YKS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden YKS branş özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 YKS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli YKS branş öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 9.Sınıf, 10.Sınıf, 11.Sınıf, 12.Sınıf, mezun olmak üzere tüm öğrenciler TYT ve AYT sınavlarında sorumlu oldukları tüm branşlardan özel ders desteği talep edebilir.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli YKS branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

Üsküdar YKS Özel Ders

Üsküdar YKS özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimlerimiz gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir. Deneyimli branş öğretmenlerinden birebir ders alarak üniversite giriş sınavına hazırlık yapabileceğiniz en nitelikli kurum olan Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı profesyonel bir kurumdur.

Üsküdar YKS özel ders eğitimleri birebir olarak yapıldığından lise 1’den lise 4’e kadar tüm öğrencilerin alabileceği niteliktedir. Aynı zamanda mezun öğrenciler birebir ders alarak sınava hazırlandıklarında oldukça verim almakta, güzel bölümler ve iyi üniversiteler kazanabilmektedir.

Üsküdar YKS özel ders eğitimlerinin genel yapısı konu anlatımı ve soru çözümü olarak kombine bir şekildedir. Öğrenciler öncelikle bilmedikleri konuları öğrenir. Daha sonra öğrendiklerini YKS sınavında çıkabilecek sorular bazında uygulamaya koyar. Öğretmenler öğrencilerin öğrendiklerini nasıl kullanabileceklerini gösterir.

Üsküdar YKS özel ders eğitimlerinde konu anlatımlarıyla konulara hakim olmuş öğrenciler soru çözümlerini nasıl yapacaklarını öğrendikten sonra ödevlendirilir. Ödevlerin zamanında yapılması ve bir sonraki derse yapılamayan soruların öğretmene sorulması son derece önemlidir. Düzenli olarak ödevlerini yapan ve öğretmenlerine yapamadıklarını soran öğrenciler maksimum verim alır.

Üsküdar YKS özel ders eğitimlerinde temel amaç öğrencilerin en iyi üniversitelerin en iyi bölümlerini kazanmaktır. Öğrenci içindeki potansiyeli birebir derslerde dışarı çıkarabilir. Eksik oldukları konulara anında müdahale ettirerek konuları öğrenebilir. Kısa sürede konulara hakim olan öğrenciler hızla ilerleme kaydeder.

Üsküdar TYT Özel Ders

Üsküdar TYT özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimlerimiz gibi Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da gerçekleştirilir. Öğrenciler TYT sınavına hazırlık süreçlerini birebir derslerle sağlayarak bir kurs sonucunda gerçekleştirebilecekleri sonuçlardan çok daha iyi sonuçlar elde edebilir.

Üsküdar TYT özel ders eğitimlerinde tüm TYT konularından destek alabilirsiniz. Öğrencilerin TYT sınavında yüksek netler elde etmeleri iyi üniversitelere giriş hakkı kazanmak için olmazsa olmazdır. Bu başarı da ancak birebir olarak yapılan dersler ve düzenli çalışma ile gerçekleşebilir.

Üsküdar TYT özel ders eğitimlerinin kapsamı TYT sınavında çıkacak olan dersler ve tüm konularını içerir. Öğrenciler bilmedikleri konuların deneyimli öğretmenler tarafından anlatılması ile konulara hakim olur. Soru çözümlerinde konu anlatımlarında öğrendiklerini uygulayan öğrenciler sınavda da ne yapacağını bilerek hareket eder.

Üsküdar TYT özel ders eğitimlerinde öğrenilen konular ve yapılan soru çözümleri, aynı zamanda öğrencilerin yapamadıklarını öğretmenlerine sorduktan sonra neden yapamadıklarını ve ne yapmaları gerektiğini öğrenmeleri sayesinde TYT sınavında elde ettikleri netler de yüksek olur.

Üsküdar TYT özel ders eğitimlerinde işlenen tüm konulardan sonra öğrencilere soru çözümü ödevleri verilir. Öğrenciler bu soruları çözmeye çalışmalı, yapamadıklarını öğretmenlerine sormalıdır. Yalnızca konu anlatımı veya yalnızca soru çözümü tek başına yeterli değildir.

Üsküdar AYT Özel Ders

Üsküdar AYT özel ders eğitimlerinde öğrencilerin daha yoğun bir çaba sarf etmeleri gerekir. Konular genişler, her konuyu içerisine alan sorularla karşılaşılır. Bu da TYT çalışmanızın tam olmasının gerektiğini bize gösterir. TYT sınavına hazırlığını tamamlayan öğrenciler AYT sınavından başarılı olmak adına çalışmaya başlayabilir.

Üsküdar AYT özel ders eğitimlerinde her alana özel soruların çözülmesi gerekmektedir. Sözel, sayısal ve eşit ağırlık bölümlerinden hangilerini tercih etmek istiyorsanız ona göre bir hazırlık yapmalısınız. Bu konuda eğitim danışmanlarımızdan birebir yardım alabilir, neler yapabileceğiniz konusunda uzman desteği alarak hedeflerinizi ona göre şekillendirebilirsiniz.

Üsküdar AYT özel ders eğitimlerinde işlenen konularda ilerlenebilmesi öğrencinin temelinin sağlam olması ile doğru orantılıdır. Ne kadar sağlam temele sahipseniz o kadar ilerleme kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda bu ilerleme o kadar hızlı olabilir. Kısa sürede konuları öğrenebilir lakin konularla ilgili soru çözmezseniz öğrendikleriniz kalıcı olmayabilir. Bu sebeple her dersten sonra mutlaka soru çözümü yapılması gerektiğini belirtmekte ve öğrencilere derslerden sonra ödevler vermekteyiz.

Üsküdar AYT özel ders eğitimlerinde konu anlatımları ile soru çözümleri birlikte ilerlemekte, öğrenciler öğrendiklerini uygulamaya koyabilecekleri sorularla karşılaştırılmaktadır. Bu sayede öğrenci öğrendiklerini nasıl kullanabileceğini, soru çözümlerinde öğrendiklerinin en işe yaradığını görebilir. Deneyimli öğretmenler sayesinde ilerleme son derece hızlı olup kalıcı bir şekilde öğrencinin hafızasına yerleştirilmektedir.

Üsküdar AYT özel ders eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerin AYT sınavında fark yaratacağı kesindir. Okuduğunuz lise üniversite hazırlık konusunda had safhada önemlidir. Bir meslek liselinde okuyan öğrenci daha fazla desteğe ihtiyaç duyarken bir Anadolu lisesindeki öğrenci daha az desteğe ihtiyaç duyabilir. Öğrencilerin lise hayatları boyunca üniversite giriş sınavına gireceklerini fark etmeleri ve tüm çabanın bu uğurda olduğunu öğrenmeleri gerekmektedir. Ancak baştan sona iyi bir hazırlıkla en iyi üniversiteleri kazanmak mümkündür. Lakin geç kalınan her dakika kayıptır. Bu sebeple hemen çalışmaya başlamanız kazancınız olacaktır.

birebir-yks-ozel-ders
tyt-ayt-ozel-ders
yks-ozel-ders
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.