YKS KURSU

YKS Kursu hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

🎓 YKS KURSU

YKS kursları hakkında detaylı bilgi alabilmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

12-ozel-sinif-matematik-ders
randevu-ozel-ders
tyt-ozel-ders-egitimleri-mert
lise-1-matematik-ders-ozel

🎓 MAKALELER

YKS HAZIRLIK KURSU

YKS hazırlık kursu dersleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde özel sınıflarda işlenir. Öğrenciler Mert Eğitim’e her ilçeden kolayca ulaşabilir. Minibüs, otobüs ve marmarayla Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım oldukça kolaydır. Öğrenciler hafta içi ve hafta sonu olmak üzere seçtikleri kurs programlarınca Mert Eğitim’e kolay ulaşabilir. Yol üzerinde bulunan kurum herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.

YKS hazırlık kursu eğitimlerini veren öğretmenler alanlarında uzman, en az 10 yıl deneyimli, profesyonel branş öğretmenleridir. Yılların verdiği deneyim ve başarılı sonuçları sayesinde Mert Eğitim Merkezi’nde görev alma hakkı elde etmiş değerli öğretmenler öğrencilerin YKS sınavına hazırlanmalarında özverili bir şekilde emek verir.

YKS hazırlık kursu eğitimleri öğrencilerin seçtikleri alanlara göre seçecekleri kurslar olarak farklı seçeneklere sahiptir. AYT sınavının farklı alanlara farklı soruları çözme seçenekleri sunması öğrencilerin de hazırlıklarının ona göre yapılmasını gerektirir. Sayısal öğrenciler, sözel öğrenciler ve eşit ağırlık öğrencileri farklı grupları oluşturur.

YKS hazırlık kursu eğitimlerinin deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilmesi öğrencilerin de derslerden kesin verim almalarını sağlar. Öğrencilerin derse katılımları, anlatılan konularda anlamadıklarını sorabilecekleri bir gruba dahil olmaları, grubun da VİP olarak az sayıda öğrenci içermesi öğrenciler için oldukça verimlidir.

YKS hazırlık kursu eğitimleri için ödenen ücret, VIP kurslar değerlendirildiğinde Mert Eğitim’de oldukça uygun olmaktadır. Kurum sahibinin aynı zamanda yer sahibi olması eğitim ücretlerinin düşük tutulmasında oldukça etkilidir. Sizler de İstanbul’un en iyi öğretmenleri tarafından üniversite giriş sınavına hazırlanabilir, hem uygun ücret hem de en iyi eğitim adına gerekli en önemli adımı atabilirsiniz.

yks-kurs
yks-kurs
yks-kursu
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.