ONLİNE LGS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE LGS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden LGS'ye yönelik online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Tüm LGS derslerinden ve tüm ders konularından aynı zamanda en nitelikli branş öğretmenlerinden ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi'nde LGS'ye en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online lgs özel ders

Online LGS özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinin verdiği özel dersleri içerir. Dersler matematik, Türkçe, fen bilimleri, inkılap tarihi ve İngilizce olmak üzere farklı branşlara ayrılır. Her dersin öğretmeni alanında uzman, öğretmen olarak okullarda görev alan öğretmenlerdir. Deneyimli öğretmenler Mert Eğitim Merkezi’nde okuldan sonra ve hafta sonları birebir ders vermekte, öğrencilerin başarılı olmaları için öğrencilerle birebir ilgilenmektedir.

Online LGS özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel planlanan dersleri içermektedir. Öğrenci dilediği gün ve saatte birebir online ders randevu oluşturabilir. Planlanan derslere internetin bulunduğu her yerden katılabilir. Online LGS derslerinin tümünü alabileceği Mert Eğitim Merkezi’nde toplu özel ders satın alarak birim özel ders ücretini düşürebilir. Her derse 10 yılın üzerinde deneyimli branş öğretmenleri girer. Öğrenci istediği sürece her zaman aynı öğretmenden birebir ders alabilir.

Online LGS özel ders eğitimlerinde işlenen konular tamamen LGS konularıdır. Öğrencilerin birebir ders alması konuları da belirleyebileceği anlamına gelir. İstedikleri konulardan birebir online destek alabilen öğrenciler öğretmenleriyle bir plan oluşturabilir. Bildikleri konuların kısaca üzerinden geçerek bilmediği konulara odaklanan öğrenci bu sayede kısa sürede eksiklerini giderir. Sınava kadar yapılan düzenli dersler sayesinde sınavda karşılaşılan sorulara hazırlık yapılır.

Online LGS özel ders eğitimlerinin akabinde ödevlendirmeler yapılır. Öğrencinin derslerden sonra mutlaka ödevlerini yapması bir sonraki derse kadar bitirmesi gerekir. Eğer öğrenci bu şekilde derslerden sonra verilen görevleri yerine getirirse LGS sınavında da karşılaştığı soruları rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelir. Bu seviyeye erişmek için öğrenci kendisini destekleyerek daha fazla soru çözebilir. Bir çok başarılı öğrencimiz öğretmenlerinin verdiği sorularla yetinmeyen, farklı kaynaklardan bol miktarda soru çözen öğrencilerdir.

Online LGS özel ders eğitimlerinin yanında isteyen öğrenciler LGS özel derslerini kurumda birebir yüz yüze olarak alabilir. Tamamen öğrenci ve veliye bağlı olan bu durum her öğrenci ve her ders için geçerlidir. Online özel ders almak adına anlaşma yapmış olan velilerimiz ve öğrencilerimiz için de aynı durum geçerlidir. Mert Eğitim’de adınıza özel ders hakkı tanımlanır. Online veya yüz yüze ayrımı bulunmamaktadır. Her dersin kredisi 1 olup, süresi aynı uygulanmaktadır. İstediğiniz dersi yüz yüze yapabilir, istediğiniz dersi online alabilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.