LGS’ye yönelik eğitim alabilir. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından öğrencilerin eksikleri giderilir, matematik konularının tamamının üzerinden geçilir, zorluk çekilen konuların anlatımları yapılır, her konudan mutlaka soru çözülür. Öğrenciler LGS gibi önemli bir sınavda matematik sorularını eksiksiz ve doğru bir şekilde yapmayı hedefler. Öğretmenlerinin verdikleri ödevleri yapanlar, iyi dinleyip bol soru çözenler ve yapamadıklarını özel derslerde soranlar LGS sınavında matematik testinden kesinlikle başarılı sonuçlar elde eder.

Üsküdar 8.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 9.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 9.Sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin ortaokuldan sonra liseye geçtiklerinde ortaokuldaki gibi olacağını düşünüp ona göre hareket ettiklerinden notlarının düşük gelmesi sonucunda talep gören eğitimlerdir. Aslında bu durumlarda önemli olan öğrencinin matematikten zorluk çektiğini gördüğümüz gibi bir destek arayışına girmektir. Mert Eğitim Merkezi’nden matematik özel ders eğitimi alarak kısa sürede eksiklerinizi giderebilir, sınavlardan düşük not almadan müdahale ederek öğrencilerinizin başarılı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Üsküdar 9.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 10.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 10.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin özellikle 9.sınıf ve 10.sınıf matematik konularından eksik oldukları konular için dersler işlenir. Konu anlatımları ve soru çözümleri bir arada ilerletilerek öğrencilerin tüm eksikleri giderilir. Öğrencilerin matematik dersinde başarıyı yakalamaları bazen ufak bir desteğe bağlıdır bazen ile düzenli olarak desteğe bağlıdır. Bu durumlarda matematik öğretmenlerimizden destek almaktan çekinmeyiniz. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri sayesinde matematik bir sorun olmaktan çıkar.

Üsküdar 10.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 11.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 11.Sınıf matematik özel ders eğitimleri artık üniversite hazırlık seviyesinde eğitim almayı gerektirir. 11.Sınıf konuları özellikle AYT sınavında oldukça geçerli olduğundan bir YKS kursuna katılmak faydalı olacaktır. Diğer dersleri halledebilen öğrenciler yalnızca matematik dersinden desteğe ihtiyaç duyuyorlarsa o zaman özel ders alarak eksiklerini giderebilir, düzenli olarak YKS’ye yönelik matematik özel dersi alabilir.

Üsküdar 11.sınıf matematik özel ders

Üsküdar 12.Sınıf matematik özel ders

Üsküdar 12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri üniversiteye giriş sınavına hazırlık yapan öğrencilerin en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından sınavın matematik sorularına hazırlanmalarını kapsar. Öğrenciler okul sınavlarına da destek alabildiği gibi YKS’de sorumlu oldukları TYT veya AYT sınavlarına yönelik de özel ders eğitimi alabilir. Öğrenciler YKS matematik konularından baştan sona eğitim almak için YKS hazırlık kurslarına katılabilir. Bu kurslarda diğer derslerden de eğitim alarak YKS sınavına hazırlanırlar. Lakin yalnızca matematik dersinde eksiklik hisseden öğrenciler birebir YKS matematik özel dersi alarak sınavın matematik sorularına en iyi şekilde hazırlık yapabilir.

Üsküdar 12.sınıf matematik özel ders

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.