YAZ TATİLİNDE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

birebir ilkokul özel ders

Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Türkçe, İngilizce

birebir-ders-yaz-tatili

Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Türkçe, İngilizce

birebir-lise-ozel-ders-yaz-tatili
Matematik, Tarih, Coğrafya, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, İngilizce

🎓 YAZ TATİLİNDE ÖZEL DERS

Mert Eğitim Merkezi'nde görev alan branş öğretmenleri çevre okullarda görevli, 10 yılı aşkın süre deneyim sahibi, yüzlerce öğrenciye özel ders vermiş ve verimli olmuş, başarılı sonuçlar almış eğitimcilerdir. Özel ders eğitimi tüm sınıflar için alınabilir. Her sınıf için alanında uzman öğretmenler eğitim verir. Dersler birebir olarak yapılmaktadır lakin 2 kişi özel ders alınabilmekte ve özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Sizler de deneyimli branş öğretmenlerinden özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi'nin eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

Yaz Tatilinde Özel Ders

Yaz tatilinde özel ders almak isteyen öğrenciler Mert Eğitim Merkezi'ne gelerek özel derslerini alabilir. Deneyimli branş öğretmenleri öğrencilerin eksiklerini hızla gidererek eğitim öğretim yılına hazır olmalarını sağlar. Yaz tatilinde özel ders alan öğrenciler dersler başladıktan sonra da oldukça rahat etmekte, derse adapte sorunu yaşamamakta aldıkları tüm derslerde başarılı olmaktadır.

Yaz tatilinde özel ders eğitimini tercih eden öğrenciler genellikle geçtikleri eğitim öğretim yılında eksiklerinin kaldığı bilen ve yaz bitmeden özel ders almayı, bu eksikleri toparlamayı hedefleyen öğrencilerdir. Ailelerin öğrencilerini takip etmesi sayesinde öğrenciler yazın bir çok eksiğini giderebilmektedir. Bu da öğrencilerin geriden gelmesini engellemekte, sınıfında ve okulunda başarılı öğrencilerden olmaktadır.

Yaz tatilinde özel ders almak isteyen öğrenciler, Mert Eğitim Merkezi’nin deneyimli branş öğretmenlerinden özel ders alabilir. Alanında uzman, profesyonel branş öğretmenleri öğrencilere anlamadıkları konuları anlatır, eksiklerini giderir, öğrencileri eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlar.

Yaz tatilinde özel ders alarak zamandan tasarruf edebilir, öğrencinin okul döneminde bunalmasını önleyebilir, toparlanma sürecini zamana yayarak rahat bir şekilde ilerleme kaydetmesini gözlemleyebilirsiniz. Deneyimli öğretmenler sayesinde öğrenciler tüm derslerdeki eksiklerini giderip seneye en hazır şekle gelir.

Yaz tatilinde özel ders alınabilecek dersler matematik, fizik, kimya, biyoloji, geometri, Türkçe, edebiyat, fen bilimleri, sosyal bilgiler, coğrafya, tarih, dil ve anlatım, İngilizce dersleridir. Her dersin öğretmeni o branşın öğretmenliğini okumuş ve okullarda görev alan eğitimcilerdir. Deneyimli öğretmenler sayesinde özel dersler maksimum verimle geçmekte, öğrencinin potansiyeli dışarı çıkarılmaktadır.

Yaz tatilinde özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan arayarak özel ders almak istediğiniz dersin öğretmeninin uygun olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Öğretmenler yaz tatilinde dönem dönem tatil yapabilmektedir. Öğretmenlerin uygun olduğu dönemlerde düzenli bir şekilde özel ders almak ve eksiklerinizi gidermek daha sağlıklı olur.

Yaz tatilinde birebir ders

Yaz tatilinde birebir ders almak isteyen öğrenciler için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilir, istediğiniz dersten, istediğiniz gün ve saat için özel ders randevusu oluşturabilirsiniz. Dersler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde belirlediğiniz saatlerde verilir. Eve öğretmen gönderilmez. Öğrenciler derslerini planladıktan sonra ders zamanı geldiğinde kurumda hazır olmalıdır.

Yaz tatilinde birebir ders almak ve bu derslere yaz boyunca devam etmek isteyen öğrencilerimiz için özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. Özel ders paketlerinin aileler için 2 avantajı bulunduğundan tüm öğrenciler tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu avantajlardan ilki özel ders bedelinin toplu ders aldığınızda düşmesidir. Bir diğeri ise ödeme kolaylığı sağlanmasıdır. Tek seferde özel ders bedelini ödemek yerine aylık taksitler şeklinde ödenebilir.

Yaz tatilinde birebir ders almak isteyen tüm sınıf, seviye ve branştan öğrenci Mert Eğitim’den en iyi öğretmenlerden destek alabilir. Dersler tamamen öğrenciye özel birebir olarak en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Öğrenciler yaz dönemini iyi değerlendirerek Mert Eğitim’in nitelikli branş öğretmenlerinden faydalanabilirler. Bu denli bilgi birikimine ve deneyime sahip öğretmenler tarafından verilen dersler sizleri diğer öğrencilerden ileri taşır.

Yaz tatilinde birebir ders almak diğer öğrenciler zamanını boş geçirirken sizin hedefinize yürümeniz anlamına gelir. Bu çalışmaların sonucunu ilerleyen senelerde alıp daha sonra geriye baktığınızda ne kadar zekice bir hareket yaptığınızı gözlemleyebilirsiniz. Zamanı iyi değerlendirerek kendinize yatırım yapmanız fark yaratmanızı sağlar. Yaz dönemini iyi değerlendirerek gelecek döneme eksiksiz, başarı odaklı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Yaz tatilinde birebir ders alan öğrenciler geçmiş senelerdeki eksiklerini birebir ders öğretmenleriyle giderir. Bu sayede geçmişe dair eksiği kalmayan öğrenci kendi geleceğini şekillendirebilir. Öğrendiklerini daha kolay anlayarak önceki bilgilerinin üstüne koymakta zorlanmayan öğrenci aslında tüm bu potansiyele yaz döneminde erişmiş olur. Yaz dönemi öğrencilerin fark yarattığı, başarısız öğrencinin başarılı öğrenciyi yakaladığı ve çoğu zaman geçtiği özel bir dönemdir. Yaz tatilinizin belli bir bölümünden feragat ederek geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

Yaz tatilinde birebir ders planlaması yaparken haftalık bir program tercih edebilir, bu programı yaz boyunca uygulayabilirsiniz. Haftada 1 gün veya haftanın her günü özel ders alabilir, kendinize en uygun programı kendiniz oluşturabilirsiniz. Yaz tatilinizin tümünden vazgeçmeniz gerekmeden özel ders desteği alarak eksiklerinizi toparlayabilirsiniz. Yaz boyunca hem eğlenebilir hem de öğrenebilirsiniz.

 

Yaz tatilinde matematik özel ders

Yaz tatilinde matematik özel ders eğitimi almak isteyen öğrenciler için Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde matematik öğretmenleri bulunmaktadır. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden yaz döneminde özel ders alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz. Yeni eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanabilir, eksiksiz bir durumda start verebilirsiniz.

Yaz tatilinde matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanlarına ulaşabilir, istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu oluştururken öğretmenlerin müsait olduğu zamanlar göz önüne alınmaktadır. Randevu almak için ne kadar erken ararsanız o kadar çok gün ve saat seçeneğiniz bulunur.

Yaz tatilinde matematik özel ders eğitimi alan öğrenciler geçtikleri eğitim öğretim yılında eksik kalan matematik konularını tamamlayabilir. Kısa sürede eksik olunan konular giderilerek öğrencilerin öğrendiklerinin kalıcı olması adına ödevlendirme yapılır. Öğrenciler derslerden sonra verilen ödevleri yaparak bir sonraki ders yapamadıklarını sorabilir. Bu şekilde ilerleyen öğrenciler hızla yol alır.

Yaz tatilinde matematik özel ders alan öğrenciler gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazır olmaktadır. Matematik konu eksikleri biriken öğrenciler gelecek yeni konularda da oldukça zorlanacaktır. Bu şekilde eksikleri biriktirmeden sene içerisinde özel matematik dersleriyle eksikleri giderebilirsiniz. Sene içerisinde eksikleri biriken öğrenciler yaz döneminde de bu eksikleri giderebilmektedir.

Yaz tatilinde matematik özel ders alan öğrenciler yaklaşan eğitim öğretim yılına ne kadar iyi hazırlanmış olursa sene içerisinde matematik dersinde de o denli rahat ve kendine güvenerek ilerler. Matematik konularının tamamı birbiri ile bağlantılı olup her konuyu en iyi şekilde öğrenmeliyiz. Eğer yaz döneminde tüm eksiklerinizi giderirseniz sene içerisinde de yeni konuları çok daha kolay anlayıp ek derse ihtiyaç duymadan ilerleyebilirsiniz.

Yaz tatilinde geometri özel ders

Yaz tatilinde geometri özel ders eğitimi alarak kısa sürede geometri konularındaki eksiklerinizi gidermeniz mümkündür. Geometri özel ders eğitimlerini haftalık düzenli periyotlarla almak en verimli yöntemdir. Öğrenciler geçilen sene öğrenilen geometri konularına yönelik eğitim alarak eksiklerini kısa zamanda giderebilir.

Yaz tatilinde geometri özel ders almak sene içerisinde geometri konularında öğrencilerin rahat etmesini sağlar. Geometri konuları iç içe birbirleriyle ilişkili haldedir. Bir konuyu tam anlamıyla öğrenen öğrenciler bir sonraki konuyu da daha rahat öğrenebilecek kapasiteye erişir. Geometri dersleri sayesinde öğrenciler geometri konularında takıldıkları yerleri sorarak öğrenebilir.

Yaz tatilinde geometri özel ders eğitimi verilen Mert Eğitim Merkezi’nde geometri dersini birebir olarak veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenleridir. Deneyimli öğretmenlerin öğrencilerin geometri konularındaki eksiklerini gidermesi oldukça kısa sürmektedir. Bu sayede diğer derslerdeki eksikleri giderebilmenize imkan sağlanmaktadır.

Yaz tatilinde geometri özel ders eğitimi almak yaz tatilinizi iyi değerlendirmek adına yapabileceğiniz en verimli hareket olur. 10 yılı aşkın süredir geometri öğretmeni olarak okullarda görev alan öğretmenler tarafından verilen birebir özel dersler sayesinde geometri konularında eksiğiniz kalmaz.

Yaz tatilinde geometri özel ders alarak tüm eksiklerinizi gidermenin yanında yeni konuları da öğrenebilirsiniz. Nitelikli geometri öğretmenlerinin geometri anlatımları sayesinde geometri dersini sevmeyenler bile geometri dersini sever. Öğrenciler yapabildikleri dersi sevdiklerinden birebir dersler öğrencilerin dersi yapabilmesini öğrendikleri yerdir ve öğrencilerin dersi sevmelerini sağlar.

Yaz tatilinde fizik özel ders

Yaz tatilinde fizik özel ders alarak geçtiğiniz senelerdeki tüm eksiklerinizi konu konu öğrenerek giderebilirsiniz. Hem konu anlatımları hem de soru çözümleri sayesinde öğrencilerin fizik dersini sevmeleri sağlanır. Fizik dersinde başarılı olan öğrenciler hem dersi sever hem de yüksek notlar elde eder.

Yaz tatilinde fizik özel ders almak öğrencilerin fizik dersindeki eksiklerini gidermeleri adına en verimli yöntemdir. Yaz tatilini iyi değerlendiren ve fizik dersinde zorlandıkları konuları öğrenen, yapamadıkları çözebilecek seviyeye erişen öğrenciler yaklaşan eğitim öğretim yılında da yeni fizik konularında zorlanmadan ilerler.

Yaz tatilinde fizik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanları sizlere en uygun gün ve saatlere özel ders randevunuzu oluşturur. Özel dersleriniz en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenleri tarafından işlenir. Bu sayede eksik olunan konular giderilirken gelecek eğitim öğretim yılına da hazırlık yapılır.

Yaz tatilinde fizik özel ders alarak öğrencilerin oldukça zorlandığı konuları en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Deneyimli fizik öğretmenlerinin ders anlatımları birebir olunca oldukça farklı ve çok daha verimli olmaktadır. Bu sayede son derece hızlı bir şekilde ilerleyerek öğrenmek istediğiniz tüm fizik konularını öğrenebilirsiniz.

Yaz tatilinde fizik özel ders eğitimlerinde işlenen konular ve akabinde yapılan soru çözümleri sayesinde öğrenciler kalıcı bilgiye sahip olur. Derslerden sonra verilen ödevler öğrencilerin konuları daha iyi kavramalarını ve soru türlerini görmelerini sağlar. Bu sebeple öğrencilerden verilen ödevleri yapmaları ve bir sonraki ders yapamadıklarını sormaları beklenir.

Yaz tatilinde kimya özel ders

Yaz tatilinde kimya özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilir, uygun olan gün ve saatleri öğrenebilirsiniz. Sizlere en uygun gün ve saatlere randevunuzu oluşturarak dilerseniz sabitleyebilir dilerseniz de ihtiyaç halinde arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilir dersinizi belirlediğiniz gün ve saatte birebir olarak alabilirsiniz.

Yaz tatilinde kimya özel ders almak geçilen eğitim öğretim yılında kalan eksiklerinizi gidermek adına oldukça faydalıdır. Kimya konuları zaman zaman içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Birebir kimya dersleri bu gibi durumlarda öğrencilere kurtarıcı olmaktadır. Birebir kimya dersleri sayesinde anlamadığınız yerleri kavrayabilir, yapamadıklarınızı yapabilecek seviyeye erişirsiniz.

Yaz tatilinde kimya özel ders alarak birebir öğrenim görebilirsiniz. Kimya özel dersleri sayesinde öğrenciler anlamadıkları kimya konularını en iyi şekilde öğrenebilir. Gelecek eğitim öğretim yılında görülecek kimya konularına hazırlık yapılabilir. Kimya dersi çoğu zaman üniversite giriş sınavında belirleyici rol oynayan derslerden olmaktadır. Kimya dersinde başarılı olmak hem dersi sevmenizi hem de yüksek puanlar elde edebilmenizi sağlar.

Yaz tatilinde kimya özel ders almak için en iyi kimya öğretmenlerini tercih ediyorsanız Mert Eğitim Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. En az 10 yıl deneyimli kimya öğretmenlerinden birebir kimya dersi alarak eksik olduğunuz konularda eğitim görebilir, istediğiniz konularda destek alabilirsiniz.

Yaz tatilinde kimya özel ders alarak yazınızı iyi değerlendirmeniz sayesinde gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlık yapabilirsiniz. Sene içerisinde de ara ara kimya özel ders alarak zorlandığınız konuları anında öğrenebilirsiniz. Bilmediğiniz veya kendinizi eksik hissettiğiniz konuları nitelikli kimya öğretmenlerinden birebir öğrenmek için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders

Yaz tatilinde Türkçe özel ders almak için en doğru adres Mert Eğitim Merkezi’dir. En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinin görev aldığı Mert Eğitim Merkezi’nden birebir Türkçe dersi aldığınızda eksik olduğunuz konular en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinin verdiği dersler sayesinde giderilir. Öğrenilenler deneyimli öğretmenler ile kalıcı bilgiye dönüşmektedir. Birebir çalışmayla tüm eksiklerinizi kısa sürede gidermeniz mümkündür.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders alabileceğiniz en nitelikli kurumlardan öne çıkanı Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler eksik olduğu ders ve konulardan birebir eğitim görür. Bu sayede tüm derslerdeki eksiklerini giderebilen öğrenciler gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanır.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz. Size en uygun gün ve saatler için özel ders randevunuzu oluşturarak Türkçe dersindeki eksiklerinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Dersler birebir olarak yapıldığından öğrencilerin talebi üzerine istenilen konularda yapılabilmektedir.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders alarak yazınızı iyi değerlendirebilir, okul sınavlarının yanı sıra lise giriş sınavlarına ve üniversite giriş sınavlarına da erkenden hazırlanabilirsiniz. İster geçtiğiniz eğitim öğretim yılında eksik kaldığınız konularda isterseniz de gelecek eğitim öğretim yılında görülecek konularda eğitim alabilirsiniz.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders alarak eksiklerinizi gidermeniz sayesinde yaklaşan yeni döneme en iyi şekilde hazırlık yapmış olursunuz. Yeni senede yeni konular görüleceğinden önceki konuların tamamıyla öğrenilmesi hem yükünüzü hafifletir hem de gelecek konuları daha iyi kavramanızı sağlar.

Yaz tatilinde dil ve anlatım özel ders

Yaz tatilinde dil ve anlatım özel ders eğitimi alarak geçtiğiniz senenin dil ve anlatım konularının üzerinden geçebilir, anlamadıklarınızı öğrenebilir, yapamadıklarınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman dil ve anlatım öğretmenleri sayesinde dil ve anlatım dersi bir problem olmaktan çıkar. Bu sayede diğer derslere zaman ayırabilme şansına erişirsiniz.

Yaz tatilinde dil ve anlatım özel ders alarak yazınızı iyi değerlendirebilirsiniz. Dil ve anlatım konularının tamamından veya istediğiniz konulardan birebir ders alarak kısa sürede eksiklerinizi giderebilirsiniz. Profesyonel öğretmenler sayesinde dersler çok daha anlaşılır ve eğlenceli olmaktadır. Dersin konularına hakim olan öğrenciler dersi sevmekte ve karşılarına gelen soruları rahatlıkla cevaplandırabilmektedir.

Yaz tatilinde dil ve anlatım özel ders almak yazınızı değerlendirmek açısından oldukça avantajlı olmanızı sağlar. Yazın bolca vakit varken rahat rahat özel dersleriniz alabilir, eksik olduğunuz konulara odaklanabilirsiniz. Kısa sürede eksiklerinizi gidererek diğer derslerdeki eksiklerinize yönelebilirsiniz.

Yaz tatilinde dil ve anlatım özel ders alarak diğer öğrencilerle aranızda fark yaratabilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları deneyimli öğretmenler sayesinde en iyi şekilde öğrenebilir, kısa sürede dil ve anlatım sorularını rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelebilirsiniz. Özel ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni aramak ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Yaz tatilinde dil ve anlatım özel ders almak için herhangi bir kıstas bulunmamaktadır. İstediğiniz konuların anlatılması için özel ders alabileceğiniz gibi haftalık olarak sabitleyerek yaz tatili boyunca özel dil ve anlatım dersi alabilirsiniz. Dil ve anlatım konularını öğrendikten sonra bol bol soru çözerek çözemediklerinizi öğrenmek için de ek özel ders alabilirsiniz.

Yaz tatilinde edebiyat özel ders

Yaz tatilinde edebiyat özel ders almak yaz tatilini değerlendirmek adına yapabileceğiniz en verimli eylemdir. Derslerin en az 10 yıl deneyimli edebiyat öğretmenleri tarafından verilmesi öğrencilerin dersi kısa sürede anlamasını, yapamadıklarını yapabilecek seviyeye gelebilmesini, konularda eksiklerinin kalmamasını sağlamaktadır.

Yaz tatilinde edebiyat özel ders almak isteyen öğrenciler isterlerse belli konulardan özel ders alabilir veya haftalık olarak sabitleyerek geçtiği senenin konuları üzerinden de ilerleyebilir. Deneyimli öğretmenler de öğrencileri en verim alacakları şekilde yönlendirmektedir. Öğrencilerin yapılan özel derslerde öğrendikleri konularla ilgili özel dersten sonra sorular çözmeleri ve yapamadıkları soruları gelecek ders öğretmenlerine sormaları konuların kalıcı olarak anlaşılmasını sağlar.

Yaz tatilinde edebiyat özel ders alarak zamanı iyi değerlendiren öğrenciler gelecek senenin edebiyat konularında da rahatlıkla ilerleyebilir. Geçmişte yapamadığı edebiyat soruları olan öğrenciler özel derslerden sonra bu soruları kolaylıkla yapabilecek seviyeye gelir. Edebiyat konuları en az 10 yıl deneyimli edebiyat öğretmenlerinden öğrenildiğinde oldukça kolay gelmektedir.

Yaz tatilinde edebiyat özel ders alan öğrenciler edebiyat dersini yavaş yavaş sevmeye başlar. Soruları yapabildikçe öğrenciler her dersi sevdiği gibi edebiyat dersini de sever. Bu sayede edebiyat konularını kolaylıkla anlayabilir seviyede ilerler. Edebiyat sınavlarında da derse olan ilgi ve konulara hakimiyeti sayesinde öğrenciler soruları kolaylıkla çözer, yüksek notlar elde eder.

Yaz tatilinde edebiyat özel ders almak isteyen öğrenciler ister edebiyat ister diğer branşlardan olsun, 2 öğrenci olarak özel ders almak isterlerse özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılır. Özel derslerin birlikte alınması sayesinde özel ders sayısı artırılabilir. Bu tüm dersler için geçerli bir Mert Eğitim uygulamasıdır.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders

Yaz tatilinde biyoloji özel ders alarak geçtiğimiz eğitim öğretim yılında eksik kalan konuları öğrenebilirsiniz. Özellikle zorluk çekilen konulara odaklanılan biyoloji özel dersleriyle konulara hakimiyetinizi artırabilirsiniz. Gelecek eğitim öğretim yılına hazırlanmanın en iyi yolu yaz tatilini iyi değerlendirmektir. Sizler de yaz tatilinde eksiklerinizi gidererek yaklaşan okul sezonuna en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders eğitimi almak geçtiğiniz sene kalan eksiklerinizi gidermeniz açısından oldukça değerlidir. Yaz tatilini özel derslerle eksik gidererek geçirmek gelecek seneye sizi ön sıralarda başlatır. Yaklaşan eğitim öğretim sezonunda yeni konular görüleceğinden eksik konularla tekrar uğraşmamak için yaz tatilinizi iyi değerlendirebilirsiniz.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders alarak tüm biyoloji konularındaki eksiklerinize giderebilirsiniz. İster geçtiğiniz dönemin müfredatına bağlı olarak düzenli bir şekilde, isterseniz de konu eksiklerinize göre belli konularda özel ders alabilirsiniz. Derslerinizi ihtiyaç halinde arayarak randevu almak suretiyle alabileceğiniz gibi, haftalık olarak sabitleyerek düzenli bir şekilde de alabilirsiniz.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders aldığınızda dersi veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, çevre okullarda görev alan biyoloji öğretmenleridir. Mert Eğitim Merkezi’nden biyoloji özel ders aldığınızda deneyimli branş öğretmenleri konu anlatımları ve soru çözümleri ile öğrencilere konuları öğretir. Konu ile ilgili ödevlendirme yaparak öğrencilerin soru türlerini görmelerini sağlar.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders almak isteyen öğrenciler isterlerse toplu özel ders alarak özel ders birim fiyatını minimuma düşürebilir. Aynı zamanda öğrenci toplu özel dersi bir arkadaşıyla alarak özel ders bedelini yarı yarıya da paylaşabilir. 2 kişi özel ders almak için toplu özel ders alma zorunluluğu gibi bir durum yoktur. İstediğiniz zaman özel ders alabilirsiniz.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders

Yaz tatilinde İngilizce özel ders almak için tercih edebileceğiniz en nitelikli kurumlardan birisi de Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim Merkezi’nde birebir İngilizce dersleri tamamen öğrencinin isteğine göre yapılmaktadır. İstediğiniz sınıf konularından istediğiniz gün ve saatlerde özel ders alabilir, geçmiş eğitim öğretim yılındaki eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders alarak kısa sürede tüm İngilizce konularındaki eksiklerinizi giderebilirsiniz. Deneyimli İngilizce öğretmenleri öğrencilerin başarılı olmaları adına özveriyle hareket eder. Öğrencilerin eksiklerini tespit ederek hemen konu anlatımlarına başlar. Derslerden sonra verilen ödevlerin yapılması dersten maksimum verim alınmasını sağlar.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi, eğitim danışmanlarıyla görüşmenizdir. Sizlere en uygun gün ve saatlere randevunuzu oluşturabilirsiniz. Derslerinizi haftalık olarak sabitleyebilir, yaz tatili boyunca düzenli olarak İngilizce özel ders alabilirsiniz.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler isterlerse 2 öğrenci olarak ta özel ders alabilir. 1 arkadaşıyla özel ders alan öğrenciler özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde 2 kişi özel ders alabilme ve ücreti yarı yarıya paylaşabilme imkanı bulunmaktadır.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders ve diğer derslerden takviye almak isteyen öğrenciler toplu ders alarak birim ders ücretini minimuma indirebilir. Bu sayede avantajlı fiyatlara özel ders alarak daha fazla özel ders yapılmış olunur. Toplu özel derslerde 2 öğrenci birlikte alınabilmektedir.

Yaz tatilinde tarih özel ders

Yaz tatilinde tarih özel ders alarak tarih konularındaki eksiklerinizi hızla giderebilirsiniz. İsterseniz geçtiğiniz senenin tarih konularından özel ders alabilir veya gelecek senenin tarih konularına başlangıç yapabilirsiniz. Öncelik olarak eksiklerinizi gidermeniz ve öğrendiğiniz konularla ilgili bol soru çözmeniz oldukça verimli olacaktır.

Yaz tatilinde tarih özel ders alarak okul döneminde kaçırılan konular öğrenilebilir. Aynı zamanda üniversite giriş sınavına yönelik olarak ta tarih özel ders alınabilir. Deneyimli tarih öğretmenlerinden birebir tarih dersi almak öğrencilerin konuları kalıcı bir şekilde kavramasını da sağlar.

Yaz tatilinde tarih özel ders alarak yazınızı iyi değerlendirebilirsiniz. Yazın bol vakit varken derslere odaklanmak çok daha kolay ve verimli olmaktadır. Okul dersleri olmadan, birebir özel ders alarak istediğiniz derste ilerleyebilirsiniz. Deneyimli tarih öğretmenleri sayesinde öğrenciler kısa sürede tüm eksiklerini giderebilir.

Yaz tatilinde tarih özel ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni aramak ve randevunuzu oluşturmaktır. Derslerinizi istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta alarak kısa sürede tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Yaz tatilinde tarih özel ders alırken bir arkadaşınızı da birlikte özel derse getirirseniz birlikte özel ders aldığınızda özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Birlikte alınan özel derslerde önemli olan yanınızdaki arkadaşınızın sizinle eş değer bilgi seviyesinde olmasıdır. Sınıf arkadaşları bu kapsamda en yakın bilgi seviyesine sahip kişilerdir.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders

Yaz tatilinde coğrafya özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilirsiniz. En az 10 yıl deneyimli coğrafya öğretmenlerinden geçmiş eğitim öğretim yılında eksik kaldığınız konular için öğrenim görebilirsiniz. Tüm eksiklerinizi gidererek gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders alarak okul ders yoğunluğu olmadan rahat bir şekilde coğrafya konularında öğrenim görebilirsiniz. Deneyimli coğrafya öğretmenleriyle kısa sürede eksiklerinizi gidererek coğrafya sorularını çözebilecek niteliğe gelebilirsiniz. Dersten sonra verilen ödevler sayesinde konularla ilgili soru türlerine hakim olabilirsiniz.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders alırken istediğiniz gün ve saatte istediğiniz yoğunlukta özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Coğrafya gibi diğer derslerden de eksikleriniz varsa o derslerin de en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerinden destek alabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’nde her dersin en az 10 yıl deneyimli mevcut olup, okullarda görevli öğretmenlerdir.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders eğitimini birebir alabileceğiniz gibi 2 kişi birlikte de alabilirsiniz. 2 kişi coğrafya özel ders aldığınızda özel ders bedelini yarı yarıya paylaşma imkanına sahipsiniz. Diğer dersleri de içeren bir haftalık program oluşturup derslerinizi haftalık olarak sabitlerseniz toplu özel ders indiriminden de birebir veya iki kişi olarak ta faydalanabilirsiniz.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders alan öğrenciler ister istedikleri konulardan isterlerse de geçtikleri senenin konularından müfredata bağlı olarak öğrenim görebilir. Öğrenciler aynı zamanda üniversite giriş sınavının TYT ve AYT sınavlarına erken hazırlık amacıyla da coğrafya özel ders alabilir.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders eğitimi alarak tüm eksiklerinizi birebir şekilde giderebilirsiniz. En az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinin verdiği birebir dersler sayesinde geçtiğiniz senelere dair eksik kaldığınız konuları halledebilirsiniz. Bu sayede gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni aramak ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. Deneyimli branş öğretmenlerinin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi’nde fen bilimleri ve diğer tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders almak okul döneminin yorgunluğu olmaksızın derse odaklanabilineceğinden okul döneminde özel ders almaktan daha verimli olmaktadır. Yazınızı iyi değerlendirerek tüm derslerdeki eksiklerinizi kısa sürede giderebilmeniz mümkündür.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders eğitimi alan öğrenciler gelecek eğitim öğretim sezonuna tüm eksiklerini gidererek hazır hale gelir. Başarılı öğrenciler tüm eksiklerini gidererek öğrendikleri ile ilgili bol soru çözen, yapamadıklarını sorabilecekleri bir öğretmeni olan, destek alabilen öğrenciler olmaktadır. Bu kapsamda öğrencileriniz için en iyi öğretmenlerden destek alabilecekleri Mert Eğitim Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders gibi diğer tüm derslerden eğitim alarak yaz tatilinizi iyi değerlendirebilirsiniz. Derslerinizi haftalık sabitleyerek düzenli bir şekilde yaptığınızda başarı kaçınılmaz olmaktadır. Yaz tatilinde hem tatil yapabilir hem de derslerinizi toparlama yolunda destek alabilirsiniz.

Yaz tatilinde sosyal bilgiler özel ders

Yaz tatilinde sosyal bilgiler özel ders alarak yazınızı iyi değerlendirebilir, sosyal bilgiler, inkılap, tarih derslerinden destek alabilirsiniz. Deneyimli branş öğretmenlerinden birebir ders alarak tüm eksiklerinizi en kısa sürede giderebilir, öğrendiğiniz konularla ilgili bol soru çözümü yaparak öğrendiklerinizin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Yaz tatilinde sosyal bilgiler özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi, eğitim danışmanlarına ulaşabilirsiniz. Özel ders randevunuzu istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta oluşturabilirsiniz. Özel ders alırken öğretmenlerin müsait olduğu gün ve saatlere ders yazılabilmektedir. Sizlere en uygun eşleştirme yapılarak özel ders randevunuz oluşturulur.

Yaz tatilinde sosyal bilgiler özel ders eğitimi almak için Mert Eğitim Merkezi’ni tercih ettiğinizde derslerinize en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleri girer. Bu sayede öğrenciler hem daha kısa sürede hem de daha iyi bir şekilde konuları öğrenir. Konu anlatımları ve soru çözümleri sayesinde öğrenciler karşılarına gelen soruları rahatlıkla çözebilecek niteliğe erişir.

Yaz tatilinde sosyal bilgiler özel ders eğitimleri birebir olarak yapılan eğitimlerdir. Dersler tamamen öğrenciye özel olarak işlenmektedir. Öncelik öğrencinin sosyal bilgiler konularında eksiklerini gidermektir. Öğrenciler geçtikleri senenin sosyal bilgiler konularından eğitim alabileceği gibi gelecek senenin konularından da öğrenim görebilir.

Yaz tatilinde sosyal bilgiler özel ders almak isteyen öğrenciler derse iki kişi olarak bir arkadaşlarıyla katıldıklarında özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmektedir. Her ders için iki kişi özel ders al, yarı yarıya öde avantajı geçerlidir. Toplu özel ders alımlarında da birim ders ücreti düşmekte, iki öğrenci birlikte toplu özel ders te alabilmektedir.

Yaz tatilinde sosyal bilgiler özel ders

Yaz tatilinde inkılap özel ders alarak geçmiş eğitim öğretim yılında kalan eksiklerinizi rahat bir şekilde ders yoğunluğu olmadan giderebilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatlerde, istediğiniz yoğunlukta ders randevusu alarak özel derslerinizi alabilirsiniz. İnkılap konularının tümünden veya istediğiniz konulardan birebir ders alarak kısa sürede eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Yaz tatilinde inkılap özel ders almanız sayesinde kısa sürede 1 dersteki tüm eksiklerinizi gidermenizi sağlar. Gelecek eğitim öğretim sezonuna da bu derste iyi seviyede olarak başlayacağınızdan sene boyunca yeni konuları da rahatlıkla kavrayabileceksiniz. İnkılap gibi diğer derslerden de eksiklerinizi gidererek gelecek seneye daha hazır hale, başarılı seviyeye gelebilirsiniz.

Yaz tatilinde inkılap özel ders almak isteyen öğrencilerin tek yapması gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevularını en uygun gün ve saatlere ayarlamaktır. Deneyimli inkılap öğretmenleri tarafından verilen dersler birebir olmaktadır. Dersler tamamen öğrenciye özel olup öğrencinin isteğine göre konular işlenmektedir.

Yaz tatilinde inkılap özel ders almak isteyen öğrenciler özel derslerini birebir alabileceği gibi 2 kişi birlikte de alabilir. Dersler birlikte alındığında yarı yarıya özel ders bedeli paylaşılmaktadır. Öğrenciler dilerse aynı bilgi seviyesinde olmak şartıyla özel derslerini birlikte alabilir. Bu sayede çok daha uygun bedellere yarı yarıya özel ders alma imkanı elde edilir.

Yaz tatilinde inkılap özel ders almak isteyen öğrenciler ister ihtiyaç halinde isterlerse de haftalık sabitleyerek özel derslerini alabilir. Haftalık birkaç ders sabitleyen öğrenciler için total ders sayısı hesaplanarak indirimli fiyatlardan yararlanma şansı tanınır. Bu sayede birim ders ücretini düşürme şansınız bulunmaktadır.

Yaz tatilinde 9.sınıf özel ders

Yaz tatilinde 9.sınıf özel ders eğitimlerini alabileceğiniz en nitelikli öğretmenler Mert Eğitim Merkezi’nde bulunmaktadır. Deneyimli lise öğretmenlerinden lise 1 ders ve konularına özel birebir ders alabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz derslerde eksik olduğunuz konulardan birebir ders görebilir, yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yaz tatilinde 9.sınıf özel ders alan öğrenciler 9.sınıf konularındaki eksiklerini gidermek isteyen, gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanmak isteyen öğrenciler olmaktadır. Deneyimli lise branş öğretmenlerinin öğrencileri sorumluluk sınavlarına ve gelecek eğitim öğretim dönemine hazırladıkları Mert Eğitim Merkezi’nde her dersin en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenini bulabilirsiniz.

Yaz tatilinde 9.sınıf özel ders almak oldukça kolay olup tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni aramak, özel ders randevuları öğretmenlerin müsaitlik durumuna ve size en uygun gün ve saatler eşleştirilerek kararlaştırılmaktadır. Derslerinize tam belirttiğiniz saatte katılmalı, iptal vb. durumlardan 24 saat önceden haber vermelisiniz.

Yaz tatilinde 9.sınıf özel ders alarak kısa sürede eksiklerinizi giderebileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde derse giren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, profesyonel branş öğretmenleridir. Yüzlerce öğrencinin sene içerisinde başarılı notlar almalarını sağlamış, en önemli sınavlara öğrencileri hazırlamış öğretmenler yaz tatili boyunca özel ders alabileceğiniz bir imkan sağlamaktadır. Bu imkanı Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak değerlendirebilir, yaz tatili için çalışma planınızı yapabilirsiniz.

Yaz tatilinde 9.sınıf özel ders almak isteyen öğrenciler, gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde giriş yapacak olan öğrencilerdir. 9.sınıf konularında eksikleri olduğunu bilen ve bu eksikleri gidermek adına yaz tatili boyunca destek alan öğrenciler, kısa sürede eksiklerini giderebilecek, 10.sınıfa olabilecek en iyi şekilde hazırlanabilecektir. Sene içerisinde de yazın aldıkları derslerin etkisini hissedecek olan öğrenciler 10.sınıf konularını anlamakta güçlük çekmeyecek, konuları çok daha hızlı kavrayabilecek, derslerde başarılı olabilecektir.

Yaz tatilinde 10.sınıf özel ders

Yaz tatilinde 10.sınıf özel ders eğitimlerinin gerçekleştirildiği Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, profesyonel bir kurumdur. Deneyimli branş öğretmenlerinin görev aldığı Mert Eğitim’de öğrenciler en kısa sürede tüm eksiklerini giderebilmektedir. Başarılı öğrenciler eksik oldukları ders için destek alan, dersten sonra bol soru çözen öğrenciler olmaktadır. Sizler de başarılı olmak için gerekli özveriyi gösterirseniz, gelecek eğitim öğretim yılına kusursuz bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Yaz tatilinde 10.sınıf özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni aramalısınız. Eğitim danışmanları sizlere özel programlarla ihtiyacınızı karşılayacak bir plan oluşturup gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlayacaktır. Tamamen öğrencilere özel olarak yapılan birebir dersler, öğrencilerin eksiklerini gidermeleri ve konu konu ilerlemeleri için idealdir.

Yaz tatilinde 10.sınıf özel ders almak isteyen öğrenciler diledikleri dersten, ilgili dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeninden ders alabilir. Okullarda görevli öğretmenler öğrencilerin hangi konularda eksik olduğunu hemen tespit etmekte, öğrencilerin gelecek eğitim öğretim yılına hazırlanmaları için özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Yaz tatilinde 10.sınıf özel ders eğitimleri verilen Mert Eğitim Merkezi’nde sene içerisinde de birebir dersler devam etmektedir. Okul sınavlarına, sene sonu sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanın yolu Mert Eğitim Merkezi’nden geçmektedir. Profesyonel branş öğretmenleri öğrencilerin tüm eksiklerini gidererek sınavlarda yüksek puan alacakları şekilde hazırlar. Öğretmenlerin verdiği ödevleri eksiksiz yapan, derslerine düzenli bir şekilde ihtiyaçlarına uygun sayıda devam eden öğrenciler başarıyı kesin olarak yakalar.

Yaz tatilinde 10.sınıf özel ders eğitimleri 10.sınıfta eksikleri kalmış olan öğrencilerin eksiklerini gidermeleri için mükemmel bir seçenektir. Yaz tatilinde eksiklerinizi diğer derslerin baskısı olmadan rahatlıkla giderebilir, gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Başarının şans olmadığı eğitim öğretim yaşantımızda derslerimizi ne kadar erken toparlarsak ileriki sınıflarda ve önemli üniversite giriş sınavlarında o kadar rahat ederiz.

Yaz tatilinde 11.sınıf özel ders

Yaz tatilinde 11.sınıf özel ders alarak 11.sınıfta eksik kalan ders konularınızı giderebilirsiniz. Yaz tatili eksik konuları telafi etmek açısından son derece değerli bir zamandır. Diğer derslerin yoğunluğu olmaksızın eksiklerinizi çok daha hızlı giderebilir, çok daha verimli birebir dersler yapabilir, tek bir konuya odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda diğer derslerin yoğunluğu olmadığından birkaç dersteki eksiklerinizi yaz tatilinde giderebilirsiniz.

Yaz tatilinde 11.sınıf özel ders alabileceğiniz en nitelikli branş öğretmenlerini Mert Eğitim Merkezi’nde bulabilirsiniz. Deneyimli branş öğretmenlerinden tüm eksiklerinize yönelik birebir ders alabilir, ilgili ders için bilgilerinizi toparlayabilir, soru çözebilecek kıvama gelebilirsiniz. Biraz birebir ders biraz kendi çalışmanız ile başaramayacağınız bir ders yoktur.

Yaz tatilinde 11.sınıf özel ders alabileceğiniz en iyi öğretmenleri arıyorsanız sizlere Mert Eğitim Merkezi’ni önerebiliriz. Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri birebir dersler ve kurslarla öğrencilerin başarılı bir öğrenim hayatı geçirmesi, en iyi meslekleri en iyi okullarda okuyarak edinebilmeleri için çaba sarf eden profesyonel bir kurumdur. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Mert Eğitim Merkezi’nde tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir.

Yaz tatilinde 11.sınıf özel ders veren Mert Eğitim Merkezi öğretmenleri, eğitim öğretim yılı içerisinde okullarda görevli profesyonel branş öğretmenleridir. Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenleri ile çalışan Mert Eğitim’den birebir ders aldığınızda ilgili dersin uzmanından ders alırsınız.

Yaz tatilinde 11.sınıf özel ders almak isteyen öğrenciler istedikleri derslerden ve istedikleri konulardan, sene içerisinde o dersin öğretmeni olarak okullarda görev alan, 10 yılı aşkın süredir deneyime sahip öğretmenlerden ders alabilir. Başarılı branş öğretmenlerinden ders alan öğrenciler de kısa sürede başarıyı yakalar. Aynı zamanda dersi sevmeyen öğrenciler dahi dersi yapabildiğini görebildikçe dersi sevmeye başlar.

Yaz tatilinde 12.sınıf özel ders

Yaz tatilinde 12.sınıf özel ders alarak gelecek senenin YKS sınavına hazırlık kapsamında en iyi şekilde başlangıç yapabilirsiniz. 12.sınıf derslerinden ve hatta lise 9,10,11 zamanında işleyip te eksiklik hissettiğiniz konulardan birebir ders alabilirsiniz. Eksiklerinizi tamamen gidererek, gelecek eğitim öğretim yılına güçlü bir başlangıç yapmak elinizde…

Yaz tatilinde 12.sınıf özel ders alarak 12.sınıfta eksik olduğunuzu düşündüğünüz konulardan birebir eğitim görebilirsiniz. Bu sayede eksik olduğunuz tüm konuları yaz tatilinde toparlayabilir, zaman kazanabilirsiniz. 12.sınıfta eksikleri çok olan öğrenciler üniversite giriş sınavında da istediklerini başaramaz. Bu sebeple yazınızı iyi değerlendirerek eksiklerinizi giderirseniz, sene içerisinde çok daha kapsamlı hazırlık yapabilir, üniversite giriş sınavından en yüksek puanları elde edebilirsiniz.

Yaz tatilinde 12.sınıf özel ders eğitimleri alarak tüm lise dönemi boyunca birikmiş eksiklerinizi giderebilirsiniz. Birebir dersler lise branş öğretmenleri ile yapıldığından ve öğrenciye özel olduğundan öğrenci dilediği konudan destek alabilir. Tamamen üniversite giriş sınavına hazırlık kapsamında sırayla da konuları işleyerek bildikleri konuları geçebilen öğrenciler, özel derslerde eksik oldukları konulara öncelik verebilir.

Yaz tatilinde 12.sınıf özel ders almak geleceğinizi güzel sonuçlarla neticelendirmek adına yapabileceğiniz en etkili eylemdir. Yaz tatilini eksiklerinizi gidererek değerlendirmeniz sayesinde iyi bir üniversite kazanmak için gerekli altyapıyı sağlamış olursunuz. Tabi eksikleri biriken öğrenciler yaz tatili boyunca belki her gün birebir ders yapmalı, bu şekilde bir çalışmaya ihtiyacı var, belki de haftada 2 yapmalı, bu tamamen öğrenciye, bütçeye, hedeflere, temele, öğretmene bağlı olmaktadır.

Yaz tatilinde 12.sınıf özel ders eğitimi alabileceğiniz en nitelikli kurumlardan biri olan Mert Eğitim Merkezi, deneyimli branş öğretmenlerinden ders alabileceğiniz, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, özel bir kurumdur. Profesyonel kadrosuyla öğrencilerin ders notlarının yükselmesine, en iyi okulları kazanabilmelerine imkan sağlayan Mert Eğitim, öğrencilerin sevmedikleri derste dahi başarılı olabilecekleri bir çalışma yöntemine sahiptir.

Yaz tatilinde lise 1 özel ders

Yaz tatilinde lise 1 özel ders alarak eksiklerini gidermek isteyen öğrenciler istedikleri ders ve konulardan destek alabilir. En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri öğrencilerin talebine göre ders anlatımı ve soru çözümü yapmaktadır. Öğrenciler zorluk çektiği konulardan destek isteyebileceği gibi, baştan sona müfredata bağlı şekilde tekrar da yapabilir.

Yaz tatilinde lise 1 özel ders eğitimlerinin gerçekleştirildiği Mert Eğitim Merkezi’nde tüm dersler birebir olarak yapılmaktadır. Her dersin en az 10 yıl deneyimli branş öğretmeni tarafından yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde ders alabilmek için 0216 388 82 34 numaralı telefondan aramalı ve randevu oluşturmalısınız.

Yaz tatilinde lise 1 özel ders alarak yazınızı iyi değerlendirebilir, gelecek eğitim öğretim yılına tüm eksiklerinizi gidererek, en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Lise 1 dersleri için tüm öğretmenler kendi branşında eğitim vermekte olup özel ders almak için randevu oluşturmalısınız. Mert Eğitim Merkezi’nde her dersin bedeli aynı olup toplu ders alımlarında farklılıklar bulunmaktadır.

Yaz tatilinde lise 1 özel ders almak isteyen öğrenciler, lise 1 ve daha önceki konulardan tüm eksiklerini giderebileceği bir öğretmen tarafından eğitim alır. Okullarda görevli öğretmenler yaz dönemi vesilesiyle daha rahat bir plan programa sahip olduğundan ve Mert Eğitim Merkezi öğretmenleri de okullarda görevli öğretmenler olduğundan dersler yazın daha esnek saat dilimlerine sahiptir.

Yaz tatilinde lise 1 özel ders almak isteyen öğrencilerin hangi dersten ders almak istediklerini ve kaç ders almak istediklerini planlamaları gerekir. Veyahut 1 özel ders alarak sonrasında bir plan yapabilir, yaz tatili boyunca özel derslerinizi haftalık olarak sabitleyebilirsiniz. Deneyimli öğretmenlerden yaz tatili boyunca düzenli olarak birebir eğitim almak öğrencilerin kendine güvenini ve derslerdeki başarılarını artırır.

Yaz tatilinde lise 2 özel ders

Yaz tatilinde lise 2 özel ders alarak sene içerisinde eksiklik hissettiğiniz konulardan destek alabilirsiniz. Her dersin en az 10 yıl deneyimli okul öğretmenlerinden birebir ders alarak zorluk çektiğiniz derslerde başarıyı yakalayabilirsiniz. Derslerde çekilen zorluğun en temel sebebi konu eksikliği olmasıdır. Profesyonel branş öğretmenlerinden konuları en iyi şekilde öğrenerek tüm eksiklerinizi giderdiğinizde konu ile ilgili soruları da rahatlıkla çözebilirsiniz.

Yaz tatilinde lise 2 özel ders eğitimleri verilen Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel ders kurumudur. Deneyimli öğretmenler tarafından özel ders alabileceğiniz en nitelikli kurumlardan biri olan Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin eksiklerini gidermek ve derslerdeki başarılarını yakalamalarını sağlamak konularında iddialıdır.

Yaz tatilinde lise 2 özel ders eğitimi almak isteyen öğrenciler diledikleri branşlardan eğitim görebilir. Her dersin istediği konularından da eğitim alabilen öğrenciler dilerlerse özellikle zorluk çektikleri konular için de özel ders alabilir. Öğrencilerin yaz tatili gibi geniş zaman diliminde eksiklerini gidermeleri gelecek eğitim öğretim yılına hazırlık kapsamında yapılabilecek en iyi çalışmadır.

Yaz tatilinde lise 2 özel ders alarak sene içerisindeki eksiklerinizi giderebilir, gelecek eğitim öğretim dönemi için kusursuz bir şekilde hazır olabilirsiniz. Eksiklik hissettiğiniz derslerden birebir eğitim alarak derslerdeki tüm bilmediklerinizi öğrenebilir, çıkabilecek sorulara hazırlanabilirsiniz. Deneyimli öğretmen kadrosu ile Mert Eğitim Merkezi tüm öğrencilere destek vermektedir. Ders planlarınızı eğitim danışmanlarıyla yapabilir, sizler için en uygun eğitim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Yaz tatilinde lise 2 özel ders eğitimi almak isteyen öğrenciler diledikleri dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeninden eğitim alabilir. Öğrencilerin yaz tatilini iyi değerlendirmeleri gerekmekte, tüm eksiklerini yazın diğer derslerin baskısı olmadan giderebilmektedir. Bu sayede zorluk çekilen dersin aslında yapılabildiği görülmekte, çıkabilecek soruları rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelinmektedir.

Yaz tatilinde lise 3 özel ders

Yaz tatilinde lise 3 özel ders almak üniversite giriş sınavına hazırlık yapan öğrenciler için yapılabilecek en verimli eylemdir. Mert Eğitim’de dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilmekte, öğrencilerin tüm lise 3 konularından eksikleri giderilebilmektedir. Öğrenciler eksik oldukları dersten o dersin 10 yılı aşkın süredir öğretmenliğini yapan eğitimcilerden ders alarak tüm eksiklerini giderebilir.

Yaz tatilinde lise 3 özel ders alan öğrenciler gelecek eğitim öğretim yılına kusursuz bir şekilde hazırlanabilir. Lise 3 ve daha öncesi senelerde eksikleri birikmiş olan öğrenciler yaz dönemini iyi değerlendirerek bu eksiklerin giderilmesini sağlayabilir. Deneyimli öğretmenler tarafından öğretilen dersler hem kalıcı bilgi sağlamakta hem de öğrencilerin soruları rahatlıkla çözebilmeleri için gerekli bilgi birikimini oluşturmaktadır.

Yaz tatilinde lise 3 özel ders alan öğrenciler lise 4’e tam hazır bir şekilde başlamakta, üniversite giriş sınavı için gerekli ilk çalışmayı da yapmış olmaktadır. Lise 3 özel ders eğitimleri, lise 3 ders ve konularının en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından öğretilmesini içerir. Öğrenciler ister lise 3’ü baştan sona, ister lise 1,2 sınıflarının konularından deneyimli lise branş öğretmenlerinden destek alabilir.

Yaz tatilinde lise 3 özel ders alarak üniversite giriş sınavının ikinci oturumunda sorulan sorulara yönelik bir hazırlık yapmak ta mümkündür. Her branştan öğretmenin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler diledikleri derslerden birebir ders alarak eksiklerini giderebilir. Yazın eksiklerinizi gidermeniz çok daha avantajlı olmaktadır. Bunun sebebi hem diğer derslerin baskısı olmadan bir derse odaklanabilir, hem de soru çözebileceğiniz bolca zaman bulabilirsiniz.

Yaz tatilinde lise 3 özel ders alarak yaz döneminizi iyi değerlendirirseniz lise 4 derslerinde daha rahat edersiniz. Başarılı öğrenciler eksiksiz olarak ilerlemekte, sizler de lise 3 konularındaki eksiklerinizi yazın gidererek yeni eğitim öğretim yılına çok daha iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Üniversite giriş sınavına hazırlık olarak değerlendirmeniz gereken lise 3’te eksikleriniz kaldıysa yazın tamamlamalısınız.

Yaz tatilinde lise 4 özel ders

Yaz tatilinde lise 4 özel ders eğitimleri alarak üniversite giriş sınavına hazırlık yapmanız mümkündür. Hem en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden hem de istediğiniz dersten destek alabileceğiniz Mert Eğitim, 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak işleyen bir kurumdur. Yüzlerce öğrencinin destek aldığı Mert Eğitim’de alınan dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

Yaz tatilinde lise 4 özel ders almak isteyen öğrenciler ilgili dersin 10 yılı aşkın süredir öğretmenliğini yapan eğitimcilerden ders alır. Yazın bolca vakit ve rahatlık bulunduğundan derslere odaklanmak, sınav stresi olmadan eksik olunan konuları öğrenmek son derece avantajlıdır. Hem yeni konular öğrenebilir hem de öğrendiklerinizle ilgili bol soru çözebilirsiniz.

Yaz tatilinde lise 4 özel ders alan öğrenciler üniversite giriş sınavında başarılı olmak adına yapmaları gereken eksik giderme işlemini gerçekleştirmiş sayılır. Tüm eksiklerinizi gidererek ve konuları iyi kavrayarak kendinize potansiyel yaratabilirsiniz. Bu sayede öğrendiklerinizle ilgili bol soru çözebilir, soru türlerini görebilir, çözümlerinizi hızlandırabilirsiniz. Hem doğru çözmek hem de hızlı çözmek için tek yapılması gereken konuları iyi öğrenip bol soru çözmektir.

Yaz tatilinde lise 4 özel ders alarak bol olan vaktinizi derslerdeki eksiklerinizi gidermek adına değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde yapılan çalışmalar ileride iyi yerlere gelmenizi sağlayabilir. Mesleklerin sınavlar neticesinde seçildiği ülkemizde üniversite giriş sınavında iyi sonuçlar elde ettiğinizde güzel bir geleceğin kapılarını aralarsınız.

Yaz tatilinde lise 4 özel ders alarak gelecek senenin üniversite giriş sınavına hazırlık yapmanız mümkündür. İster birinci oturum ister ikinci oturum sınavına birebir derslerle hazırlanmanız mümkündür. Mert Eğitim Merkezi’nde her dersin en az 10 yıl deneyimli branş öğretmeni bulunmakta olup, özel ders randevunuzu oluştururken nitelikli öğretmenlerden eğitim alacağınızı unutmayınız. Deneyimli öğretmenlerle birebir ders yapmak olabilecek en verimli öğrenme metodudur.

yaz-tatili-ozel-ders
yaz-tatili-birebir-ozel-ders
yaz-tatilinde-birebir-ders
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.